Prosím o radu


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 25.07.2019 09:17:16, Denisa, zhlédnuto: 136x, reakcí celkem: 1Reagovat na příspěvek
Ahoj, měla bych na Vás otázku. Studuji VŠ a jsou přede mnou 2 zkoušky, které pokud nezvládnu, tak mi nebudou stačit kredity a otázka zní, pokud by mi to nevyšlo, je ještě nějaká škola která přijímá přihlášky, že bych tam šla na rok a poté přes přijímačky se dostala zase na tu mojí vš. Předem díky za odpovědi
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.07.2019 17:09:17, x) Namátkou jsem se podíval na několik "zaručených" tipů a můžeš zkusit například:

  * Přírodovědecká fakulta UHK: Do 27. 7. si můžeš podat přihlášky na bakalářské obory Fyzikálně-technická měření a výpočetní technika, Finanční a pojistná matematika a učitelské kombinace Fyzika+Informatika, Fyzika+Matematika, Fyzika+Hudební kultura, Fyzika+Ruský jazyk, Fyzika+Technická výchova, Informatika+Matematika, Informatika+Hudební kultura, Informatika+Ruský jazyk, Informatika+Technická výchova, Matematika+Hudební kultura, Matematika+Ruský jazyk, a Matematika+Technická výchova.

  * Technická fakulta ČZU: Do 31. 7. si můžeš podat přihlášky na bakalářské obory Zemědělská technika, Silniční a městská automobilová doprava, Technologická zařízení staveb, Technika a technologie zpracování odpadů, Informační a řídicí technika v agropotravinářském komplexu, Inženýrství údržby nebo Obchod a podnikání s technikou.

  * Fakulta chemická VUT: Do 31. 7. si můžeš podat přihlášky na bakalářské obory Chemie a technologie ochrany životního prostředí, Chemie a technologie materiálů, Chemie a chemické technologie, Chemie a technologie potravin (zam. biochemická technologie, chemie a analýza přírodních látek a potravinářská chemie a technologie) a Chemie pro medicínské aplikace.

  * Fakulta dopravní ČVUT: Do 9. 8. si můžeš podat přihlášky na bakalářské obory Dopravní systémy a technika, Inteligentní dopravní systémy, Logistika a řízení dopravních procesů a Letecká doprava.

  * Fakulta elektrotechnická ZČU: Do 15. 8. si můžeš podat přihlášku na bakalářské obory Elektronika a telekomunikace, Elektrotechnika a energetika, Komerční elektrotechnika a Aplikovaná elektrotechnika.

  * Zahradnická fakulta MZLU: Do 16. 8. si můžeš podat přihlášku na bakalářské obory Zahradnictví, Vinohradnictví a vinařství, Zpracovatelské technologie a kvalita potravin, Zahradní a krajinářské realizace, Správa zeleně a Floristická tvorba. Do 9. 8. lze podat přihlášku na obor Krajinářská architektura.

  * Agronomická fakulta MZLU: Do 22. 8. si můžeš podat přihlášku na bakalářské obory Agrobyznys, Agroekologie, Fytotechnika, Molekulární biologie a biotechnologie, Odpadové hospodářství, Pozemkové úpravy a ochrana půdy, Provoz techniky, Rostlinolékařství, Technologie potravin, Všeobecné zemědělství a Zootechnika.

  * Elektrotechnická fakulta ČVUT: Do 2. 9. můžeš podat přihlášku na balakářské programy Elektrotechnika, energetika a management, Elektronika a komunikace, Otevřená informatika, Otevřené elektronické systémy, Softwarové inženýrství a technologie a Lékařská elektronika a bioinformatika. reagovat zde

Podobné příspěvky:
 1. VŠE nebo ČZU? prosím o radu. - Ostatní
 2. Prosím o radu - Univerzita Pardubice
 3. Prosim taky o radu.. - Ostatní
 4. Prosím o pomoc ve výběru VŠ - Výběr vysoké školy
 5. Prosím o radu - Ostatní
 6. VOŠ, prosím radu - Ostatní
 7. Prosim o radu - vejška 26+ - Informace o studiu
 8. PROSÍM O RADU - Ostatní
 9. Mikroekonomie - prosím o radu - Ostatní
 10. Prosím o radu - FF UK - Univerzita Karlova

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

 1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
 2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
 3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
 4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
 5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
 6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
 7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
 8. Je zakázáno používat vulgární slova.
 9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
 10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
 11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

 1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
 2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
 3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 11.06.2024 20:52:12.