Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte, kde bych v Brně sehnala přihlášku na VŠ typ SEVT... Myslíte, že v knihkupectví?? díky mocEmail: adlicka.gseznamcz
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte, kde bych v Brně sehnala přihlášku na VŠ typ SEVT... Myslíte, že v knihkupectví?? díky moc