Kam dál ? TRIVIS


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 22.07.2019 17:46:47, James751, zhlédnuto: 375x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
Dobrý den,

jdu do čtvrtáku na TRIVISU v Ústí nad Labem a řeším kam se posunout dál. Byl by tu někdo, kdo tohle po trivisu řešil, aby to mělo nějaký smysl a nebyly to pouze vyhozené 3 roky na bc ... jestli pokračovat na VOŠ trivisu v Praze nebo jiná VŠ (policejní akademie - prezenčně nebo kombi), nebo rovnou do práce např. k policii + kombinované studium VŠ a kde, jaký obor ? (nechci práva na uk do prahy)

Děkuji

Email: machyllukasgmailcom
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.07.2019 23:59:26, x) POLAC není pro (úplné) retardy. Pokud se v posledních pár letech nic nezměnilo, na navazujícího magistra přijímají jen své bakaláře. S tím, že by ti pomocná vysoká škola pomohla u PČR jinak než jako jakákoliv jiná VŠ, tedy zkrácením ZOP, také nepočítej.
  Takže jsi jen vyhodil peníze, věcně bezcenný akademický titul jsi mohl získat snáze na UJEP. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.07.2019 11:02:10, James751) Děkuji za odpověď,

   takže říkáte, že je lepší si dát např. na tom UJEP na pedagogické fakultě třebas tělocvik + něco na bc. a i tak by to do budoucna u PČR nebo jinde mohlo pomoci kvůli titulu bc karierně zlepšit pozici apod. ? reagovat zde
   Email: machylukasgmailcom
   • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.07.2019 15:56:00, x) Varianta začít hned po střední škole má výhodu například v tom, že některé obory jsou otevřené jen pro uchazeče ze služebního poměru. Nevýhoda je, že vše až příliš závisí na tom, kam se dostaneš po ZOP. Pokud narazíš na problematické nadřízené, budeš mít smůlu.

    Pokud chceš být policistou, tak bys měl být rozhodnut o tom, co chceš dělat. Podle toho můžeš zvážit, zda vůbec vysokou školu potřebuješ. Pro některé specializace je výhodná například andragogika, ale v zásadě cokoliv na pedagogické. Zejména BIS poptává poměrně dost lidí se znalostmi IT (k tomu by možná stálo za zvážení to, co se nabízí v Brně na Univerzitě obrany). Protože práce policisty u útvarů typu SKPV je většinou administrativní, hodí se mít vystudované cokoliv se zaměřením na veřejnou správu. Nejlepší volbou je ale vystudovat obor právo a právní věda na právnické fakultě (tj. ten "normální obor na právech"). Pro případ práce u policie to není na škodu, ale v zásadě lze z tímto vzděláním nastoupit k PČR i jako právník, případně by pro tebe mohlo být zajímavou alternativou i práce na státním zastupitelství či u soudu. No a na rozdíl od variant typu andragogika nebo veřejná správa, po absolvování právní fakulty budeš relativně poptávaný, takže i pokud tě PČR pustí, budeš mít možnost uplatnění.

    Ber to ale tak, že na oboru moc nezáleží, pokud tě náhodou neláká Kriminalistický ústav. Klidně si vystuduj agronomii, znám i takové. Takže pokud nechceš vystrčit nos z Ústí n/L, klidně i to učitelství tělocviku. Nebo třeba matematiku ;-) reagovat zde

Podobné příspěvky:
 1. Vzdělávací kurz veterinářství - Trivis - Veterinární a farmaceutická univerzita Brno

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

 1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
 2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
 3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
 4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
 5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
 6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
 7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
 8. Je zakázáno používat vulgární slova.
 9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
 10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
 11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

 1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
 2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
 3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 11.06.2024 20:52:12.