UPCE - angličtina pro hospodářskou praxi


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 24.05.2007 19:57:39, Alíček, zhlédnuto: 1789x, reakcí celkem: 18Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky, dělal někdo loni přijímačky do Pardubic na angličtinu pro hospodářskou praxi? Sice se tam hlásím, ale vůbec netuším z čeho se budou ty přijímačky skládat... napiště jestli víte, akutně to spěchá...díky

Email: perinova.alenacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.05.2007 09:17:06, lucka) No mě by to taky docela zajímalo:) Taky se tam hlásím, ale vím jen to, že by tam měl být poslech a pak asi nějaký všeobecný test... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.05.2007 11:00:26, Alíček) Ahoj Lucko, a připravuješ se na to nějak? No jestli tam je poslech, tak to jsem v háji. Sice mám anglinu už asi 11 let, ale tohle není moje parketa. Já jsem si psala na studijní z čeho bych se měla připravovat a z čeho se ten test skádá a nebyli mi schopni odpovědět. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.05.2007 11:30:44, Alíček) Lucko, našla jsem teď na stránkách ukázku přijímacího testu. Dřív to tam nebývalo... http://www.upce.cz/priloha/ff-testaj.doc koukni na to. Je to dost šílený, na to že jsem měla anglinu tak dlouho, tak se v těch slovíčkách nevidím... nerozumím ani jednomu, fakt. reagovat zde
    Email: perinova.alenacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.05.2007 12:04:00, lucka) No tak s poslechem jsme na tom dost podobně, ten mi k srdci taky zrovna moc nepřirost :D Jako nějak zvlášť se nepřipravuju, říkám si buď a nebo:) Ale dík za ten odkaz, kouknu na to. Tak přeju hodně štětí ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.05.2007 20:05:00, canela) Ahoj holky! Nevím, jestli vám nějak pomůžu, ale aspoň malé info. Loni jsem dělala přijímačky na AJHP a světe div se, dostala jsem se. Anglicky neumím nijak světoborně, ale zatím se držím... Takže předně se nenechte znervóznit tím davem, který tam bude - většina lidí tam jsou jen fiflenky s vysokým sebevědomím, ale jejich English level je hodně nízko - jinak bych tam teď totiž nebyla :) Co přesně v přijímačkách bylo, už si přesně nepamatuju. Určitě tam byl ten poslech - odpovědět na otázky, o čem text byl. Tuším, že nějaký to čtení a k tomu doplňující otázky. Pak nějaký synonyma - slovní zásoba docela pokročilá, řekla bych, ale dá se odhadnout... Víc teď nevím, budu ještě vzpomínat... Z cca 400 lidí jich 80 postoupilo k ústní části. Já měla asi 56 bodů ze 100, což bylo snad nejmíň, ale evidentně i to málo stačilo. Tak držím palce a přeju hodně štěstí! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.05.2007 20:20:10, canela) Tak teď koukám, že ten ukázkovej test na těch stránkách je přesně ten, co jsme měli my... A jestli vás to uklidní, tak ty slovíčka mi taky nic moc neříkaj :D A to už mám první rok studia za sebou... Takže TAKE IT EASY! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.06.2007 10:13:33, lucka) canela: jé to jsi mě docela potěšila, když píšeš, že neumíš anglicky nijak světoborně, to na tom budem stejně jo a slyšela jsem, že letos tam žádná ústní část není, nevíš třeba, co je na tom pravdy? jo a samotný studium je hodně náročný na učení nebo se to dá? jo a ještě jestli se můžu zeptat:), na které úrovni jsi asi byla, když ses tam hlásila? :) díky moc:) reagovat zde
    Email: luca.klseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.06.2007 09:55:58, canela) Tak jak je to letos s přijímačkama, to nevím...určitě vám to ale na těch písemných řeknou. A studium - no těžko říct. Já mám takovou zkušenost, že většina spolužáků jsou lidi, kteří byli rok dva někde v zahraničí nebo aspoň na jazykovce a anglicky tudíž umí mnohem líp než já, jelikož nemám ani gympl ale jen soš. kde se na jazyky moc nedbalo. Takže se v tom tak trochu plácám, ale zvládnout se to dá... Některý předměty jsou poměrně náročný, některý míň, pár jich je úplně v pohodě... Taky je to hodně o tom, co tě baví a co tě zajímá, to se pak učí samozřejmě líp. A úroveň těžko odhadnu, ale řekla bych, že jsem byla intermediate, možná trochu víc a teď upper-intermediate (s tím, že většina ostatních je advanced a mají určitě výhodu...no ale snad se k tomu taky jednou dohrabu :D). Tak good luck! