Ambis


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 18.11.2017 15:22:57, Honza2, zhlédnuto: 12946x, reakcí celkem: 11Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekTak dvě "kvalitní" vysoké školy VŠRR a BIVŠ se nám spojily dohromady a začaly si říkat Ambis. No tak to jsem zvědavý na kvalitu absolventů :D ach jo :D
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.03.2018 14:18:19, Pavel) Zdarec všem.
    Je tady někdo kdo studuje v Brně na VŠ Ambis? Tak nějak jsem zjistil, že skripta jsou v E- podobě a člověk se k nim nedostane dříve než si zaplatí školné.
    Tudíž kdo si chce přilepšit, nechť mě napíše a určitě se domluvíme.
    Koupím všech 6 semestrů nebo aspoň první dva. S15
    Díky P.Š. Spacirpseznamcz reagovat zde
    Email: spacirpseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.03.2018 14:20:29, Pavel) Jsem zapomnněl zmínit obor. :D
    Manažerská psychologie reagovat zde
    Email: spacirpseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.05.2018 19:39:38, Dominik) Ahoj všem, rád bych začal v Praze studovat dálkově Ambis...Kriminalistiku a právo. Hledám někoho kdo již toto studoval či studuje. Potřebuji info o výuce a jak dálkové studium probíha. Můj mail je Houskisemailcz. Předem moc děkuji. Dominik. reagovat zde
    Email: Houskisemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2018 21:34:54, Akinom) Někdo, kdo studuje na ambis? Letos nastupuji a ráda bych pár info.., prosím do emailu:babcanikovaseznamcz. reagovat zde
    Email: mbabcanikova9gmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.02.2019 21:13:49, Martina) Opravdu kvalita 0. Bohužel jsem začala tuto školu studovat a budu muset odejít. Strašná organizace ze strany studijního oddělení a nekvalitní výuka zaměřená jen na teorii. Neustálé změny v rozvrhu apod. reagovat zde
    Email: martina.firnovaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.04.2019 20:01:33, Monika) Ahoj Martino.
      Docela hledím. Já se tam teda taky hlásila na kriminalistiku a Kriminoologii ... ale po těch negativních příspěvcích ...opravdu nevim nevim ... smlouvu jsem tedy zatím neodevzdala, a asi to ani neudělám. Spíše mě zajímá ta forma studia, všichni tvrdí ze jsou materiály a poslední chvíli daný na intranet a ze výuka je otřesná a teda ze odpadavaji hodiny a neustále změny. To je to opravdu tak děsné? Budu rada za tvou reakci a případný popis zkušenosti.

      Díky Monika reagovat zde
      Email: monika.janikova91gmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.04.2022 10:09:21, Monika) Škola má opravdu šílenou úroveň a byla vytvořena za cílem vytáhnout ze studentů co nejvíce peněz. Platíte za každou administrativní komunikaci, za vše. Musíte se zavázat zaplatit školné dopředu, i přestože skončíte, pokud do dne nezaplatíte, načítají se vám šílené poplatky každý den. A dle dalších recenzí je podobných názorů, jako je ten můj opravdu spousta. Tuto školu nikdy více! reagovat zde
    Email: monikadseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.04.2022 15:04:38, Zbyněk Kalabis) BIVŠ byla kvalitní škola, ale po jejím vplynutí do AMBIS pochybuji o její kvalitě; byly zrušeny její původní programy a nahrazeny "bůhví čím". Škoda. reagovat zde
    Email: z.kalabisseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.04.2022 12:47:10, Pavlína) Nedoporučuji školu, ty recenze na školu jsou strašlivé. Škola maže nepohodlné recenze. Našla jsem je na facebooku Ambis – recenze školy odkaz tu https://www.facebook.com/Ambisrecenze

    reagovat zde
    Email: pavlina.novotna99gmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2024 18:38:40, jensenepo*) Doporučuji vyhnout se této firmě a nepodávat přihlášku. Studuji na škole a sice jsem ji za 3 roky navštívila jen na testy, tudíž nevím v podstatě co to je stavbu krom schodů a učebny na testy a nikdy jsem se nemusela učit vzhledem k tomu, že i taková angličtina kde se probíralo něco ve smyslu ,,I have a dog" prostě jednoduchá jak facka a jen chodila odklikávat nějaký věty, které jsou tak jednoduché, že ani nevím že studuji, tak ta hodnota takového diplomu nevím k čemu mi bude. Avšak ještě bych doporučila opravdu dát na recenze školy, protože ti poškození žáci by se neozývali právníkům jenom tak a já mám s něma dost nemilé zkušenosti reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2024 16:52:20, M.K.) Mám veškeré emailové konverzace jako důkaz ke všemu co je níže psáno: Nedoporučuji. Mám hroznou zkušenost. Tahle škola je nejhorší zkušenost v mém životě! Za 2 předměty ze zaměření, které jsem si zaplatila oba dva semestry, tak mi je neaktivovali, protože se neotevřelo zaměření kybernetiky a nikdo mě neinformoval. A mně nešly zapsat předměty, aby mi nechyběly kredity. Naštěstí jsem kontaktovala studijní s prosíkem, zda mi aktivují alespon nějaké zaměřené předměty a oni mi tvrdili, že je to v pořádku. Jenže nebylo a to jsem je upozornovala! Peníze mi nevrátili a produkty dva za zaměření, které jsem zaplatila mi neposkytli! Pocítila jsem takové nedobré věci. A peníze mi nechtěli vrátit! Prej, že všechno bylo splněno a já vlastně na ně neměla nárok. Pak mi kvůli škole chybělo spousty kreditů a já musela zapsat až ve třeťáku nějaké dobrovolné předměty! A ženská ze studijního ještě napsala: Budete toho mít víc a náročnější..Pocítila jsem Takový výsměch ze strany školy! Ještě mají ve smlouvách a školním řádě upraveno ,, student si musí plnit povinnosti jinak hrozí nějaký věci jako disciplinární komise..,, Tuhle větu, že jsem si dle nich zápis zaměření nehlídala a tím nesplnila povinnosti použili proti mně několikrát a přitom já je prosila o aktivaci mých zaplacených předmětů!! Já své studijní povinnosti ohledně zapisování předmětů plnila. Jediné na co jsem kašlala bylo učení, protože tak jednoduché učivo mě demotivovalo. Spousty věcí jsem znala ze střední školy a ta zátěž na střední škole byla teda vyšší. To však může udělat reklamu, takže k těžkosti a zátěživosti předmětů se nebudu dále vyjadřovat. Nikdy neposkytli zpět peníze a ani předměty, které jsem si zaplatila za 4000 Kč a Mám emailové konverzace, aby se podívali jak to chodilo a aby viděli jak se chovají. Napište mi klidně. Ještě mám další věci a ty si nechávám pro jiné věci.
    Dále jsem chtěla ve 2. ročníku potvrzení o studiu, jenže systém mi ho nechtěl vystavit, protože jsem měla po termínu nezaplacené školné! Takže pokud jsem neměla v pořádku školné, tak na mě vyskakovala hláška, že potvrzení o studiu si nemohu stáhnout a není mi vystaveno reagovat zde
    Email: miroslava.r.29seznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Ambis - Bezpečnostní management - magisterské kombinované studium - Bankovní institut vysoká škola, a.s. - už ne

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.