Kombinované studium B60


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 19.08.2017 08:05:34, Tereza, zhlédnuto: 2367x, reakcí celkem: 19Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj. Netuší někdo prosím, jak často se chodí do školy v kombinované formě? Vím, že nejen o víkendech. Má někdo případně info z minulých let - ve které dny a jak často za měsíc? Díky moc.

Email: Gljubaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2017 09:36:32, jiti) ahoj, prej to byla dřív 4 soustředění po dvou dnech za sebou v semestru .. ale jak to bude letos se doufám dozvíme na zápisu, kdy snad bude už i přesný rozvrh, taky bych to už potřebovala vědět :-) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.08.2017 12:53:31, roman) Letos se navýšil počet vyučujících hodin (bohužel).
      O víkendu se nechodí vůbec - což je pro kombinované studium docela problém.
      V 1. semestru to bude asi tak 4 týdny po 3 dnech

      jsem zvědav......

      :-D reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.08.2017 16:10:51, jiti) haha, tak to je dohromady 24 dní dovolený bez zkoušek, tak to ani nevim, jestli zitra na ten zápis vůbec mám jít .... :-( reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.08.2017 16:45:39, roman) ale docházky na přednášky povinné nejsou, jestli ti to nějak pomůže :-)
          taky jsem doufal, že výuka bude pátek + sobota nebo tak nějak.
          Je to pěkně na h....

          reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.08.2017 15:37:35, Petra) Tak to by mne taky zajímalo. Uvidíme zítra :D

    Nevíte, jestli už někdo zakládal skupinu na FB pro kombinované studium? Zatím jsem našla jen pro denní. :) reagovat zde
    Email: p.sustovaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2017 09:49:48, Renata) Také bych se ráda připojila k dotazu zda je založena fcb skupina. Mám spoustu materiálu(knihy, testy, vypracované otázky) z vyšších ročníků a hlavně z loňského, tak bych to tam vše mohla vložit. reagovat zde
      Email: renblazkovagmailcom
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.09.2017 11:07:41, Renata) Tak jsem trochu hledala a skupinu na Fcb jsem objevila, je to: Policejní Akademie - B60 - kombi - 2017 - 2020 reagovat zde
        Email: renblazkovagmailcom
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.09.2017 07:18:27, Julie Vaňková) Ahoj Renčo,píšeš,že máš materiály...
        Mohla bych tě požádat o přeposlání na email?
        Předem moc děkuju
        Julie reagovat zde
        Telefon: 702994026, Email: sjulieemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.08.2017 15:21:34, roman) tak jak bylo na zápise?? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.08.2017 12:27:09, jiti) jo šlo to romane, naštěstí ten rozvrh je docela dobře poskládanej .. takže první semestr bude v poho a ostatní uvidíme a nezajímavé předměty se prostě vynechají :-) takže zbývá dovča na zajímavější aktivity než na školu :-) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.08.2017 15:06:37, roman) Jak říkáš, pak uvidíme..... Sice nevím, jestli bude první semestr v poho, ale budiž, když myslíš :-D :-D

        Poskládaný to není špatně, ale stejně je to spousta pracovních dní. Ale co se dá dělat....







        reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.08.2017 15:31:39, jiti) tak naštěstí mě stačí, že některé dny přijdu do práce prostě později nebo odejdu dřív a nemusím brát dovo a na něco stačí jen půl dne dovo, tak proto mi to vychází celkem slušně ... ale teda když sem viděla jak to tam zobrazili a vycházela škola skoro každý den, tak sem se málem sebrala a utekla :-) reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.08.2017 16:39:24, roman) jo, to máš pravdu, na první pohled to vypadá šíleně :-) snad to nebude taky tak šílený ve skutečnosti....
            tak to jsi asi místní, že můžeš tak zlehka chodit po půldnech do práce.... to máš fajn.
            a co si zapíšeš za ty povinně volitelný předměty? já beru ten týden bez ekonomie - ta totiž není moje hobby :D reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.08.2017 20:39:04, jiti) dělám v praze, takže si "odskočím" lehce :-) já v tomhle semestru zapisuju jen evr. právo, tak snad mi pak vyjdou kreditiy :-) a možná proto mi dobře vychází rozvrh ... reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.08.2017 21:04:50, roman) aha, tak na rozjezd to asi není špatná strategie :-)
                nasadila jsi mě brouka do hlavy....
                reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.02.2018 14:24:39, Doktor Zhor) Zdar všichni. Uvažuji o přihlášce do kombinovaného studia na vaši akademii, a zajímá mě jedna věc - dá se to zvládnout s úplnou absenci na přednáškách? Právě na základě materiálů od vás - studentů? Samozřejmostí by byla nějaká finanční kompenzace z mé strany...
    Už jsem takto s nulovou docházkou dodělal SŠ, tak se nechci nějak zbytečně rozptylovat novými postupy :) reagovat zde
    Email: drzhorprotonmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.02.2018 23:41:03, Petra) Ahoj, pokud si vybereš předměty, kde se nedělá prezenčka tak to jde zvládnout. Na přednáškách učitelé absenci většinou nedělají a neřeší a pokud ano a nesplníme docházku dělají se různé seminárky. reagovat zde
      Email: p.sustovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.05.2019 09:58:35, Vanda) Dobrý den, chci se zeptat je tu někdo, kdo studuje v kombinované formě v tuto chvíli na PA ČR. Nutně bych potřebovala zjistit pár informací ohledně studia. Moc děkuji.:) reagovat zde
    Email: vandi1234seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2019 16:02:40, vymletej) No ale počítej s tím, že po výuce se chodí zachlastat, a to fest. Atmosféra je uvolněná, spolužačky přítulné, lásce možno průchod dát. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. UPOL - Speciální pedagogika - kombinované studium - Informace o studiu
  2. Kombinované studium - nejenom o víkendech? - Policejní akademie České republiky
  3. Kombinované studium o víkendech - Výběr vysoké školy
  4. Sting - kombinovaně - Informace o studiu
  5. Kombinované studium Brno nebo Olomouc - Ostatní
  6. Kombinované studium na čzu - Ostatní
  7. UPOL - Speciální pedagogika - kombinované studium - Informace o studiu
  8. Kombinované studium-Organizace výuky - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
  9. 2. kolo přijímaček na navazující kombinované studium - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Kombinované studium na ČZU - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.