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.06.2007 10:03:49, lucka) No tak to by mohlo být docela v pohodě. Končím pomaturitní angličtinu a moje úroveň je mezi intermediate a upper-intermediate. I když se slovíčkama by to mohlo být lepší:) Tak díky moc na informace a ať se ti ve škole daří;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2007 17:04:09, Alíček) Ahoj Lucko, tak jak jsi dopadla v úterý. Výsledky už tam byly ode dneška a vzali mě. Měla jsem tedy jen 45 bodů, což je dost málo, ale asi to stačilo. Písni co ty? reagovat zde
    Email: perinova.alenacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2007 18:11:10, lucka) Ahojky, no mě taky vzali, takže jsem strašně ráda. No já měla 61 bodů, ale vůbec nevím, kde jsem to nabrala:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2007 18:15:49, Alíček) Vzali??? Tak to je super. Jsi dobrá, že jsi měla tolik bodíků... kam se na tebe hrabu. A půjdeš na tuhle VŠ, nebo jsi si dala ještě jinam přihlášky? A kde jsi tam vůbec seděla? Já uprostřed a zase uprostřed :D No já jsem taky moc happy, protože mám v Pardubicích ve škole manžela a moc jsem tam za ním chtěla jít. Takže se mi splnil sen a budem doufám spolu na koleji. reagovat zde
    Email: perinova.alenacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2007 18:22:26, lucka) No určitě půjdu sem, protože tuhle školu jsem si dala jako druhou, a taky protože mě na tu první nevzali:) No seděla jsem vlevo a uprostřed, když to beru z pohledu od tabule. No ještě nevím, jestli budu na koleji, nejsem totiž od Pardubek moc daleko. Kdyžtak mi pak můžeš písnout na mail, jestli chceš, abysme tady nezabíraly moc místa:D reagovat zde
    Email: luca.klseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.06.2007 13:52:00, canela) Ahoj holky, tak vám oběma moc gratuluju a těším se na budoucí "skorospolužačky"... Doufám, že se vám tam bude líbit :D reagovat zde
    Email: la.canelaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.06.2007 17:33:37, lucka) canela: jé díky moc skorospolužačko:D doufám, že když už jsem se tam dostala, tak se tam i chvíli udržím:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.09.2011 18:20:19, leňule) Ahojky..chtěla bych se zeptat co se všechno vyučuje na tomto oboru a o co vlastně v tom oboru jde..Možná to tu je někde napsaný, ale nějak to tu nemůžu najít a neumím si představit o co se jedná..budu moc ráda když mi někdo odpovíte ;) díky moc reagovat zde
    Email: lenda.muminekseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.12.2011 23:12:52, sarka) ahoj
    je to trochu mimo misu možna, ale nevite kde by se stejny nebo podobný obor dal jeste studovat?jkinde nez v pardubicich..diky reagovat zde
    Email: grof.sarkagmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.12.2011 20:54:10, Linda) UTB- Zlín Fakulta humanitních stidií - Angličtina pro manažerskou praxi...Pardubice neznám, jsem na UTB a myslím, že to bude něco podobného...:) reagovat zde
      Email: linda.adamkovaseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Někdo kdo se dostal do prváku na obor Angličtina pro hospodářskou praxi ? - Univerzita Pardubice
  2. Němčina pro hospodářskou praxi - Univerzita Pardubice
  3. Pardubice - Nj pro hospodářskou praxi - Ostatní
  4. UTB angličtina pro manažerskou praxi uplatnění s bakalářem - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  5. Učitelství anglického jazyka - Pardubice (UPCE) - Ostatní
  6. Angličtina pro manažerskou praxi - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  7. angličtina nebo španělština ve sféře podnikání - Ostravská univerzita
  8. Navazující Mgr. na Cizí jazyky pro komerční praxi - Západočeská univerzita v Plzni
  9. Angličtina se zaměřením na aplikovanou ekonomii FF - Univerzita Palackého v Olomouci
  10. UPCE - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.