Studium na VŠEM


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 31.08.2020 22:50:55, Vít, zhlédnuto: 291x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekNa VŠEM studuji prvním rokem. Platím si školné klasik (20 tis. ročně) a musím říci, že se dá všechno v pohodě zvládat a s ničím nemám problém. Kantoři jsou vlídní a milý a se vším mile rádi pomohou a navíc jsou to odborníci ve svém oboru. Na studijním oddělení jsou pro vás každý den minimálně na telefonu a na všem se s nimi dá skvěle domluvit. Obecně zvolení VŠEM hodnotím jako dobrý krok pro svoji budoucnoust a jsem rád, že jsem si zvolil tuto školu.

Email: vit.behalgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.09.2020 11:47:05, x) Studium v oboru, ve kterém je důležitá i schopnost písemného projevu - a spokojený je i lumen vládnoucí toliko prasopisem. Vůbec nepochybuji o tom, že jsi rád, že jsi si zvolil tuto školu, jenže pokud nejsi syn nebo gigolo na plný úvazek, jsi v loji. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.02.2021 13:19:56, shel44) VŠEM je vysoká škola, ktorá určite upúta predovšetkým najnižším školným. Čo mi ale vyhovuje najviac a popravde som to od školy spočiatku ani neočakávala, je možnosť absolvovať skúšky v priebehu celého roku. Ja ako pracujúca mamina túto možnosť s radosťou využívam. Vyučujúci z praxe, ktorí sa k študentom chovajú s úctou sa tiež už len tak nevidia. Ako ďalšie plus, ktoré môže niektorých študentov z verejných škôl prekvapiť je to, že skúšky sa skladajú na PC formou testu. Vidím v tom veľkú výhodu, pretože sa nestane, aby nejaký profesor niektorého zo študentov uprednostňoval, alebo naopak, vďaka nesympatiám mu hádzal klacky pod nohy. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.02.2021 11:34:54, Denisa) Ráda bych se přidala k autorovi této diskuze. Studium na škole je sympatické a vidím stejnou výhodu ve vyučujících, kteří ví, o čem mluví a v oboru se nevyskytují jen teoreticky. Anonymní urážlivé reakce dokáže napsat každý.
    Během studia se každý zaměří na obor, který ho zajímá. Tomuto oboru se pak může věnovat více v písemných výstupech, které jsou studijní povinností každého. V rámci nižší cenové úrovně musí někteří studenti dále plnit mimoškolní aktivity.
    Pokud ale víte, co chcete, studium vás zajímá a máte sebekázeň, pak je tato škola tím pravým pro vás.
    reagovat zde
    Email: mrazkovad314gmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.03.2021 19:19:12, Iveta) Ráda bych se také přidala s mojí zkušeností se studiem na VŠEM. Studuji na této škole inženýra, a to prezenčně. Musím souhlasit, že výuku je možné zvládnout i při nejnižším školném, a to i při práci.

    Na škole si mi líbí, mimo ostatní, co tady zmiňují moji spolužáci je, že se vyučující snaží studenty co nejvíce zapojit do diskuzí a odpoví i na záludné otázky. Velikou výhodou studia na VŠEM jsou tzv. praktické aplikace, které představují volitelné předměty. Jedná se o předměty, jako například: webové technologie pro marketéry (naučili jsme se, jak udělat webovky), Internetový obchod (jak vytvořit e-shop), Business Plán (jak správně sestavit business plán s důrazem na finanční plánování). Tohle je jen výcuc z PA, na kterých jsem byla já, jelikož to jsou věci, co mně zajímají, ale je tam od každého zaměření trochu a je možné se na ně přihlásit, bez ohledu na zaměření- je tam třeba i psychologie, účetnictví, lidské zdroje atp.

    Školu určitě doporučuji i ostatním :) reagovat zde
    Email: jakoubkova.ivetagmailcom

Podobné příspěvky:
  1. VŠEM recenze - Informace o studiu
  2. Recenze na VŠEM po 3 letech studia - Výběr vysoké školy
  3. Studium na VŠEM - Informace o studiu
  4. Druhým rokem na VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  5. Studium VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  6. Hodnocení VŠEM - Výběr vysoké školy
  7. Druhým rokem na VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  8. Studium na VŠEM - Informace o studiu
  9. VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  10. Školné na VŠEM jaké vybrat? Specha!!!! - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.