Nejlehčí státní VŠ?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 28.10.2015 10:09:39, LowRider, zhlédnuto: 36506x, reakcí celkem: 35Reagovat na příspěvek
Dobrý den,

kvůli povýšení v práci jsem povinen dodělat si vysokou školu a to alespoň bakaláře.

Nicméně v mém věku se nechci pouštět do nějakých velkých akcí a potřebuji tu školu prostě jenom dodělat.

Chtěl bych tedy touto cestou požádat Vás o radu která škola nepředstavuje přílišnou časovou a studijní zátěž, případně i fakultu a obor.

PS. jedná se mi o státní VŠ, soukromou nechci dotovat.

Předem děkuji,

s pozdravem.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.10.2015 13:04:01, x) 1) Státní školy jsou v ČR jen dvě, UO a PAČR, ani jedna pro tebe nebude vhodná. Asi myslíš veřejnou školu.
    2) Za jednoduchou veřejnou školu platí například ČZU a dále jakákoliv pedagogická fakulta kdekoliv.
    3) Sice nechceš "dotovat" soukromou školu, ale na tvém místě bych to stejně zvážil, bude to výhodné pro všechny - škola dostane zaplaceno, ty dostaneš bezpracně titul, který se ti vzápětí vrátí ve zvýšeném příjmu, a stát ušetří na financování "studenta", kterého znalosti nezajímají. Na veřejné škole přece jenom hrozí, že po tobě něco budou chtít, dokonce i na tom ČZU; snadno se ti stane, že za dva roky zjistíš, že na to nemáš a titul nebude... reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.10.2015 14:15:33, fň) Při vhodně zvoleném oboru např. VSRR či PAA ale i další na ČZU opravdu nehrozí, že po něm někdo něco bude chtít. Naopak na některých soukromých školách nemusí být úspěšný a tak bezpracné to nebude nebo se může dosti zdržet. Záleží na volbě vhodné školy a vhodného oboru. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.10.2015 18:19:41, Xxxx) VSE FPH easy reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.10.2015 18:23:45, Dzejk) No jestli chceš titul na veřejné zadaco tak určité regionální škola... Ze zkušenosti potvrzuji, že na TUL-EF nechtějí bakalarku. Stačí statnice a můžeš slavit. Co se týče CZU nejlehčí škola v Praze nikoliv v republice. Někteří nevyhonenci mají pouze touhu špinit školu na které nestudovali. Dále za lehké může být VUT, VSB,SU atd.(mluvím o ekonomikách). reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.10.2015 17:28:29, fň) Ekonomka na VUT ( resp. F. podnikatelská) je kvalitnější, ale i obtížnější než ek. na ČZU, VŠB také nebyla špatná.
            VSSR se pro tyto účely hodí, lehké, výuka i kombi, dokonce i v konzultačních střediscích (bez přijímaček, ale za nějakou částku), vždyt je to obor přesně pro lidi ve státní správě, kteří si potřebují dodělat nějaké to bc. apod....prostě pro lidi, kteří fakt potřebují titul a nic víc reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.10.2015 10:38:21, ****) Předem řeknu, že nejsem z FPH a není to má Alma Mater, je mi proto vcelku lhostejné, zda-li ji někdo špiní pomluvami či ne. Zde si ale dovolím reagovat, aby zájemce nebyl překvapený. FPH je na poměry Prahy a VŠE spíše průměrně náročnou fakultou, což by pro LowRidera mohlo být ve skutečnosti velice náročné. Musí pracovat, je starší, nebude tedy tak zdatný při učení a předpokládám, že moc znalostí ze SŠ si nepamatuje. Jen něco málo v číslech: na obor PE bylo v roce 2011 přijato 850 lidí, v roce 2014 absolvovalo 390 (tj. 46%), na oboru AM pak 133 a absolvovalo 77 (tj. 58%). Uznávám, že pro rozumné posouzení je nutné vzít agregované výsledky za více let, ale jsem lenivý kvůli takové ***osti prohledávat 15 výročních zpráv… Chtěl jsem pouze ukázat, že to zase až taková „dávačka“ není a existuje ohromné množství oborů, které jsou podstatně jednodušší.
          Pro LowRidera:
          Bylo by dobré vědět, v jakém městě/regionu školu hledáte, zda je obor zcela lhostejný a také by bylo dobré napsat, zda potřebujete dálkové studium, nebo může být i prezenční.
          reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.10.2015 12:34:55, Inkvizitor) Rozhodně zvaž, zda má cenu se do něčeho tak nedůstojného vůbec pouštět. Teď se ti to možná zdá jako rozumný nápad, ale rozhodně ti není 95 let a nemáš nádorovou triplicitu, aby tě už nemusela bolet hlava z budoucnosti.

