Ukončení stávající VŠ a přestup na jinou

Kategorie: Informace o studiu


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 01.06.2021 09:45:31, Kristýna, zhlédnuto: 200x, reakcí celkem: 0Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,
Chtěla jsem se zeptat, zdali někdo nemáte zkušenosti s ukončením VŠ, když jste potom hned chtěli přejít na jinou.
Abych vás uvedla do děje, momentálně jsem rozhodnutá ukončit stávající VŠ, vpodstatě mám odstudované 2 semestry, jedině nemám momentálně zkoušky z letňáku + 1 zápočet. Přemýšlím, jak to ale udělat a ukončením studia. Zápis na tu druhou VŠ mám na konci června. Nejradši bych to udělala tak, aby se mi podařilo takřka plánuje přejít, tedy ukončit studium na stávající VŠ a hned se zapsat na další.
Co jsem tak hledala na internetu, tak se musím dostavit do 3 dnů od ukončení studia na Úřad práce, nejradši bych se tomuto však vyhla, aby to prostě šlo plynule. Chápu to tedy dobře, že pokud se mi podaří ukončit studium na jedné VŠ a do 3 dnů bych se zapsala na druhé, nebyl by z toho žádný postih a vše by bylo OK?
Dále jsem se chtěla zeptat, jak dlouho cca trvá vyřízení žádosti o ukončení studia? Na stránkách naší VŠ jsem o tom nenašla absolutně nic, ani žádný formulář apod. (Vetuni). A dále jsem se jednou dočetla, že studentem přestávám být, až mi přijde kladné vyřízení mé žádosti o ukončení studia, ale jinde zase, že studentem přestávám být hned v tu dobu, co žádost doručím na studijní oddělení...kde je prosím pravda? A předpokládám, že studentem jsem hned po zápisu do studia, že ?
Děkuji a přeji pěkný den. :)

Email: kristy.masova2545gmailcom

Podobné příspěvky:
  1. Přechod na jinou VŠ - ukončení studia - Ostatní
  2. Ukončení studia na VŠ z důvodu nástupu na jinou VŠ - Ostatní
  3. Dá se podat žádost o ukončení studia po zápisu? - Česká zemědělská univerzita v Praze
  4. Nástup na jinou školu - Informace o studiu
  5. Co po ukončení studia již po prvním semestru? - Ostatní
  6. Přestup na jinou VŠ - Informace o studiu
  7. Ukončení studia - Ostatní
  8. Přestup z VŠE na jinou VŠ - Vysoká škola ekonomická v Praze
  9. Ukončení studia na VŠ a nástup na novou VŠ - Informace o studiu
  10. Dotaz - ukonceni studia - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.