IT / Management ICT na Unicorn College


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 18.03.2015 18:08:12, Simon, zhlédnuto: 7149x, reakcí celkem: 63Reagovat na příspěvek
Zdravím všetkých. Som programátor začiatočník a rád by som sa opýtal niekoho, kto študoval (alebo pozná osobu, čo študovala/študuje) na Unicorn College zameranie ICT Management alebo Informačné technológie. Mám záujem o štúdium na tejto škole, teda by som chcel vedieť ako prebiehalo príjmacie konanie (niečo sa dá dočítať na ich stránkach, ale chcel by som nejaké skúsenosti prečítať), ako ste školu a vyučujúcich vnímali, čo je škola skutočne schopná poskytnúť. Chcem sa venovat programovaniu (zase nepotrebujem byť nejaká bedňa s nadrtenými vedomosťami), ale zase ma láka aj manažment, teda či je citeľný rozdiel čo sa týka výučby programovania (ako celku) na Informačných Technológiách a ICT Manažmente. Ďakujem vopred za odpovede.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.03.2015 08:03:50, Inkvizitor) Managemet je naprosto o něčem jiném než o tom, že máš diplom z pochybného oboru na pochybné škole, na kterém je napsáno, že jsi manager. Výhledově se tvému "vzdělání" většina potenciálních zaměstnavatelů vysměje; zatím je poptávka po IT odborních taková, že s trochou snahy sežene práci pomalu i lumen, co umí sotva zapnout počítač a v Javě podle příručky napíše piškvorky pro dva hráče, ale to se může změnit...

    Pokud už chceš spíše srandaIT vzdělání okořeněné nějakými ekonomickými základy, tak jdi spíš na PEF ČZU. Ne že by to byla nějaká sláva, ale alespoň nebudeš platit školné a neskončíš s cejchem retarda, který si musel koupit diplom.

    Samozřejmě že pokud to myslíš s IT vážně, tak bys měl vybírat mezi obory na FJFI ČVUT, MFF UK, FIT ČVUT nebo FEL ČVUT, které se IT více či méně dotýkají. Pokud máš totiž mizivé předběžné znalosti a máš zálusk spíše na managerský post, je kvalitní vzdělání tou nejspolehlivější cestou, jak se na managerský post skutečně dostat. Vlastně ještě přichází v úvahu FIS VŠE, pokud směřuješ k managerskému postu, je nejspíš nejvhodnější. Všechny tyto jmenované školy mají ale jednu drobnou nevýhodu: Studium na nich jde jen velmi špatně proflákat. reagovat zde
    Web: https://www.youtube.com/watch?v=xg4AHoBJgvY
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.03.2015 22:00:47, Zbyněk) Já jsem se zařadil mezi těch pár lidí, kteří Unicorn college každoročně absolvují, tak se zkusím podělit o vlastní zkušenost. Jako retard, který si diplom musel koupit budu snad užitečný alespoň tím. Mimochodem pořád nechápu to komunistické uvažování nad tím, že je samozřejmé mít vysokoškolské vzdělání zadarmo. Patříme mezi pár zemí, které jej poskytují. Jinak se všude běžně platí poměrně vysoké školné.
      Mimochodem pokud by jsi si Inkvizitore přečetl jejich výroční zprávy, tak zjistíš, že propustnost školy je někde okolo 15% s tím, že vyšší je u ekonomických oborů. A není to žádná "masovka". Berou něco okolo 240 studentů což je cca 80% všech uchazečů. Mohl bych vědět jakou vysokou školu jsi absolvoval ty?
      Každopádně ještě v době, kdy se na CVUT FEL učilo jak se kuje čistý ingot a FIT neexistovala, jsem se pokoušel o jeho dálkové studium. Jako všech 323 studentů z 330 na dálkovém jsem nakonec odpadl. Takové dobrodružství zvládat při práci (pokud to není dělání správce sítě na obecním úřadě) zvládnou jen lidé bez společenského života . Ale kdyby mi bylo zase krásných 19 jdu tam a zkusím denní studium. Navíc výše vyjmenované ústavy (FIT, FEL a hlavně MFF) jsou elitní fakulty. Unicorn College si na to hrál ze začátku taky (měl strašlivý PR "elitních IT jednotek"), ale díky bohu toho nechali a teď zdá se, že to teď tak moc ani nepotřebují.
      Na Unicornu během prvního ročníku odpadne 50% kvůli matematice a základům programování. Vzhledem k tomu, že tahle zkušenost stojí minimálně 20 000,- a opuštění školy, pořádá škola jednak přípravné kurzy(dle zájmu), večerní doučování (dle zájmu) a zavedla taky "nulté" kurzy. Velmi doporučuji se jich zúčastnit. Ale troufám si tvrdit, že malá propustnost je taky o očekávání studentů. Zažil jsem kluka, který při první přednášce základů algoritmizace okomentoval quicksort jako "students quit-sort", u vysvětlování očekávané asymptotické složitosti odešel a už jsem ho tam víckrát neviděl. Nemyslím, že takový člověk by se hlásil třeba na MFF nebo FIT a myslel si, že logaritmus je jeho úhlavní nepřítel (no..takoví se najdou asi všude).
      Taky jsem měl možnost mluvit s lidmi, kteří si prošli FIT, FEL, MFF, VSE, začali pracovat a školy nedodělali. Tak dělali Unicorn. A ano s teorií neměl nikdo z nich nějaký závažný problém. Většina to dělala dálkově ale všechny termíny nestíhala většina. Panovala shoda, že co se rozsahu teorie týče je Unicorn jednodušší. Jen jeden semestr základů algoritmizace, matematika 1,2 jednodušší, ale ne triviální, pořád je to normální vysokoškolská látka. Ovšem "oproti MFF je matematika tady jen taková rozcvička" řekl jeden .
      Je to vysoká škola s poměrně jasně danými nároky a matematika byla nakonec to jednodušší. Škola však rozhodně o není jen o matematice.
      Semestrálky mně osobně vzaly půlku dovolených a některé jsou pro pracujícího člověka časově extrémně náročné (a nedají se opisovat, pečlivě si to škola hlídá). Druhou půlku dovolených mi potom vzala zkoušková. Nevzpomínám si, že by byl víkend, kdy bych něco nedělal do školy. Navíc všechny termíny byly striktně dané a pokud chtěl někdo mimořádný opravný termín (jakože já jsem jich několik využil), tak platil a to dost. Platí se i za znovu zapsání předmětu. A to taky dost (500 za každý kredit kurzu).