    Otevírá se řada oborů, které mohou naplnit tvé představy o koníčku nebo "dětské sny". Mimo jiné je možné kombinovaně studovat i matematiku, historii, filozofii, techniku,... Takže pokud si sám sebe trochu vážíš, spíše se zamysli nad tím, co tě baví/zajímá a co by pro tebe bylo zajímavé samo o sobě. reagovat zde
    Web: https://www.youtube.com/watch?v=ucgU2DJlBiw
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.07.2016 08:57:56, Tomson) Dobrý den,

    prosím o radu, potřebuji vystudovat Bc., jsem starší a musím studovat při práci a rodině, nicméně jsem připraven věnovat poměrnou část času studiu. V rámci náročnosti povolání bych rád zvolil mě dostupnou (lehčí) školu a obor. Jsem sportovně založen, rád bych obor příbuzný sportu, ale budu rád za jakékoli doporučení.

    Nicméně prosím o doporučení na školu nejlépe na Pardubicku, která nabízí dálkové studium a je poměrně "snadná".

    Děkuji za reakce...

    T. reagovat zde
    Email: krejson.tgmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.07.2016 14:20:11, x) Ekonomické a vlastně ani technické nechemické obory na UPCE nepředstavují zrovna to nejnáročnější studium: http://www.upce.cz/studium/obory.html?forma=K&typ=B (jen je třeba si ověřit, zda kombinované studium vybraného oboru skutečně otevírají)
      reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.09.2017 16:16:37, Daniela) To že ekonomická fakulta ČZU je lehká fakulta už dávno neplatí. Sama jsem sem šla, že budu mít spoustu času při škole pracovat i na prezenční formě studia. Bohužel, škola je náročná a dělat ji řádně s polovičním úvazkem jde jen opravdu těžko, nebo za ztrátu veškerého volného času. Teď dodělám poslední rok bakaláře a už s tím končím. A to jsem na oboru VSRR, který tu nějaký expert pomlouvá. Objem látky je stejný jak na VŠE. Zrovna u předmětu mikro a makroekonomie (což je asi na ekonomce nejdůležitější) máme u nás stanovenou hladinu úspěšnosti 80%, abychom se vůbec dostali k ústní. Kamarád, premiant na VŠE, mě to chtěl doučovat, ale zkušebními testy jsme s jeho znalostmi z VŠE stejně na 80% nedosáhli ani z daleka. Neříkám, že tu nejsou některé předměty odreágovačka, ale tak asi stejně, jako všude. Pražské školy se snaží dodržovat stejný standard. :-) reagovat zde
    Email: daniela.nocentrumcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.09.2017 08:15:23, z) To si snad děláš legraci nebo prostě na studium na VŠ nemáš. Nemá cenu dlouze reagovat, ale každé tvé tvrzení je nesmysl. Co znamená, že pražské školy se snaží dodržovat stejný standard? Koho vyhodí z VŠE, tak dostuduje právě na PEF ČZU. U informatiky to samé z ČVUT na PEF. Většina pedagogoů o nějaké úrovni jiných škol tam nemá ani tuchu, protože jsou zase absolventi PEFky ( nebo také agra). Takže ani oni nemají porovnání. Tak tu nepiš hlouposti. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.09.2017 10:21:03, x) Nezbývá mi než v zásadě souhlasit s kolegou z. PEF ČZU sice ještě udržuje jakous takous úroveň vyšší než soukromé prodejny diplomů, úroveň možná stále postačuje na výkon plánované profese (hospodářsko-technický a hospodářsko-administrativní pracovník zemědělského podniku), možná je to vzdělání stále na jakés takés úrovni, aby představovalo nějakou rozumnou přidanou hodnotu, ale rozhodně není nijak kvalitní a rozhodně nejsou patrné ani nějaké tendence ke zlepšování, spíš naopak. K tomu právě přispívá i výše zmíněná poměrně vysoká imbrednost.

