Ahojte! Najde se tu někdo, kdo už dělal nebo bude dělat přijímačky na žurnu do Olomouce? Přišla mi pozvánka, kde jsou vypsané okruhy, které po mě budou chtít v testu. Jenže kdybych měla vypracovat úplně všechno, co ten okruh obsahuje, tak bych nad tím musel sedět od rána do večera a stejně to nestihla Pokud děláte zkoušky letos stejně jako já, hodně štěstí.
Díky moc za vaše odpovědi
Email: luc.pinkovagmailcom