      Jinak jsem tam přišel s úplně stejnou naivitou jako Simon. Chtěl jsem jen vědět, jak se dělá software(nic jsem o tom nevěděl) a ekonomii jsem bral jako nutné zlo. Jediné co jsem znal, byla angličtina a ani jsem o sobě nemohl tvrdit, že jsem alespoň programátor začátečník. Pomalu 15 let po střední jsem každý víkend trávil na doučování. V sobotu matematika v neděli programování. První ročník jsem dal tak tak (minimum kreditů 36 a já jich měl 38) a studia o rok prodloužil a na rok přerušil. A až po zkoušce z programování Java SE (hodina test teorie, plus 3 hodiny programování v kuse offline), kterou jsem dělal 4x jsem o sobě nesměle prohlásil, že jsem programátor-začátečník. Tomu předcházela (pro neprogramátora) hard core semestrální práce, kterou jsem dělal na dvakrát. Co jsem ale slyšel, tak konkrétně tento kurz už zjednodušili, protože s tou zkouškou měli problémy i lidé, kteří se už programováním živili (jakože dostat za jedna bylo celkem výjimečnou událostí hodnou 3 promile :) (ale nevím jak C#).
      Takže všechno co jsem dělal pro mě bylo úplně nové. A ani ta ekonomie (mikro, makro, historie) nebyla triviální a stálo mě hodně času. Nakonec jsem z Informačních Technologií přešel jako téměř všichni na ICT management, který oproti IT nemá jen dva IT kurzy. Jeden z nich je Java EE a to jsem věděl, že by mě stálo život, protože jsem v tom nikdy nedělal. Obor Informační technologie stejně absolvuje řádově jen několik jedinců ročně. Ale kromě Javy je možné dát si C# a ASP.NET. Z nějakého důvodu to přitahovalo víc studentů než Javu.
      Jinak přijímačky jsou formou pohovoru a rozhodně bych se jich nebál pokud máš vyhovující angličtinu, nebojíš se logaritmů :) a máš VELKOU vůli věci dokončit. Každopádně zkus o svých ambicích přemýšlet ať potom nejsi překvapený nároky školy.
      A k tomu výroku o pochybné škole. Chápu, že soukromé školy u nás spíš produkují jen další středoškoláky, protože se ze školného stal jen příjem podivných firem. Ale co vím, tak Unicorn školu stále dotuje. Co je však opravdovým problémem veřejně propíraným je počet vyučujících, kteří tam učí jen na dohodu.
      A škola nemá špatnou pověst, protože ani žádnou pověst nemá. 20-30 absolventů ročně je jednoduše málo na to aby se okamžitě rozkřikla jejich úroveň.
      Jediné s čím se dá souhlasit je, že diplom z nikoho managera neudělá. Člověk, který od sebe nic neočekává si nic nezaslouží. Ani managerský post ;)
      "zase nepotrebujem byť nejaká bedňa s nadrtenými vedomosťami".. a já říkám, že sakra potřebuješ! ;) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.03.2015 12:10:55, Simon) Myslim, ze naivny nie som. Velmi dobre vie co ma bude cakat, ked pojdem na informatiku a pocitam s tym. Nejdem studovat za viziou pohodlneho kresla a vela penazi. Idem studovat, lebo to chcem vediet, chcem v tom byt dobry. A na to cisto samostudium nestaci. Podal som prihlasku na VSE FIS aplikovana informatika a UC informacne technologie. Ten obor na VSE mi pride de facto rovnaky ako Management ICT na UC (pozeral som si vyucujicich na UC a su tam 4 ci 5 z VSE a z toho 2 su aj na UK. Stale ma to taha na ten UC (asi maju dobru reklamu spravenu). Nad CVUT ci UK ani nerozmyslam, tak isto ako nad CZU. To nevyhovuje mojim predstavam. Chcem byt dobry, ale s vlastnym zivotom. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.03.2015 12:33:21, Zbynek) At se rozhodnes pro cokoliv, drzim palce. Je to hlavne o vuli ;) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.03.2015 07:22:53, Inkvizitor) Dobrá reklama ani zdaleka není známkou kvality, to už bys mohl zrovna navštívit školu a vybírat podle kvality WC. A to, že na UC působí lidé z VŠE, ani zdaleka neznamená, že mají stejné požadavky jako na VŠE; pravidlem je totiž opak. Z retardů, kteří si za "studium informatiky" platí, ačkoliv veřejné vysoké školy nabízejí totéž v lepší kvalitě a dokonce i odstupňované podle schopností uchazeče, není možné sestavit kvalitní studijní skupinu. reagovat zde
          Web: https://www.youtube.com/watch?v=xg4AHoBJgvY
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.03.2015 01:20:55, Tomáš) Unicorn rozhodně není koupený titul. Je to škola provozovaná IT firmou, jejich hlavní zájem je vychovat si schopné lidi, a ne vydělat na školství prachy jak se děje u většiny soukromých VŠ.
      Jsou zaměření na praxi, a použitelnost v praxi je rozhodně větší než z PEF ČZU.
      Posílat každého kdo projeví zájem o IT na MFF nebo ČVUT? Chce to krapet soudnosti, 95% IT je nádeničina pro kterou je titul z MFF nebo ČVUT známka překvalifikovanosti.

      Jistě Unicorn má problém plnit jistá byrokratická (nicméně chvalitebná) kritéria akreditační komsie, v tomto případě bych to neviděl jako kvalitu ohrožující (na rozdíl od většiny ostatních VŠ v podobné situaci), větší riziko vidím v tom, jestli to jednou zakladatel nepoloží a škola nezanikne.

      Pro praxi Unicorn > PEF CZU, pro statut z dlouhodobého pohledu možná je ČZU větší jistota.