      Co se týče srovnání s VŠE, tak skutečně věřím tomu, že v některých případech mohl student VŠE mít problém se stejnojmenným nebo podobně pojmenovaným předmětem, na který doučoval svého slabšího kamaráda. Problém je v tom, že pojmenování nezaručuje stejný obsah, takže mohlo jít o prosté míjení, kdy student VŠE měl lepší znalosti na obecné úrovni, které by si v praxi v případě potřeby dokázal na konkrétní problém snadno doplnit, zatímco student PEF měl znalosti o - obrazně řečeno - zacházení s kravským hnojem, které jen lehce zobecnil.

      Pražské školy se nesnaží dodržovat stejný standard. Čistě z logických důvodů, ono nejde hustit ve stejném rozsahu např. ekonometrii do studentů s různým rozsahem předepsané matematiky. Plus výše zmíněné patologické jevy.

      Stručně: Nemyslím si, že je PEF ČZU tak mizerná, že by nebylo možné ji pokládat za vysokou školu v pravém slova smyslu. Ale nějak zvlášť dobrá rozhodně není, zejména ne na prezenční studium. Osobně bych ji doporučil jen někomu, kdo si potřebuje při zaměstnání formalizovat ekonomicky orientované vzdělání, zejména pokud jde o jeho druhou vysokou školu. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.09.2017 21:47:02, z) PEF má asi 10 tisíc studentů (denních, kombi a v tzv. konzultačních střediscích, to je kapitola sama pro sebe). Z toho se dá odvodit množství absolventů ročně a ti se rozhodně neuplatnují v zemědělství, ani po tom netouží. PEF naopak opustila zemědělství (předmětů je pár, na některých oborech spíše žádné) a tváří se, že je běžná ekonomka resp. ne běžná ale největší, nejlepší a vůbec nej...... :-))) a dokoce tomu opravdu i někteří věří!!!!
        To že někdo z VŠE neuspěl při doučování je i klidně možné, protože vzhledem k izolaci školy si pedagogové někdy zavádějí i své vlastní názvosloví. Navíc velká část pedagogů má vystudovaný zcela jiný obor (zejména agro) takže se nemá o co opřít.
        PEF je ukázka toho, co se se školou děje, pokud se uzavírá okolí.
        reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.09.2017 10:47:35, x) Tak jsem se podíval na vzorové přijímací testy k navazujícímu magisterskému studiu a docela jsem se pobavil. Obtížnost je hodně malá, ale ty testy jsou takové divné. Buď jsou autoři testů pedagogicky naprosto neschopní, nebo záměrně nechtějí, aby jim na školu nastoupil student z jiné fakulty, protože podíl otázek postavených především na tom, jestli student zná značení, které rozhodně není standardní, je poměrně vysoký... reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.09.2017 11:38:21, z) Vždyt to říkám, znám např. člověka, který byl (a je) v nejmenované významné IT firmě s celosvětovou působností, který si dovolil docentovi z této školy mírně poopravit jeho představy o životě ( na Ph.D. studiu), ten mu sdělil ( na Ph.D. studiu :)))) že on to má ve svých skriptech jinak a tak to bude. Docent absolvent PEF, poté kariéra na PEF. Student Ph.D. raději ukončil. PEF ka je plná podobných "odborníků".
            To, co např. provádějí s matematikou, je fakt smutné. Občas tvoří rovnice, kde levá a pravá strana mají jiné rozměry. :-)) ...mj. např. na Katedře statistiky (součást PEFky) jsou opět převážně zemědělští ing. (včetně vedoucí). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2018 11:33:33, Karlos) Dobrý den, jsem OSVČ a mám Bc. ze strojírenského oboru. Nyní hledám naprosto nenáročnou VŠ kde získám Ing.. Chodil jsem na prezenční studium a bylo to časově velmi náročné vzhledem k tomu, že se jednalo o technický obor. Školu k práci nepotřebují jak jsem již psal jsem OSVČ a paradoxně dělám to co se školou absolutně nesouvisí. Titul chci získat kvůli větší prestiži, kterou v businessu představuje. Vím, že se to někomu může jevit jako zhovadilost, avšak mám k tomu své důvody. Škola by měla být dálkově případně kombinovaně s naprosto nutným minimem času na přípravu. V podstatě jde jen o to získat ty 3 písmenka před jméno . Nechci však Mgr. a podobné tituly. Vlastně to je jediná podmínka nenáročný Ing. Pokud by mi dokázal kdokoliv poradit, případně doporučit budu mu velmi vděčný. Děkuji a přeji hezký den. :D reagovat zde
    Email: L.e.j.n.oseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.09.2018 00:12:48, Duckman) Ahoj, sehnal si něco.. Jsem na tom stejně jako ty.. Díky Tk reagovat zde
      Email: 191156acpcentrumcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2018 11:43:18, *****z krdka) čus, tak si to Ing. prostě před jméno začni psát. Diplom po tobě nikdo chtít nebude.

