Ahoj,před týdnem jsem se zapsala ke studiu na vysoké škole a na podzim mám nastoupit. Dneska jsem dostala nabídku, abych jela na rok studovat a pracovat do zahraničí. Chci tam jet. Bude velký problém, když jim napíšu, že nemůžu nastoupit?
Nevím, co mám dělat.
Děkuji za rady. :-)
Email: kami277emailcz