UTB - FHS


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 19.06.2015 22:56:38, Lenka, zhlédnuto: 955x, reakcí celkem: 1Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekJsem studentkou 3. ročníku oboru Porodní asistence a lituji, že jsem neodešla, nebo-li neutekla. Za prvé tahle škola dobrou pověst nemá, a to až takovou, že pokud mají na výběr pracovního poměru studenta např. z Ostravské univerzity nebo studenta z UTB, tak na 101% dají přednost Ostravě.
Jelikož si máte připadat na vysoké škole, tak tady si budete připadat jako na základní škole, kdy se dělá docházka, jak v 1.třídě. Určitě by se docházka dělat měla, ale do určité míry. Co je moc, je moc. Dokonce můžu zmínit velmi vzdělanou a sofistikovanou paní Mgr. Moravčíkovou, která vede odbornou praxi, že vedení porodu možná tak viděla na obrázku, ale v praxi??? ,,Porodíme si placentu a změříme ozvy plodu". Každý se může zmýlit, ale říct tohle i podruhé??? To jako vážně??? Když studujete takový obor, tak očekáváte profesionální přístup. No řekněme si to přímo: titul má dnes každý ***ec. A takových primitivů je na UTB více než dost. Bohužel jsem vrazila do této školy hodně peněz, tak mě osobně přijde, že odcházet ve 3.ročníku je pozdě. Bohužel. Každopádně, to co prezentuje daná fakulta FHS je jen vnější obraz, nikde Vám nenapíšou pravou tvář. Každý si hájí svůj píseček, co si v dnešní době budeme nalhávat. Určitě nechci házet špínu na celou univerzitu, já jen z osobní zkušenosti píšu o FHS, konkrétně o oboru Porodní asistence. A na závěr takovou radu: Kdo chce jít studovat obor Porodní asistence na UTB, tak jen osoby s hodně velkými nervy. Proč? Hodí Vás bez zkušeností, bez praktických ukázek do praxe na porodní sál do KNTB, kde Vás mají na starosti porodní asistentky s x-letou praxí, takže ne jen že jsou dané asistentky otrávené, protivné, ale dovolí si Vás po 11 hodinách vyhodit ze směny, že např. nevíte, čemu ony tam říkají ,,vozík", tak ne že půjdete domů sedřené, unavené, zpocené, v nervech domů, ale i nadále budete chodit s brekem na další směny, protože budete mít strach z dalšího vyhazovu. Takže budoucím studentům přeji pevné nervy.
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.11.2015 21:20:10, Hanka) Co se týče oboru Všeobecná sestra je to úplně to samé reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

 1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
 2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
 3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
 4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
 5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
 6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
 7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
 8. Je zakázáno používat vulgární slova.
 9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
 10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
 11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

 1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
 2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
 3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.06.2024 23:38:21.