      Ti, co tady nadávají na PEF, jsou úchyláčkové, kteří to na ČZU nedali. Tak teď nadávají. Studoval jsem na PEF s kamarády, z nichž mnozí jsou nyní multimilionáři, mocní podnikatelé, boháči, ty vily a pozemky, to byste koukali, vy honimíři z paneláku. Další jsou top manageři s platem od 55.000 hrubeše vejš. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2018 13:11:59, w) ha ha ha
        dobrá pohádka
        reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2018 16:28:01, smrádě) Ale jo, je to pravda, znám minimálně 3 lidi z kruhu, kteří jsou multimilionáři - vlastním úsilím, ostatní jsou velmi dobře zaměstnáni. A nikdo z nich se nezabývá hromadou hnoje, sraček nebo ho.ven, natožpak nějakejma prasatama, traktorama nebo bramborama. Měli jsme sraz po 5 letech od promoce, přijelo cca 90% spolužáků, před hospodou parkovala velká auta zahr. zanček, žádný nebylo pod 1 mio, někoho přivezl dokonce sluha-komorník. spolužačky krásné, róby, šperky od světových návrhářů, o tváře i těla pečují špičkové kliniky. Spolužáci - gentlemani, obleky, hodinky, vystupování, tenis, golf..... Jedli jsme vybrané speciality, pili nejlepší likéry ...bavili se o pozemcích v USA, investice milionů dolarů do toho i či onoho či jak vaří v restaurantu v Singapuru apod. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2018 17:06:55, u) hezké povídání....taková báchorka

            mj. podle statistik absolventi PEF po těch 5 letech po promoci mají platy již zcela výrazně menší než absolventi např. VŠE, kteří v roce 2015 měli cca 43 tisíc hrubého (průměr všech fakult VŠE, jedna měla 48). Pokud si pamatuji, tak rozdíl byl dost výrazný, asi 10, dá se to najít. No a během dalšího pracovního života se rozdíl zvětšuje.
            Pár jmen těch multimilionářů z PEFky by bylo?

            Nebo že by to byla pohádka z pera odd. PR ? To snad opravdu ne....

            reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2018 11:38:56, the cum from the krdek) Přeci je tady nebudu jmenovat, to se nesluší. To ty si ten známej úchyláček, co tady již v minulosti špinil PEF, copak ti tam provedli? Vyhodili tě ? Nevzali tě ? reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.09.2018 10:33:49, deformovaná hlava) Lidi, klidně na PEF jděte, je to v pohodě. I já znám spolužáky z ročníku, kteří se stali velmi úspěšnými. Jedním z nich je majitel IT společnosti, restaurací a dalších firem v Praze. Peníze investuje do lukrativních realit. Další je dopravní magnát ze Stč. kraje, investoval velké prostředky do luxusního rodinného sídla na západ od Prahy. Součástí rezidence je i XXL bazén, golfové hřiště, tenisové kurta a helioport a další. Pravidelné exotické dovolené jsou u něj běžné jako u vás koupě laciného alkoholu v PET lahvi či krabici a jeho konzumace a polehávání před supermarketem. Dalším je např. majitel realit a velmi obratný obchodník od Kolína. reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.09.2018 15:47:43, u) Každý si může udělat svůj názor....
                  a smát se... reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.09.2018 12:14:00, strženej vibrátor) Moc se nesměj, maj recht. Začni raději něco dělat, třeba studovat na PEF. Taky jsem absolventem, tedy magnát, uhlobaron, mocipán nebo miliardář rozhodně nejsem, ale špatně se mi taky nevede. Škola dobře připraví, je to tam skvělé. Tím nechci říct, že je to flákárna. reagovat zde
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.11.2018 10:40:59, nafukovací panák) Měl jsem na PEF za dob mých studií asi 3-4 nejlepší kamarády. Učili se vcelku dobře, ale nebyly to žádní trapáci, kteří by byli plešatí, trapně pindající a nesmrdělo jim z huby. Normálně jsme občas chodili do hodspody. škola byla normální, pro normální lidi, praktická , pro život. Na základě toho, jeden můj kamarád je nyní velmi bohatý klenotník, další je restauratér vlastnící 3 podniky v centru Prahy, další je magnát obchodující se zámořím a Kindr vejci, další je kulturista a provozuje několik fitness a welness center, dále má e-shop se suplementy a je zároveň osobní trenér obtloustlých boháčů a celebrit. Konečně poslední z těchto kamarádů je severočeský realitní dravec, skupuje pole - stal se velkostatkářem - ten jediný se částečně pohybuje v agrobyznysu. Se všemi a dalšími z ročníku se pravidelně setkáváme, samozřejmě vždy v některé z kamarádových restaurací. Je jasné, že nic tam neplatíme, to co tam zkonzumujeme je pro něj kapka v moři, to máme samé speciality, kaviár, mezinárodní kuchyně, pravé šampaňské, ty nejlepší kořaličky, jindy jsem byli ve welness centru toho druhého kamaráda, balzám pro tělo a duši, masáže, lázeňské služby prováděly spoře oděné (a kolikrát ani to) slečny. Zlatým hřebem bylo provedením orálního sexu krásnými dívkami pod hladinou vody, když jsem relaxovali ve vířivce. To nedokáže každá. Pak samozřejmě další "dovádění" s děvčaty, samozřejmě bez čepičky. Po erotickém dovádění vyhládne, tak zas spolužák-restauratér zajistil raut v tom wellnesu. Avšak všichni zůstali normálními lidmi s nohama na zemi, lze se s nimi normálně bavit, všichni vzešli ze skromných poměrů, nijak se nepovyšují. reagovat zde
                      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.11.2018 14:47:32, xxxxxx) No bylo jich 3 až 4, ale vlastně 5, no prostě si tak tady plácám....
                        je to stejně zvláštní, jaký báchorky ty lidi z pefky produkujou...to se tam učí?
                        reagovat zde
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.11.2018 11:59:56, vopičí král) Tak nezáviď, ty chudáčku. Jsi hnusnej, plešatej, máš ho malýho ? Ty "kultůristo". Jaký báchorky ? Klidně to může bejt pravda. Proč by někteří absolventi PEF nemohli být úspěšní ? Nestudoval jsem tam, klidně přiznám, že jsem spíš hloupý, neměl jsem na to (to dokže uznat málokdo), ale pár lidí jsem tam znal a byli to chytří lidé. a propos - kuřba pod vodou je jistě paráda, zažils obyčejnou kuřbu ? Poznals vůbec ženu nebo si ho jen honíš ?
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.11.2018 14:41:11, Zdéňa) Zdar, dlouho jsem se tak dobře nezasmál jako v této diskuzi. Ať PR ČZU nebo bývalí studenti - tak to prodáváte dobře ! Jdete na to netradičně, svérázným způsobem. A má to úspěch! O studiu na PEF ČZU jsem vážně uvažoval, ale nyní zde uvedené reference a tato a podobné diskuze na tomto webu převážily pomyslný jazýček na vahách ve prospěch PEF. Takže při podávání příštích přihlášek na VŠ je PEF ČZU moje volba č.1.
                          Díky všem.
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.11.2018 14:48:19, Přirození pánské) A ještě ty nicky jako Cum from the krdek, Smrádě, Fuckan, Deformovaná hlava, Strženej vibrátor, Nafukovací panák, Vopičí král a další ...to nevymyslí žádnej ***ec. Jste borci, fandím vám.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2019 13:56:35, bábochlap) ahojte,