      Kdo nutně žádá kombinaci IT plus management, jakákoliv regionální VŠ uspokojí, i když vypíchnul bych VŠE (a nezahrnuju mezi regionální). Není to úplně k ničemu, nějaký všeobecný přehled se získá, a kontakty, ale k prosazení víc než titul je potřeba osobnosti a schopností. Je super že je někdo matfyzák a umí naprgat operační systém v asembleru, ale platí ho ten, kdo přinese do firmy prachy - manažer / obchoďák. Je "cool and nice" když je Ing. ale je úplně fuk odkud když přinese firmě byznys - má schopnosti a kontakty.
      Jistě spousta absolventu MFF a ČVUT taky končí jako manažeři...tak hlavně že si při studiu intelektuálně zasportovali, sice už tu informatickou a matematickou teorii nikdy nevyužijí....jediný k čemu jim to na manažerský pozici je, že ti arogantnější týpci z nich mají respekt kvůli stejné alma mater.

      IT svět není black & white pane Inkvizitor, MFF a ČVUT nijak nezpochybňuju, ale každýho tam posílat je zkrat na okruhu. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.03.2015 11:46:37, někdo) Dík za objektivní názor, je to přesně tak. Unicorn si totiž vychovává své vlastní zaměstnance, takže proč by si je měl vychovat ***ě, že? Vychovává si je přesně pro své potřeby. I pár dalších soukromých škol není tak špatných, jak se traduje, stejně jako u státních není škola jako škola.
        Informatika na PEF v osučasné době určitě není lepší řešení než některé lepší soukromé školy, má hodně problémů od nenavazujících předmětů po vyučující, minimální kontakt jak s praxí tak s informatickým světem vůbec. Ten obor nemá jakoukoliv vizi, kromě toho nabrat nějaké studenty. Navíc dost schopných vyučujících zmizelo ( zemřeli, odešli, atd.), čili úroveň šla rapidně dolů.
        Jinak na ČVUT je cca 24 různých informatik opět různě zaměřených s různou kvalitou.
        Používat pro lidi název retard, který si musel koupit diplom, je, pane doktore Inkvizitore, docela hloupý. Nevím, proč máte potřebu vyjadřovat se ke všem oborům i k těm, o kterých asi nemáte tuchu. Co kdybyste zůstal pouze u LF? Díky.

        reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.03.2015 02:40:16, Nikdo) "Nevím, proč máte potřebu vyjadřovat se ke všem oborům i k těm, o kterých asi nemáte tuchu. "

          V to zase nemáte tuchu vy, co kdo o čem ví. Soukromé školy jsou pro lidi co si chtějí koupit papír, naštěstí je doba kdy to lidi už chápou a začínají se pseudoindženýrům tlemit do ksichu... reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.03.2015 06:10:32, Simon) Myslim.. viem, ze ludia tvrdiaci, ze soukromky su pre tych, co si chcu kupit diplom su retardi. To je osobna urazka na mna, tak osobne urazim aj ja teba.

