Otázky od uchazeče


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 22.05.2019 01:53:42, Matěj, zhlédnuto: 4284x, reakcí celkem: 11Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, mám několik otázek ohledně studia na POLAC, obor Bezpečnostní management ve veřejné správě.

1) Neví někdo, kdy bude zveřejněno, zda jsem přijat a případně, kde přesně to najdu?
2) Neví někdo, kolik je cca potřebný percentil k přijetí?
3) Je tady někdo, kdo by si se mnou porovnal výsledky ze SCIO?

Děkuji za každou odpověď ;)

Email: mata.99seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.05.2019 18:41:09, Siss) Ahoj, jelikož jsou letos poprvé scia, tak kdy budou výsledky nikdo neví. Stejně tak jaký je potřeba percentil.
    Já mám součet percentilů 135. V sobotu jdu ještě na poslední scia. Chtěla bych to zlepšit. :D Jak jsi na tom ty? reagovat zde
    Email: simca1012seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.05.2019 17:43:23, Lucka) Ahoj, já nakonec scia pěkně pokazila, z angličtiny mám sice percentil 86, ale ZSV pouze 42,3 tak doufám, že mají oba testy stejnou váhu. Obávám se, že jsem bez šance vzhledem k tomu, kolik lidí se ročně hlásí..první termín jsem právo samostatně měla 77, psychologii v mínusu a teď právo 18 a psychologii nad 60, nesedly otázky. reagovat zde
      Email: Liucyiseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2019 22:23:55, schsch) Ahoj, také by mě zajímalo, kdy dostaneme výsledky :) Psali jste někdo na studijní? reagovat zde
        Email: annamihailova72seznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2019 08:19:08, Lucia) Tak mi to nedalo a dneska jsem volala, bylo mi řečeno že se výsledky očekávají někdy v červenci, opět. :D No to bude čekání. reagovat zde
          Email: liucyiseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.07.2019 13:57:54, Blanka) Tak už jsou na SiS výsledky :) reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.07.2019 15:28:32, Siss99) Kdyžtak si mě přidejte na messenger. A založíme zatím nějakou skupinu jen tam- Simona Loudová reagovat zde
              Email: simca1012seznamcz
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2019 09:46:27, Blanka) Přepošlu to dceři ... já jsem její mamka :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.07.2019 17:02:37, Bob) Já jsem asi jedinej, co tam ještě nic nemá... nebo fakt nevím reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.07.2019 09:01:17, Blanka) Tak to je opravdu divný, protože 09.07. to už chodilo písemně poštou reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.07.2019 10:41:27, Dydyy) Pokud tam stále nic nemáš, tak na 99% nejsi přijat, vyplňovali údajně jen přijaté, pokud se někdo hlásil na více oborů - na jeden byl přijat a druhý ne, tak už tam také výsledky má. Jinak čekat na dopis :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.01.2022 13:24:18, Katka) Prosím, kdo jste byl prijat, jaky jste meli percentil / kolik bodu? Kolik je zhruba minimum na prineti?
    reagovat zde
    Email: katurijeseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Otázky k rig zkoušce - Zkoušky, zápočty, státnice
  2. otázky k účetnictví - Ostatní
  3. Otázky VŠAP - Vysoká škola aplikovaného práva, s.r.o.
  4. Testové otázky na VŠE z FRJ, MAT, AJ - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. Vypracované otázky PEF ČZU - Česká zemědělská univerzita v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.