    nerad vidím, když tady někdo veřejně špiní jmého PEFky. Já sám jsem absolvent, jsem velmi vděčen za těch 5 krásných let, na které budu nadosmrti rád vzpomínat. Bylo to super a z nabytých vědomostí a dovedností čerpám do dneška - je mi 40. A ano, i mezi mými spolužáky lze vysledovat několik boháčů - příkladně ten z Moravy, ze Studénky, jak vlastní auditorskou firmu. Sice neuměl plavat, ale jinak to byl (a stále je) moc fajn člověk, mám ho rád. Dále chromej Sáša - super osobnost. Někoho tak inteligentního, sečtělého a výborného rétora jsem nikdy více nepotkal. Dialog s ním vést na stejné úrovni vyžaduje více jak 100% soustředění a rozvahu. Přesto to není nějaký suchopárný trapák, je to moderní, mladý, vtipný člověk. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.07.2019 10:39:57, Marek) Jednoznačně nejjednodušší je Česká zemědělská univerzita, je jedno co si tam vybereš. Možná kromě Technické fakulty, ta je trochu těžší. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.07.2020 00:27:24, David) Je ČZU/PEF jedna z lehčích ekonomických škol? Určitě. Naproti tomu se však v žebříčkách top univerzit světa umísťuje rok od roku lépe, zatímco některé další školy už v žebříčku ani nejsou. V QS world rankingu např. dříve VŠE byla, dnes už není. Měli bychom se tedy spíš ptát, co to svědčí o kvalitě jiných škol.

    Na ČZU jsem dostudoval bakaláře, inženýra, a potom přešel na VŠE na MBA. Studium na ČZU, resp. konkrétně bakaláře, mi z celé studijní kariéra přišlo nejtěžší. Jestli to bylo kvůli tomu, že jsem si zatím nedokázal uvědomovat ekonomické souvislosti, nevím. Inženýrský titul na ČZU mi opět přišel těžší než MBA na VŠE. Opět nebudu komentovat proč, sám nevím.

    Ve výsledku jsem však za všechny tituly šťastný. A spokojený, co mi obě vysoké školy daly, co se vzdělání a znalostí týče. Člověk vysokou školu musí brát jako takový základ. V reálném životě pak využije třeba 10 %. Na vysokou školu ale člověk musí jít s tím, že se chce něco naučit - a takovým lidem škola prostor dává. Prolézt vysokou školou dokáže každý člověk alespoň s průměrnou inteligencí. To, co si ze školy vezmete, je na každém z vás. reagovat zde
    Email: david.cicseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.07.2020 11:24:13, njn) Jenže ten posun v řebříčku nedělá pefka, ale hlavně životko.
    Když zaměstnavatel má výběr mezi absolventem pefky a vše, hmátne po vše.
    Prolézt nějakou vš opravdu dokáže kdekdo, absolvovat slušnou vš, ale nikoliv. Proč je asi právě na zemědělce tolik odpadlíků odjinud? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.02.2021 08:06:28, David) Dobrý den,

    rád bych se zde poradil o možnostech vyšších odborných škol, které umožňují vystudování neakademického titulu (DiS.).

    Bohužel jsem dospěl do fáze kdy pro kariérní růst potřebuji diplom alespoň z VOŠ. Již nejsem nejmladší, ze střední školy jsem také pěkných pár let, většinu mého času zabírá rodina a samozřejmě práce. Proto hledám VOŠ, která by pro mě nepředstavovalo velkou časovou a studijní zátěž.

    Za školou jsem samozřejmě ochotný dojíždět i větší vzdálenosti, ale preferoval bych VOŠ ve Středočeském kraji a okolí.

    Budu moc vděčný za jakékoliv návrhy a rady.

    Děkuji reagovat zde
    Email: Qinyxcentrumcz

Podobné příspěvky:
  1. Nejlehčí vysoká škola - Ostatní
  2. Kolik je pokusů na Státní bakalářskou zkoušku ? - Zkoušky, zápočty, státnice
  3. Státní bakalářská zkouška - Zkoušky, zápočty, státnice
  4. Nejlehčí Mgr./Ing. - Výběr vysoké školy
  5. VŠ - soukromé nebo státní? - Ostatní
  6. Ekonomka dálkově - na státní - Výběr vysoké školy
  7. Statni maturita - Ostatní
  8. Nejlehčí vysoká škola a studentský život - Výběr vysoké školy
  9. prodam rigo praci komplet a podklady ke statni zkousce mgr andra - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  10. Přechod ze soukromé školy na státní - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.