            Ja napriklad nemam zaujem byt bedna z UK ci CVUT.. je to o cloveku co chce zo seba vyzdimat. Ako som sa vyjadril o cosi vyssie, chcem sa tym zivit a nie tym zit. Absolutne irelevantne tvrdit, ze sukromky su nic.. musia predsa tiez dostat akreditaciu. Preco nevychadzaju lepsi matematici z VSE, nez z CVUT, ked maju len jesen pokus? To by malo znacit, ze skola vyzaduje od studentov, aby boli maximalne nasadeni. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.03.2015 06:29:40, Někdo) Opravdu hodnotný příspěvek. Takový k věci. Mj. soukromé VŠ často neprodukují ing., protože mají akreditaci pouze na bc., takže pak jejich absolventi toho ing. získají někde jinde. Ale řeč byla o tom, proč pan Mudr. Inkvizitor se zde vyjadřuje ke všemu a ke všem. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.03.2015 07:19:00, Inkvizitor) Ing. MUDr. Inkvizitor, Ph.D. A hádej, z jakého oboru mám Ing. ty kašpare. A když už jsme u toho, tak je komické, jak "nenápadně" se snažíš vytvořit dojem unisono bučícího stáda tím, že si píšeš sám se sebou.. reagovat zde
              Web: https://www.youtube.com/watch?v=xg4AHoBJgvY
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.03.2015 09:30:47, Zbynek) Je to tady jeste o Unicornu, nebo narcistické poruše osobnosti? reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.03.2015 11:48:28, Simon) Tie tituly su to zrejme na dve veci, ked so ako clovek uplny pa***. Ja som sa pytal na Unicorn college a skusenosti s nim a ty tu vypisujes UK a CVUT, ine skoly nemaju vyznam.. take zrejme si si mal dat titul ***., ked nevies ani pochopit o com je tema. reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.03.2015 12:09:53, Inkvizitor) Takže jsi se odkopal, chlapečku. Jsi prostě další retard, který si chce koupit diplom a chce být pouze utvrzován v tom, že neplánuje naházet peníze (rodičů ?) do kanálu. Naivních přerostlých dětí, které prostě skočí na špek takové instituci, je mi líto, ty si tu osudem rozbitou hubu zasloužíš. reagovat zde
                  Web: https://www.youtube.com/watch?v=xg4AHoBJgvY
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.03.2015 13:21:58, ****) Já nechápu, proč v diskusi děláš to, co děláš. Nejsem si zcela jistý tvou motivací, ale předpokládám, že se pokoušíš o osvětu a případné odrazení potencionálních studentů od studia nekvalitních oborů. I když může být tvůj záměr dobrý, tak se nemohu zbavit otázky, proč to děláš tímto způsobem. Osvěta není tom, že někomu řekneš jak to je (v horším případě to nepodložíš vůbec žádnými daty) a očekáváš, že to buď příjme, nebo je dle tebe ***. S tím, že mu to dáš patřičně veřejně najevo. Takový způsob je silně neefektivní, dokonce bych si troufnul tvrdit, že lidi utvrzuješ v názorech opačných k tvým. Dle mého osobního názoru bys výrazně vyššího impaktu dosáhl, kdyby ses pokoušel o přesvědčení citlivějším a snad i civilizovanějším projevem. Přímá urážka názoru oponenta, jakkoliv je pravdivá, jednoduše degraduje tvou pozici v diskusi. Sám bych tě nejspíše považoval za místního blázna, nemít informace shodné s tvými z jiných zdrojů. Proto bych tě chtěl pokárat, aby ses zamyslel nad tím, oč vlastně usiluješ. Zda-li je to přesvědčení ostatních, či pouhá účast v diskusi bez zájmu o skutečný výsledek. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.03.2015 17:20:17, Inkvizitor) Nejsme v mateřské školce a tak nemám potřebu si brát servítky. Čím dříve se člověk srazí s realitou, tím větší šanci má na to, že dožene deficit, který mu vyrobili sluníčkově-květinkoví pokrytci jako ty. Naprosto stejný postoj mám i ke svým studentům - a mívám poměrně dobré hodnocení výuky a s řadou studentů si tykám (zásadně až po složení zkoušky z předmětu, na jehož výuce se podílím). reagovat zde
        Web: https://www.youtube.com/watch?v=xg4AHoBJgvY
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.03.2015 20:41:09, někdo) Pane doktore, co kdybyste své úsilí věnoval dokočení a obhajobě Vaší Ph.D. práce, pokud vím, jste ve 14. semestru...asi problém budou publikace, na MU určitě chtějí nějaké IF.
          Předpokládám, že asi také nemáte dosud atestaci, protože jste byl na škole.
          Ten Ing. je odkud? Že byste stihl při pobytu v Brně VUT? No nevím.....
          Asi se na patologii v J. nudíte, ale nechte už těch urážek a kopání kolem....je to směšné.
          Hezký večer.
          reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.03.2015 23:36:33, Inkvizitor) Jasně, anonymní hrdino, to už je zhruba desátý pokud o plácnutí, kdo vlastně jsem. Pokračuj ještě několik let a třeba se nakonec i trefíš, možných kandidátů je nejvýše několik desítek. Ještě bys mohl zkusit něco o sexuální frustraci, o homosexualitě nebo třeba o chybějící končetině, to na duševní trpaslíky tvého kalibru určitě taky zabírá. A ještě budeš za hrdinu. reagovat zde
            Web: https://www.youtube.com/watch?v=xg4AHoBJgvY
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.03.2015 08:14:54, Někdo) Pane doktore Š., vím přesně, kdo jste, tak se uklidněte. Mj. v roce 2012 jste se zajímal o kombi studium na FEL, takže jste zřejmě FEL vystudoval za 3 roky? Nebo odkud máte toho ing.? Už toho nechte, neurážejte kdekoho, je to fakt hloupé. reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.03.2015 08:30:44, Inkvizitor) Utkvělá představa spojená s neumětelským fízlováním duševního trpaslíka. Kolega ti asi hodně pochroumal ego, že? A asi jsi byl velmi brzy odejit, jinak bych byl nejspíš kolektivem autorů... :D reagovat zde
                Web: https://www.youtube.com/watch?v=xg4AHoBJgvY
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.03.2015 09:17:39, Elisabeth) Pane docente J.B., Vy jste vážně k smíchu. :D Že by toto všechno, co tu vyvádíte, bylo Vaše pochroumané ego z dětství? Maminka na Vás neměla evidentně dost času, prý jezdila závody :D To za každou cenu potřebujete být středem pozornosti? :D reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.03.2015 17:34:22, Někdo) Inkvizitor není docent J. B., jde o lékaře J. Š., absolvoval 1. LF a poté studoval Ph.D. na MU. Ph.D. obhájené nemá. Na MU i učil, jak často zmiňuje. Dá se dohledat co i kdy. Působí v J. jako patolog. Nemá titul Ing.
                    Je to známá postava na Internetu, proč dělá, to co dělá, nevím. Mesiášský komplex (spasitelský syndrom)? Zde zachraňuje zejména před studiem na soukromých školách, ale i jinde. Možná to myslí i dobře, ale nadělá více škody než užitku. reagovat zde
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.03.2015 17:57:24, Jan Žižka) Ale ***. Je to M.K. kterýho po semestru vyrazili z FEL ČVUT, je to krypl fyzicky a psychicky kterej si jen trolením spestřuje hnití v židli u počítače. Je se divim, že jako invalidní důchodce nemá víc času tady smrdět reagovat zde
                      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.03.2015 19:23:49, Jan Hus) Ty k0k0te, pleteš si M.K. a J.H. Navíc K. nedávno natáh ráfy. reagovat zde
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.03.2015 20:26:51, Jan Žižka) Sám jsi ***, ty ***. Snad si nemyslíš, že sem psal o bazénofilovi. M.K. byl takový debílek, co vod nás vylít po jednom semestru a pak se hlásil na medicínu. Myslim, že na sestru, protože na doktora by fakt neměl. Ale byl to stejnej arogantní *** jako Inkvizitor.
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.03.2015 22:03:15, Elisabeth) Nesouhlasím. Všichni ho znají - malý, zavalitý, nemá krk :D reagovat zde
                      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.03.2015 22:10:18, Někdo) .... jasný J.Š.
                        přesně odpovídá tomu, co zde o sobě píše v jiných vláknech a používá stejné obraty
                        je stále stejně agresivní
                        reagovat zde
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2015 07:56:14, T) Inkvizitor je úžasnou reprezentací úrovně medicíny v ČR, stejně jako dr. Barták (jeho výkřiky "já jsem lékař, elita, vy jste póvl" si pamatuje snad většina z nás).
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.03.2015 22:51:38, Sternau) Když už tu tak spekulujeme, kdo by mohl být Inkvizitor, tak mi až moc připomíná jednoho člověka od nás z firmy. Po maturitě nějakou dobu studoval medicínu v Brně, ale tam ho vyhodili, prý protože byl lepší než profesoři. Nakonec vystudoval matematické inženýrství v Plzni. Je chytrej jako Rudý právo, věčně kafrá na to, jak jsou všichni neschopní a kde by býval mohl být, kdyby šel na doktorské studium. Docela dost času tráví sledováním dění na vysokých školách a pak nás oblažuje svými postřehy, jak by on srovnal všechno do latě, kdyby měl tu moc. Inkvizitor mi ho svými názory i svým projevem hodně připomíná. Jenže to není jen neškodný blázen, je celkem neschopný, ale je to zákeřný ***ík, který donáší vedení. Vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby byl Inkvizitor Ing. I.W., který se vyžívá v představě, že skutečně vystudoval medicínu a že skutečně učí na vysoké škole. reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2015 12:10:10, kolemjdoucí) To je náhodička, když se nad tím tak zamýšlím, tak by to mohl být i K.E., který je skladník ve firmě, kam chodím na brigádu. K.E. má vystudovanou pedagogickou fakultu. Ani nevím, jakou aprobaci má, ale prý technickou výchovu a tělocvik, to na něj práskli kolegové. Jinak je jako Inkvizitor: Na všechno má názor, všechno ví, všude má kontakty a všude byl nejméně dvakrát. Hlavně vysoké školy jsou jeho koníčkem. Také je neuvěřitelně arogantní a když s ním někdo nesouhlasí, stává se agresivním hulvátem. Ve skladu se prý ocitl, když selhal jako technik. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.03.2015 05:29:37, Zbynek) No v materske sice ne, ale trolling je na urovni 14 leteho kluka, coz mi nesedi se znacnym intelektem a znalosti akademickeho prostredi. Rad bych se proto omluvil, za tu narcistickou poruchu. Samozrejme mate Aspergeruv syndrom a ja to jen na zacatku spatne odhadl (nektere argumentacni fauly jsou proste neodolatelne :).
          Jeden z duvodu proc nejit na verejnou vysokou skolu je pravdepodobnost s jakou se da natrefit na podobne "osobnosti akademickeho sveta" jakou predstavujete i Vy.
          reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.03.2015 08:28:21, Inkvizitor) Jasně, duševní trpaslíku. Mohl jsi způsobit kecnutí světa na zadek, kdyby tě tvé okolí nesráželo nesmyslnými požadavky jako třeba vyžadovat ke zkouškám znalosti. reagovat zde
            Web: https://www.youtube.com/watch?v=xg4AHoBJgvY
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2015 08:45:30, x) Mezi námi, přestože zírám nad tvým přehledem a s tvými příspěvky z hlediska obsažených informací souhlasím, z hlediska formy musím dát za pravdu Zbyňkovi. Nešlo by trochu ubrat na agresivitě v příspěvcích? "Škola XY je k ničemu, protože..." se přijímá snáze než "Škola XY je k ničemu, protože... Jenom *** jako ty to nevědí." reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2015 15:54:48, Inkvizitor) Když už jsme u toho, bylo by to kontraproduktivní. Stádo - a je celkem lhostejno, zda jde o stádo dobytka, stádo pracovníků PR příslušných pomocných vysokých škol, nebo třeba stádo politováníhodných chudáků, kteří si lžou do kapsy, aby se přesvědčili, že nešlápli vedle - je z podstaty nepřístupné diskuzi, protože skutečná kvalita jejich vzdělání je pro ně zadaným dogmatem (PR) nebo článkem víry (sebeklamem se opájející studenti). Takové stádo je smysluplné buď ignorovat nebo překřičet a tak varovat před tím, aby se k němu přidávaly další oběti. No a já si myslím, že zlu nelze jen přihlížet... Ve smysluplné diskuzi samozřejmě používám přiměřené výrazové prostředky;-) reagovat zde
                Web: https://www.youtube.com/watch?v=xg4AHoBJgvY
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2015 19:23:08, Někdo) Ještě jednou: Mudr. J. Š., absolvent 1. LF 2008, před tím neúspěšně FEL (cca 1 rok), poté zatím neúspěšně MU obor biofyzika Ph.D. studium, 1 rok neurologie v HB, 2 roky patolog v J., počet záznamů na WoS nula, na RIVu není k nalezení, možná špatně hledám
                  zaplavuje diskuze svými názory, vše zná, vše ví, vše odsuzuje
                  stále užívá stejně hrubé výrazy a je agresivní reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2015 21:19:26, Elisabeth) Inkvizitore, je mi Vás až líto, jediným politováníhodným chudákem jste totiž ve všech příspěvcích pouze Vy! Vezměte za ruku H.K. a jděte prodávat velikonoční vajíčka:D reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2015 22:00:11, Inkvizitor) Fízluješ ***ě, anonymní hrdino. Kdybys nebyl ***, možná bys dokázal při troše snahy najít ještě směšnější existenci. Kdybys nebyl srab, tak se podepíšeš - a já ti pak s chutí rozbiju hubu a předám ti navštívenku, abys konečně věděl, kdo jsem. Ale obávám se, že jsi jen zbabělá krysa, která si takhle užívá svůj "pocit moci". reagovat zde
                    Web: https://www.youtube.com/watch?v=xg4AHoBJgvY
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2015 22:51:19, ..) Inkvizitore, to ti není jasné, že Někdo je buran z PR oddělené Unicorn College? Jeho agresivní a současně zbaběle anonymní chování i sebeovládání psychopata jdoucího si za cílem poměrně dobře odpovídá někomu, kdo mohl myslet vážně něco takového: http://www.mediar.cz/unicorn-college-se-propaguje-podobne-prirozenymi-klipy-jako-nedavno-mcdonalds/

