FIS VŠE - Matematické metody nebo Statistické metody nebo Statistika a ekonometrie?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 18.11.2018 21:18:01, Nikola, zhlédnuto: 1269x, reakcí celkem: 1Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj všichni, jsem Nikola a mám takový problém, se kterým nevím, jak řešit.
(Nejdřív chci říct, že jsem cizinka, takže moje čeština není až tak dobrá. Doufám, že mi dobře rozumíte a omlouvám se za vzniklé potíže při čtení).

Studuji ted\' na FIT ČVUT a jsem si rozhodla, že přestoupím na FIS VŠE, protože informatika mi nebaví a programování dělá mi velký problém. Moje první volba je obor Multimédia v ekom.praxi, ale berou jen 60 lidí, takže radši mít 2.plán, a to je bud\' Matematické metody, Statistické metody nebo Statistika a ekonometrie.

Nemám přehledy o výše uvedené obory, prostudovala jsem jejich studijní plány a jsou docela podobné. Proto chci se zeptat, který obor je nejtěžší? Ikdyž na stránkách mají napsaný, že pokud nevím, co studovat, tak mám vybrat Statistiku a ekonomii (je to mix mezi statistickou a matematickou), ale zase se bojím, že nezvládnu oboje najednou. Matika mi docela jde, chodila jsem na gymplu, takže jsem neměla ekonomické předměty, ale přepokládám, že jsou ve všech obory stejné. Chci ten obor, který má nejméně teorii a nejvíc praxe, zároveň dá se absolvovat a nemusela bych každý den sedět od rána do večera i ve víkendu (nejsem líná, ale FIT je pro mě moc tězký T.T neměla jsem ani čas jet domů). A pokud někdo sem chodí, tak chtěla bych vědět taky, jestli má špatná čeština bude dělat problém (ne mi, ale vyučující).

Děkuji Vám za odpověd\'.




Email: nikpanseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.10.2020 18:54:06, Jan Novák) Ahoj lidi,
    dnešní doba je především z hlediska studia velmi náročná... Výuka zejména na vysokých školách probíhá distanční formou, což zapříčiňuje mnohem větší nároky na studenta a jeho samostudium. Vzdělávací Videa Vám alespoň částečně s tímto problémem pomohou. Nabízíme Vám Vzdělávací Videa z předmětu Ekonomicko-matematické metody 1 a 2. Mrkněte na níže uvedené odkazy ;)
    reagovat zde
    Email: dominikzlebekseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Fis - Statistické metody v ekonomii - Vysoká škola ekonomická v Praze
  2. VŠE nebo ČZU? prosím o radu. - Ostatní
  3. VŠE - fakulta informatiky a statistiky nebo podnikohospodářská? - Výběr vysoké školy
  4. IT + ekonomie - ČVUT FIT/FEL nebo VŠE FIS - Výběr vysoké školy
  5. ČVUT FIT nebo VŠE FIS - Výběr vysoké školy
  6. Farmacie, VŠE - Multimédia v ekonomické praxi nebo Cestovní ruch ??? - Výběr vysoké školy
  7. 2 dotazy: Finance nebo Účetnictví a daně;kolik můžu podat přihlášek na báňskou ? - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
  8. početní metody na FAPPZ - Česká zemědělská univerzita v Praze
  9. FIS VŠE nebo FFÚ VŠE ? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  10. Statistika na FIS VŠE - Vysoká škola ekonomická v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.