PEF - obor Informatika


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 02.10.2014 13:14:31, David, zhlédnuto: 7750x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, rad bych Vas pozadal o par informaci. Chtel bych na pristi rok 2015/2016 zkusit prijimacky na kombinovane bakalarske studium PEF - obor Informatika, jsem uz nejaky patek ze skoly, proto bych byl rad, kdyby mi nekdo poradil kde zakoupit, nebo sehnat nejake informace, okruhy otazek, priklady, co tam je a co neni, proste na co se zamerit, oprasit, doucit, atd. Rad bych se tam dostal, tak chci zacit jiz ted.

Dekuji,
David

  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.10.2014 21:20:15, Ahoj) Ahoj,

    registruj se na FB, vyhledej si PEF ČZU skupinu, přidej se tam a polož tam dotaz, rádi pomůžou. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.01.2015 21:16:46, prakl) Hlavně je dobré vědět předem, že tenhle obor není tak úplně a jen informatika. Hodně se tam věnuje systémovému inženýrství, které nemá s informatikou, ač to třeba podle názvu nevypadá nic společného. Já sám bych to nazval prapodivnou kombinací matematiky s ekonomií...
    Dále vzhledem k tomu, že to je PEF, tak je tam dost jiných ekonomických předmětů. Když k tomu přidáme metematiku, jazyky a podobně, tak ve výsledku jsou ze sedmi předmětů v semestru na informatiku zaměřeny třeba jen dva, nejvýše tři.
    Dost lidí to nečeká a jsou potom nasraní kam se to přihlásili. reagovat zde
    Email: supportcardseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.01.2015 09:17:00, petr) Okruhy otázek na přijímačky existují jako brožura. Je k dostání v reprografickém centru ČZU (v budově PEF v suterénu) nebo na e-shopu (https://eshop.czu.cz/).

    Náplň bakalářského oboru Informatika celkem inovovali a posunuli správným směrem. Zmizelo kdysi obávané zemědělství a jiné strašáky. V navazujícím magisterském ovšem "hrůzy" (ekonometrie, prognostika, seminář výpočetní statistiky) zůstaly.

    Mnoho štěstí. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2015 08:31:01, Nazdar) K informatice, tak jak je jinde ( ČVUT FIT, FEL, MU, Ostrava, MFF atd. to má stále daleko...)
      zmizelo zemědělství, které absolventům naopak dávalo jakousi výhodu na trhu práce, protože uměli něco navíc a bylo nahrazeno řadou nic neříkajících předmětů z humanitní oblasti...
      je to takový hybrid od všeho něco, od ničeho dobře nic....
      navíc řada vyučujících, kteří něco o informatice věděli, odešla úplně či částečně zejména na FIT reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.02.2015 19:26:44, David) Diky za info, nejake informace jsem sehnal. To ze to neni jako na FIT je mi jasne, to je uplne jina liga, bohuzel to uz jsem ve 32 letech prokaucoval :) Pracuji nekolik let v oboru, ale bohuzel bez VS vzdelani, takze jsem se proto vydal timto smerem. Tak uvidime. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.02.2015 18:55:00, Nazdar) To si musí každý rozmyslet, čemu věnuje svůj čas a své úsilí. Mj. o personální situaci vypovídá třeba to, že garantem bc. informatiky je původem agronom a není zdaleka jediný s tímto základem.
          reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.03.2015 16:02:59, Jv) FIT ČVUT má už také dálkové studim na BC. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.03.2015 00:54:20, Tomáš) Vzorové testy jsou na http://www.pef.czu.cz/cs/?r=4054&i=4090

    Víc bych neřešil, upřímně na tuhle školu/obor je sice nával poměrně velký ale průměrná úroveň vstupních znalostí pokulhává.

    Možná to zkusím taky, zatím jsem dal přihlášku do Olomouce. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.03.2015 00:56:19, Tomáš) a ještě http://studuj.czu.cz/prehled-testu reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Výběr VŠ - informatika, programování - Výběr vysoké školy
  2. ČZU: Informatika nebo IŘT - Česká zemědělská univerzita v Praze
  3. Kombinovaná informatika (Ing.) na PEF ČZU - Česká zemědělská univerzita v Praze
  4. VŠE FFÚ Finance nebo VŠE FIS Aplikovaná informatika - Výběr vysoké školy
  5. PEF MENDELU vs. FP VUT (Informatika) - Výběr vysoké školy
  6. CVUT FIT nebo TUL informatika - Výběr vysoké školy
  7. Čínská studia a Informatika MUNI vs UPOL - Výběr vysoké školy
  8. INFORMATIKA S EKONOMIÍ - Výběr vysoké školy
  9. FIS - aplikovaná informatika - Výběr vysoké školy
  10. UHK aplikovaná informatika vs UPOL obor Informatika - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.