Pomoc s testem z matematiky

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 26.07.2017 19:04:25, Míša, zhlédnuto: 1634x, reakcí celkem: 19Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, nerozumíš matematice na vysoké škole a potřebuješ napsat brzy zkoušku či nějaký test? Ráda ti pomůžu :-). Přes viber či messenger ti pošlu řešení a test máš v kapse. Cena: 1000kč za VŠ zkoušku a 500kč na Sš test.


Email: myysiczkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2017 16:15:59, Marek) Používal někdo z vás už u testu nebo zkoušky mini skryté sluchátko do ucha? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.08.2017 13:32:46, Petr) Já jsem ho používal téměř u každé zkoušky, je to super věcička :-) člověk se nemusí tolik učit reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.08.2017 18:02:42, Patricie) Kde se dá koupit taková věcička? reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.08.2017 14:40:52, Milan) Za dobrou cenu ho mají tady 1obchod.com reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2017 20:48:33, L.) Bacha na tu podvodnici, ve skutečnosti je dost mimo a neví! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.08.2017 13:40:59, Míša) Můžeš mi říct, jak to můžeš vědět? Ještě jsem nikomu nepomáhala, takže pěkně kecáš a mám matematiku vystudovanou, jsem odborník. Asi jen nechceš konkurenci..... tak kdo je taky podvodník? reagovat zde
      Email: myysiczkaseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.08.2017 18:54:52, L.) Ale jistě. Po kvalitních matematicích je docela velká poptávka (analytici v bankách, modeláři,...), jen ty jsi určitě vystudovala matematiku a o práci nemůžeš ani zavadit, takže začínáš se spoluúčastí na podvodu. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2018 15:24:05, onanista) Také jsem jednou využil při zkoušce skryté sluchátko a mikrofónek. Jednak jsem vypadal jako mentál, když jsem to při písemném testu šeptal a pak při ústní ten dědek mluvil potichu a "přítel na telefonu" neslyšel, tak já musel taky dělat jako že neslišim aby dědek mluvil víc nahlas. Pak ale rádce evidentně nevěděl začal do sluchátka hekat, funět, vzdychat, mlel tam nějaký nesmysly a sprostoty a pak to ukončil. Samozřejmě mi dědek vyrazil a všichni si navíc mysleli, že sem blázen. A to jsem platil litr předem s tím, že po úspěšném složení zkoušky zaplatim zase litr. Takže jsem o litr lehčí a nic. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2018 13:57:38, Matikářka) Tak to sis našel špatného rádce, já mám zatím stoprocentní úspěšnost a nižší ceny. reagovat zde
            Email: matika.onlineseznamcz
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.08.2018 14:26:25, mates) No dobře, jak to ale teda chodí ? To jsem vybaven nějakou špionážní technikou jako agent CIA, obalenej drátama ? Při písemném testu fakt nevim, určitě mi nedovolej zadání vyfotit a poslat a pak přijmout mobilem řešení. A při ústní si fakt průměrnej zkoušející nevšimne sluchátka a mikrofonu a mého podivného chování. Nebo tam pudete v převleku za mně ? To budete mít nějakou masku? A co kamarádi, co mi znaj, když se před nimi budete za mě vydávat ? reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.08.2018 18:42:31, Matikářka) Zadání je třeba vyfotit kamerkou a zaslat přes messenger mě, já vše vypočítám, zašlu zpět a u PC sedí druhý člověk, který vše nadiktuje do sluchátka. reagovat zde
                Email: matika.onlineseznamcz
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.08.2018 21:21:30, ooo) a ta kamerka je kde?
                  a zasílá se to jak?
                  a sluchátka jsou kde?

                  na každé normální škole se totiž a) musí uklidit mobily i další předměty pryč většinou do batohu atd... b) mezi studenty chodí pedagog (obvykle více) a se zájmem sleduje dění c) pokud je povolena kalkulačka, tak jen běžného druhu a ještě ji občas někdo prohlídne d) za podobnou činnost může být vyhazov nejen od zkoušky (zápočtu), ale i ze studia e) kontrolují se průkazy f) dost často si pedagog své studenty pamatuje

                  a na konec absolutně si nedovedu představit, že někdo, kdo umí matiku, by se k podobné činnosti propůjčil, proč by to dělal, znalosti matiky jsou dnes vysoce finančně ohodnoceny jinde než u nějakých podvodů



                  reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.08.2018 11:32:31, to bílé, smradlavé, z krdka) Přesně, taky si to v praxi nedokážu představit, jak to s tou elektronikou funguje a že by na to nepřišli. Jo ale když někdo za někoho VŠ vystuduje, proakzuje se občankou na jeho jmeno, index je na to správné jméno, pak myslím, že tohle jde. Ale asi je to drahý tahle all in služba. reagovat zde
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.08.2018 13:04:05, ooo) To kdysi takhle praktikovali na ekonomce (VŠE), chodili za ně dělat nějaké souborky z matiky (které tam byly), lidi z MFF nebo ČVUT, MFF student byl mj. dražší. Pak se to provalilo, takže tam od té doby velmi kontrolují doklady. Dost se divím, že někdo riskuje vyhazov, který za to prostě je, a proč se to nenaučí.
                      Matikářka (kdoví kdo to je) je zřejmě chtivá peněz, proč místo toho nedoučuje?
                      Navíc fakt by mne zajímalo, jak diktuje třeba úpravy matic...celkově vypadá, že plácá.... reagovat zde
                      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.08.2018 13:27:58, ychtylosaurus rex) A jak na to přišli, že náhradník není ten student, jehož jménem tam skládal zkoušky, zápočty, vypracovával všelijaké práce ...? Jistě mu zákazník zapůjčil svoji občanku, index měl vystaven na to správné jméno, předpokládám že pohlaví souhlasilo a věkově se nelišili víc jak o 15 let. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.01.2021 01:51:17, Lenka) Dobrý den, mám velký zájem, můžete se ozvat? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.04.2021 09:33:23, Tereza) Dobrý den, nabízíte ještě tyto služby?
    Děkuji za odpověď reagovat zde
    Email: 9terezinkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.01.2022 14:47:24, Martin) Je tento inzerát ještě platný? Spěchá reagovat zde
    Email: martinsvizelaseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Zkouška z matematiky - Zkoušky, zápočty, státnice
  2. Pomoc s testem z matematiky - Zkoušky, zápočty, státnice
  3. Zkouška z matematiky - Zkoušky, zápočty, státnice
  4. Pomoc s matematikou - Zkoušky, zápočty, státnice
  5. Pomoc s matematikou a fyzikou - Zkoušky, zápočty, státnice
  6. Pomoc s matematikou - Zkoušky, zápočty, státnice
  7. Zkouška z matematiky - Zkoušky, zápočty, státnice
  8. Pomoc s matematikou - Zkoušky, zápočty, státnice
  9. Pomoc s matematikou - Zkoušky, zápočty, státnice
  10. Test z matematiky - pomoc - odměna jistá - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.