                      Můžu tě ujistit, že ve skutečnosti neví, kdo jsi. Kdyby věděl, tak by nepsal zde, ale jako psychopat jdoucí si za svým cílem by tě pronásledoval na soukromých kanálech. Takhle si jen ze všech možností vymyslel to, co mu přišlo nejvíce očerňující. Klidně mohl přidat i pár lží, jemu jde o efekt. Když se ukáže, že je lhář, prostě změní přezdívku. Prostě jsi si ukousl moc velké sousto, na psychopata zaměstnaného PR oddělením nemáš, tedy pokud sám nejsi psychopat.

                      Proto se také nepodepisuji jménem, pod kterým zde píšu. Nemám chuť, aby mě ten psychopat také pronásledoval tím, že si bude vymýšlet, kdo vlastně jsem. reagovat zde
                      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2015 23:42:17, Zbynek) "buran", "sebeovládání psychopata", "psychopat jdoucí si za svým cílem", " je lhář", "na psychopata nemáš, tedy pokud sám nejsi psychopat", "psychopat také pronásledoval"

                        CVUT jste nedokoncil takze asi nevite ze Vase IP adresa ze ktere pisete sice v prispevcich videt neni, ale jsou lide, kteri poznaji, ze si pisete sam ze sebou. Samozrejme retard z Unicornu by na to jen tezko prisel. Ale potom kdo by proboha mel zajem na Vasem odhaleni, ze?!

