OurCollege.com? Co si o tom myslite?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 25.08.2014 22:08:37, Jan, zhlédnuto: 133x, reakcí celkem: 2Reagovat na příspěvek
Zdravim, uplonou nahodou jsem narazil na odkaz www.ourcollege.com, coz by mela byt britsky akreditovana vejska, pravdepodobne nova, protoze na facebooku a strankach toho moc neni, libi se mi jejich pristup i prostory. Co si o tom myslite vy?
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.08.2014 08:00:19, Inkvizitor) Aniž bych ověřoval, zda nemají akreditaci pouze na vystavení na lednici, tak ve skutečnosti akreditaci nemají. Mají akreditované vzdělávání "části studia" (český ekvivalent asi neexistuje), která pak může být uznána na jiné vysoké škole v GB. Může být, ovšem lepší vysoké školy v GB mají na uznání požadavek nejen akreditovaná instituce, ale instituce, která je "internationally recognized". Tedy pokud nemáš na nic lepšího - a v tomto případě je lepší i "ekonomické" studium např. v Pardubicích, v Hradci Králové, v Jihlavi nebo třeba v Ostravě, můžeš do toho jít. Jinak bys byl hlupák. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.08.2014 23:56:53, Martin) Dobry den, Inkvizitore,

   rad bych reagoval na Vas prispevek, protoze protoze po osobnim overeni jsme zjistil, ze neuvadi uplne presne informace.

   OurCollege (Creobiz Profi, s. r. o.) nema pouze akreditovane casti studia, ale i samotna pobocka je oficialne akreditovana pod britskym akreditacnim cislem, ktere jsem si overil u akreditacni centrally a je prave.

   Jelikoz jsme soucasti EU a mame spolecny kvalifikacni ramec, tak bych rad podotkl, ze HND je ekvivalentem urovne 5 cili VOS, ci Associate Diploma z USA. Uroven 7 pak prvniho rocniku magisterskeho studia, ktere samozrejme na ceske VS neuznaji protoze system i napln studia je naprosto rozdilna. Ale proc by nekdo chtel prestupovat v polovine magisterskeho studia na ceskou skolu?

   Akrediace od Edexcel/Pearson je uznavana v mnoha zemich sveta a je tudiz mezinarodne uznavana, ale pravdepodobne jste myslel, ze existuji tzv. regionally a nationally accredited colleges, coz je ale pro USA.

   Ceske a britske skolstvi se neda tak jednoduse srovnavat, kazde je zamereno na neco jineho a ja se nechci ucit zpameti veci, ktere zmeni nebo je zapomenu, nebo jeste horsi, nevim jak je pouzit, coz jsem zjistil, kdyz jsem pozadal dva Ing. z VSE o sestaveni SWOT analyzy.. Jste asi velky patriot, coz Vam neberu, ale nehazejte zahranicni skoly ani soukrome skoly do jednoho pytle, zalezi pokud chcete pusobit lokalne nebo globalne, pokud se jedna zejmena o obory marketing a management tak jsou v zahranici mnohem dal, nez my. Jeste jedna poznamka, vzdycky zalezi na studentovi, co si z dane skoly odnese, skola dava prilezitost se neco naucit. Osobne bych rad vedel, kde jste studoval Vy, ze takto srovnavate ruzne zahranicni i tuzemske skoly, na kazde skole urcite najdeme neco negativniho a neco pozitivniho. Jeste jen tak naokraj, je spoustu studentu, kteri pres HND studuji i na nejlepsich univerzitach v UK, nekteri i z CR.
   reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

 1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
 2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
 3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
 4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
 5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
 6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
 7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
 8. Je zakázáno používat vulgární slova.
 9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
 10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
 11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

 1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
 2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
 3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 21.06.2024 17:51:56.