Zkušenosti na VŠEM- ANEB PROČ JSEM SI VYBRALA TUHLE ŠKOLU

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 11.12.2019 10:11:03, Nicola Kučerová, zhlédnuto: 1305x, reakcí celkem: 2Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, ráda bych se s vámi podělila o své zkušenosti, proč jsem si vybrala studium na VŠEM a jaké studium vlastně je. Jsem tedy zatím v prváku, takže mé zkušenosti, co se týká studia nejsou úplně bohaté, ale už po 3 měsících na této škole se mi líbí. Přednášky jsou velmi kvalitní, nejsou nudné jako například v některých státních školách-nejvíc mě baví předmět komunikace a komunikační dovednosti a politologie. Učí tu spousty kvalitních, vzdělaných, ale hlavně lidských profesorů, který mají zkušenosti s učením na státních školách.. například na VŠE. A proč jsem si vybrala studium na VŠEM? Vybrala jsem si VŠEM, protože mi nabízela nejvhodnější podmínky k tomu, abych mohla skloubit školu a práci-studuji tedy dálkově. Jako největší výhodu jsem viděla v tom, že si můžete vybrat až ze 4 variant školného, takže si podmínky studia vybíráte už při rozhodování, zda na tuto školu nakonec jít. A vybíráte si podmínky sami! Což je super, protože už předem víte, do čeho jdete. Já mám studium Klasik-to nejlevnější… protože mi přijde zbytečné dávat za studium více než musím a naopak mi tohle přijde jako nejlepší varianta, protože v této variantě studia máte podmínky takové, že musíte mít 90% docházku a mě to aspoň „donutí“ do školy opravdu chodit a poctivě se připravovat. Trošku mi vadí, že každá úroveň studia má jinou kartičku.. šedou, zlatou atd., takže při přihlašování a odhlašování docházky, hned vidíte, kdo má jakou cenovou úrovni, což si myslím, že by být nemělo. Co se týká studijních materiálů, VŠEM má na to udělaný velmi propracovaný systém, kde seženete všechny poznámky, prezentace a materiály ke zkouškám, což je za mě asi největší výhoda. Takže pokud už máte nějaký ten rok od maturity a škola není vaší prioritou, ale stejně prahnete pocitově po titulu, tak hurá na VŠEM. :)

Email: kucerovanicolaaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.12.2019 14:50:05, x) Co zkusit nenajímat na guerilla marketing denemty? Nebo to dělá jedna okrasa fungující zároveň jako podnikový ovčáček-mluvčáček? Ono by tomu napovídalo i opakování jedné chyby. Každopádně nacpat pohled ucha, hejhuly, inteligenta, b|bečka i absolventa to jedné virtuální existence je skutečně výkon... reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Studium VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  2. Studium na VŠEM - Informace o studiu
  3. VŠEM recenze - Informace o studiu
  4. Studium na VŠEM - Informace o studiu
  5. Upřímná recenze na VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  6. První rok studia na VŠEM - Ostatní
  7. Druhým rokem na VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  8. Hodnocení VŠEM - Výběr vysoké školy
  9. Hodnocení VŠEM - Výběr vysoké školy
  10. Studium VŠEM - hořká zkušenost - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.