                        Jo a ta reklama je katastrofalni. Ale jsem uz starsi kousek takze nejsem cilovou skupinou. No na decka to evidentne funguje.. reagovat zde
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2015 23:48:02, ..) Těší mě, že jsem tě odhadl velmi dobře. Nickname Zbyněk sice působil jako poměrně věrohodně neidentický s nickmane Někdo, ale tímto jsi se odhalil jako profesionální demagog z PR oddělení Unicorn College.

                          Jednu profesní otázku bych ale měl. Jsi nový zaměstnanec, brigádník, nebo jsi prudění na internetu dostal jako trest za to, že jsi se podílel na tomhle: http://www.mediar.cz/unicorn-college-se-propaguje-podobne-prirozenymi-klipy-jako-nedavno-mcdonalds/
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.04.2015 11:06:18, Inkvizitor) Tak teď už mě to vůbec nepřekvapuje.
                          Web: https://www.youtube.com/watch?v=xg4AHoBJgvY
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.04.2015 18:47:42, x) Přinejmenším v jednom kritériu na mě UC zapůsobila velmi pozitivně - na webu mají plné texty obhájených závěrečných prací včetně posudků vedoucího a oponenta a také protokoly z obhajob. To bohužel často ani veřejné školy nedělají; důvod neznám, ale působí to, jako kdyby se bály veřejně prezentovat to, za co jejich studenti získali titul. UC má u mě kladné body za to, že se nebojí.

      Btw., podíval jsem se ale na některé práce, jejichž téma mě zajímá. Úroveň kolísá, v průměru spíš nižší - první práce obsahově povrchní s hroznou úrovní citací; druhá práce s dobrým obsahem, ale nulovými citacemi a oponenta to nechalo v klidu; třetí práce na velmi dobré úrovni ve všem a velmi přísný posudek oponenta (tzn. oponent se nebál být na studenta "zlý", nešetřil ho); čtvrtá práce podobná jako třetí; pátá práce je o málo více než překlad manuálu a dost dobře nechápu, jak mohla být obhájena. Atd. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.04.2015 00:23:39, Zbynek) BP bez citaci?! To se mi ani nechce verit, protoze skola je na to hooodne citliva. Ja osobne odevzdal jednou jednu semestralku bez citaci a byla razne odmitnuta. Muzu videt link? reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.04.2015 07:40:02, x) Příspěvek zmizel. Hezké. Tak ještě jednou:

          http://www.unicorncollege.cz/european-it-center/mikolasek-jan.html

          Citované jsou akorát obrázky a asi čtyři místa v textu. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.04.2015 14:41:39, Zbynek) Njn. Prace dobra, ale je fakt, ze ma 4 citace na cca 75 stran vlastniho textu a pouzitou literaturu naopak necituje nikde. Zemana neznam, ale u Zdarskeho znam jeho minimalni naroky, takze me to trochu prekvapuje, ze to nechal byt. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.04.2015 05:55:36, Zbynek) Díky několika příspěvků pana doktora inkvizitora má tohle vlákno ambice stát se vůbec nejčtenější reklamou na Unicorn college :)
    Sedím teď na hotelu v Bostonu, zoufám si kvůli časovému posunu a piji už třetí půllitr kafe, abych neusnul. Celý den čučím do logů a už mě to nebaví. Mimochodem to je opět práce pro retardy, kteří nemají na to stát se vývojářem aplikací běžících v reálném čase na virtuálních strojích. Tak alespoň hledám chyby a replikuji je. Mentálně jednotvárná práce u nekonečného pásu Turingova stroje prokládaná svižnou angličtinou oceněná pouhým pětinásobkem průměrné mzdy. Moji kolegové, kteří si museli na neznáme místní instituci MIT taky za diplom platit, pracují též na podřadných pozicích. Nejspíš proto, že všichni skoro všichni vypadají jako rómové a mluví s podivným přízvukem. Jejich nadřízený, který je na MIT i učil je takový dráb, že jej někteří následovali až do firmy. Takový Stockholmský syndrom spojený s rasismem řekl bych. Skoro si tu zoufám. A podvedli mě. Protože mám tak malý plat, nabídli mi jakési opce. Já jim na to kývl a podepsal. Jenže to jsem neměl dělat. Nerozuměl jsem tomu. Zkoušky z ekonomie jsem dostal zadarmo a to jen díky vyhrožování rektorovi, že prozradím na VŠE že učí i na Unicornu. Sice se u zkoušky z mikroekonomie dost cukal, ale na potřetí mi to dal. Takže hrozná škoda, že jsem se neučil. Mohl jsem si spočítat budoucí kapitalizaci téhle podivné firmy líp. Říkali mi, že jsou jakýsi "start up" a že mé předkupní právo má hodnotu pouhého troj až ctyřnásobku investic. Ale náš nejmenší zákazník AT&T třeba ještě něco koupí. Taky po mě chtějí, abych trochu rozuměl designu. Řekl jsem jim, že znám třeba Louis Vuitton od manželky. Ale oni že ne a mluvili cosi o modulech, instancích a nakonec.. ano.. opravdu to řekli.. "fast path modul is implemented as observer pattern". Tak jsem rychle utekl na záchod a s pláčem čekal, až to přejde. Nepřešlo. Říkají tomu celkem tajemně, OOP. Žádná soukromá vysoká škola vás nedokáže na takové hrůzy připravit. Zákeřné, komplexní problémy vyžadující znalost čisté matematiky. Prý se bez perfektní znalosti celé matematické analýzy nepohnu z místa. A já vůl se učil jen často používané derivace funkcí a nezkusil si alespoň jednou v životě vícerozměrný integrál. Netuším jak s tím teď budu dál žít. Ale nic jiného mi nezbývá. Jak říká inkvizitor. Nás retardy čeká jen tvrdá realita pracovního trhu, který se bohužel neomezuje jen na Českou republiku. Tyhle problémy můžete mít kdekoliv na světě.

    Mno.. chtěl jsem si jen trochu ulevit od depresí a tak jsem se znovu začetl do této velice přínosné a jistě zábavné diskuse. Doma už vši dávno spí a i člověk pod přezdívkou Inkvizitor co si sám ze sebou píše pod přezdívkou ".." už asi taky ňuňá. Nejspíš se mu zdá, že zachránil svět od retardů co si musí koupit diplom místo toho, aby dělali školu na kterou nemají studijní předpoklady stejně jako on. Ale chápu, "no pain no gain". Mě identifikoval jako Někoho, kdo ho identifikoval jako jistého lékaře. A protože jsem použil pojem "cílová skupina", což retardi s nulovým rozhledem mimo vlastní obor dělají běžně, jsem najednou psychotický vyšinutý PR zaměstnanec, který se tu má za trest po nocích vypisovat, protože nechal vyrobit při***lou reklamu. Nakonec proč ne. Domotané je to parádně a zábava je to ukrutná. Kdo je kdo ví jen správce serveru.. a jeho kamoši a nejspíš celé Strahovské koleje.
    Pana doktora inkvizitora teď ovšem potěším. Pokud nemáte čas a chuť alespoň na hnojárnu kašlete na jakékoliv vzdělávání na jakékoliv soukromé škole. Jediné co má ve 35 letech smysl je uspokojování cizího ega diplomem ze zavedené a prestižní instituce, která má požadavky zcela mimo vaše časové možnosti s nabídkou nulové flexibilnosti díky její masovosti. Ale pokud to při práci dáte, můžete si s inkvizitorem začít na pitevně tykat. Prý to svým studentů po zkoušce dovolí . Na druhou stranu rozumím i tomu, že jsou lidé, kteří mají nadání a např. FIT dávají i když se jim do toho zaplete čtyřtýdenní pracovní cesta. Vím, že tam někde jsi.. ty jeden z vyvolených.. The One ;)
    Mám dost kolegů, kteří ten titul mají z místních škol jako CVUT, VUT, VSE a MFF včetně rodinného příslušníka, který dával svá studia ze stipendiem. Takže to poslední co chci, je zpochybňovat kvalitu těchto ústavů. Na druhou stranu mají své problémy včetně osobností jako je třeba inkvizitor, kteří jsou často fatální překážkou.
    A v porovnání s nimi není Unicorn těžká škola, ale rozhodně není ani lehká. Pokud tam jdete z MFF, tak všechno popřu ;) Každopádně si zaslouží trochu respektu, protože jede tak trochu proti proudu soukromého školství. A když už ne kvůli mě (já byl jen šedý průměr, který ze vším bojoval), tak kvůli lidem, které jsem tam potkal.



    reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.04.2015 08:14:06, Pro připomenutí) Zbyněk/Někdo/určitě ještě další nickname je zaměstnanec PR oddělení Unicorn College. Vlastně je to ta nejnižší podržtaška, která má na starosti lhát na fórech ve prospěch Unicorn College a lhát i o všech těch, kteří se o této instituci vyjadřují jako o nekvalitní škole způsobem, který by si sám o sobě nejspíše zasloužil vyšetření psychiatrem.
      Je velmi pravděpodobné, že patří mezi břídily, kteří se zašloužili o něco takového: http://www.mediar.cz/unicorn-college-se-propaguje-podobne-prirozenymi-klipy-jako-nedavno-mcdonalds/ reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.04.2015 13:59:11, Zbynek) Tapetovaní hloupounkých reklam neustále dokola není racionální kritika školy... taktika retarda? :D. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.04.2015 15:47:55, Pro připomenutí) Zbynek/Někdo/určitě ještě další nickname je zaměstnanec PR oddělení Unicorn College. Vlastně je to ta nejnižší podržtaška, která má na starosti lhát na fórech ve prospěch Unicorn College a lhát i o všech těch, kteří se o této instituci vyjadřují jako o nekvalitní škole způsobem, který by si sám o sobě nejspíše zasloužil vyšetření psychiatrem.
          Je velmi pravděpodobné, že patří mezi břídily, kteří se zašloužili o něco takového: http://www.mediar.cz/unicorn-college-se-propaguje-podobne-prirozenymi-klipy-jako-nedavno-mcdonalds/ reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.04.2015 05:58:15, PR UnicornCoolič) Tak jsme vsichni ctyri navstivili psychiatra a ten nam rikal, ze si z toho nemame nic delat. Koukal do tvoji karty a pry jsi porad stejny klaun co odmita medikaci :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.04.2015 13:38:23, Simon) Naco vobec reagujete na tento post? NIKTO Z VAS MI NA MOJE JEDNODUCHE OTAZKY NEODPOVEDAL! Hadate sa ako retardovane deti, ak su takyto ludia na verejnych skolach, tak jednoznacne sukromka...
    Ako mozete mat vobec nejake tituly, ked nechapete co tato tema obsahuje a co by mal vas prispevok obsahovat. Nepytal som sa na ziadne CVUT A ANI KARLOVKU. Tie ma nezaujimaju, lebo nie su to co chcem ja a za dalsie na ne nemam dostacujuce vedomosti, aby som sa nimi prebil. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.04.2015 15:54:28, Profesor Norbert) Jsi tlustej, prašivej a hloupej. I bezhlavý studenti na Cyrilometodějský fakultě jsou srozuměni s nízkou kvalitou Unicorn, jen ty jsi to zatím nepochopil. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.04.2015 16:48:11, Simon) To su nazory ludi, co tam nestudovali.. ja sa pytam na tych, co studovali, pripadne dokoncili. Na Teba musi byt Tvoja mater hrda, ze ma takeho z.k.urv.s.y.n.a doma. Ako niekto iny napisal, oni si najma vyucuju studentov k svojim radam do spolocnosti, tak asi si deme ntov vychovavat nebudu, ty pa.m.r.d. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.04.2015 19:34:59, Zbynek) Vzdyt se porad nerozciluj. Tohle muze byt i clovek, ktery tam nechal 40 000,- a byl odejit. Pokud pujdes na Unicorn, pocitej s tim, ze po absolvovani tuhle skolu nebude nikdo znat, budes automaticky za "retarda" a navic se ti muze snadno stat, ze si studia prodlouzis, coz te bude stat hodne penez a taky nervu. Posledni, zcela realnou moznosti je, ze ty studium jednoduse nedas. Skola ma sve "drsnaky" jejichz predmety dava jen par lidi (napr. algormizace, programovani). Me domaci ukoly z algoritmizace, zakladu programovani, a programovani v java bezne zabiraly 15 hodin kazdy. Semestralni prace z Javy vzala bratru 100 hodin (myslim, ze to uz ted nebude tak drsne), semestralni prace z Uvodu do Architektury je nezvladatelna pokud s tim nemas zkusenosti, nebo pokud ti s ni nikdo nepomuze. Ta nasleduje po predmetu Objektove orientovana analyza coz muze byt taky tezke, pokud nemas zadne zkusenosti s OOP. Rozsah prace do predmetu Sprava pozadavku je 40 stran. Rozsah uciva predmetu mikroekonomie jde trochu za pozadavky bakalare na VSE. Ale na druhou stranu jsou zapoctove testy (jedna derivace za druhou) delany tak, aby ty hodnoty v nich nebyly hausnumera a clovek mel sanci se nakonec k spravnemu vysledku dokopat. Zrovna tento predmet nemel zrovna vycerpavajici studijni materialy on-line jakoze u velke casti predmetu by mohly na pripravu stacit. Ale stejne jsem se bez doporucenych, papirovych skript vetsinou neobesel (dalsi naklady). Makroekonomie byla ok, pokud se clovek pripravoval. Statistiku jsem dal opet jen diky doucovani. Pokud do toho vseho nemas dobrou matematiku a anglictinu, tak tu skolu jednoduse nedas. Bavim se teda o dalkovem studiu, protoze rozsah prednasek je minimalni a zdaleka nepokryva vsechna zakouti pedmetu. Znova doporucuju pocitat s tim, ze budes travit spoustu casu na doucovani a taky za nej utratis dalsi cast penez. Posledni rada je "lina huba hotove nestesti". Studijni oddeleni se snazi pomoct. Pokud pujdes na statni skolu dostanes papir o ktery se nikdo nebude otirat a pripadny neuspech bude podstatne levnejsi.
          No.. a na spoustu veci by clovek nemel byt sam. Takze se trochu socializuj ;) Ale to plati asi ve vsem.
          reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.04.2015 21:28:47, Zbynek) oprava: "..ze TO studium nedas.. ".
            P.S. Skola relativne casto porada den otevrenych dveri, jenze to si nejsem jisty, jestli si clovek muze udelat uplny obrazek. Minimalne si prohlednes zazemi skoly, ktere neni vubec spatne. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.04.2015 21:44:36, Pro připomenutí) Zbynek/Někdo/určitě ještě další nickname je zaměstnanec PR oddělení Unicorn College. Vlastně je to ta nejnižší podržtaška, která má na starosti lhát na fórech ve prospěch Unicorn College a lhát i o všech těch, kteří se o této instituci vyjadřují jako o nekvalitní škole způsobem, který by si sám o sobě nejspíše zasloužil vyšetření psychiatrem.
              Je velmi pravděpodobné, že patří mezi břídily, kteří se zašloužili o něco takového: http://www.mediar.cz/unicorn-college-se-propaguje-podobne-prirozenymi-klipy-jako-nedavno-mcdonalds/ reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.04.2015 23:47:23, Zbynek) Jsi jak poskrabana gramofonova deska.
                Web: https://www.youtube.com/watch?v=uxMJPXXZEck reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.04.2015 22:02:34, Simon) Konecne nieco k teme, ktoru som zalozil. Ja idem na denne jednoznacne. Anglictinu mam dobru a tu matiku si spravim stylom matematika 0, matematika 1, matematika 2. Takze by som si z toho az taku hlavu nerobil. Nejak pocitam s tym, ze vzhladom k poctu studentov sa vytvori nejaka skupinka v ktorej budem aj ja a pomoc navzajom bude samozrejmost. Nejdem studovat rozhodne len tak a ocakavam tazke casy (i ked vsetci pisu, ze skola je len CVUT alebo Karlovka), ale tak nejak so verim. A peniaze vynalozene na studium mi budu dost velkou motivaciou k studiu a v riadnom termine - kedze, teraz sa podrzte, to ide z mojich penazi zarobenych a nie rodicovskych ;) reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.04.2015 00:18:05, Zbynek) Jak nahore napsal "x" mas moznost si projit vsechny odevzdane Bakalarske prace, aby jsi si udelal obrazek o kvalite absolventu. Ne vsechny jsou neco, cim by skola nejak mohla chlubit, ale na rozdil od jinych i verejnych skol se je neboji ukazovat.
              http://www.unicorncollege.cz/european-it-center/bakalarske-prace2014.html reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.07.2016 20:52:16, student UCL) Já jsem studentem UCL. Je vtipné tu číst názor na školu od lidí co jí nestudovali. Škola rozhodně není jednoduchá. Odpadlo 80% lidí. Jsem na oboru EKO a MANAGEMENT. Statistika nebyla snadna, mikro a makro je zde s profesorkou z VSE a td a td... všechny předměty učí kvalitní profesoři. Díky školea kvalitní výuce jsem se zlepšila i v angličtině.
    Tato škola je veřejností dobře vnímaná a jsem si jistá, že jsem si vybrala dobře. Nejvícse si stěžují lidi co vypadli na matice na začátku a tak pomlouvají, místo toho aby přiznali svoji chybu. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2016 15:32:19, x) Tak určitě si nikdo nemyslí, že je to astroturfing.:D reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Unicorn college - Výběr vysoké školy
  2. Newton College v Brno - Výběr vysoké školy
  3. Zkušenosti s Unicorn College - Unicorn Vysoká škola s.r.o.
  4. VŠE FPH - Management navazujíci studium - Vysoká škola ekonomická v Praze
  5. VŠ Newton College vs. VŠ Hotelová škola Brno - Výběr vysoké školy
  6. Unicorn College - Ostatní
  7. studium na Akcent College - Akcent College
  8. EKF Management nebo Národní hospodářství? - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
  9. Ing. - Marketing a Brand management - Vysoká škola regionálního rozvoje a Bankovní institut - AMBIS, a.s.
  10. Vysoká škola Akcent College - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.