BBA - Závěrečná zkouška (Business Institut)


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 18.06.2014 22:06:24, Luke, zhlédnuto: 1508x, reakcí celkem: 10Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, zajímalo by mě jestli tu je někdo, kdo má zkušenosti se závěrečnou obhajobou práce a ústní zkouškou u BBA studia na Business Institutu, popřípadě jiné škole. Mám strach z ústní zkoušky, protože ve studiu mám v některých oblastech hodně velké mezery. Na praktických pracích se naučím vždy pouze určitou část tématiky a zbytek mi uniká. Zajímalo by mě jak je ústní zkouška náročná, jak tolerantní je zkoušející tým a další podrobnosti. Děkuji moc za odpovědi.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.07.2014 09:32:11, Tomáš) Zdravím,
    na Business Institutu jsem studoval v MBA programu Marketing, media soft skills a mohu říct že přístup komise byl velmi pohodový. Nároky mají poměrně velké, ale nechtějí žádně přesné definice, stačí dané problematice rozumět a umět ji interpretovat na konkrétních problémech z praxe. Pochopitelně závisí to na osazenstvu komise. Ale z vlastní zkušenosti mohu říct, že jak celý průběh studia tak i závěrečná zkouška proběhla v přátelském a profesionálním duchu. Rozhodně se ničeho neboj a raději se připrav. Je jasné, že ti to nemohou dát zadarmo.
    Držím palce.
    PS: odměnou ti bude opravdu pěkná promoce.
    Tomáš :) reagovat zde
    Email: strejda.hynkyseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.07.2014 13:42:04, Ondra) Jako na většině soukromek - projdeš lehce, zkoušky zadarmo, a pak každej řeší státnice :D Ale nakonec to daj, co taky s tebou. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.07.2014 07:27:49, Luca) Alespoň v tom nejsem sama, kdo má někde mezery, zkouška přede mnou, to jsem zvědavá jak dopadne, už aby byla za mnou :) reagovat zde
    Email: lucietysemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.10.2014 09:26:01, Aneta) Ahoj,

    chtěla jsem se zeptat, jestli jste někdo nestudoval obor marketing, média a komunikace a zda nemáte náhodou vypracované otázky k závěrečné zkoušce.

    Zároveň budu ráda za všechny informace či tipy týkající se závěrečné zkoušky a obhajoby.

    díky moc

    A. reagovat zde
    Email: Ms.Dayseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.05.2017 20:12:10, lucka08) Ahoj,
    chci se zeptat jestli někdo u zkoušky použil sluchátkou s nápovědou, popřípadě kde se ná něco takového pořídit?
    diky moc Lucka reagovat zde
    Email: luci49emailcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2017 08:59:53, romik_15) čau,čau. kamoš díku tomu odmaturoval..a vím, že pár spolužáku z vš si tím už taky párkrát vypomohlo :D já osobně na to nemám odvahu, ale asi to není úplně špatný, když se člověk fakt nestíhá naučit :D reagovat zde
      Email: pisalek111postcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2017 13:32:27, lucka08) jn...bohužel ted nemám moc jinou možnost, tak musim riskovat :/ a nevíš co přesně použili a kde to koupili? diiiky reagovat zde
        Email: luci49seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2017 21:10:22, romik_15) tak kamoš nakupoval tady http://www.spyexpert.cz/ reagovat zde
    Email: pisalek111postcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2017 21:51:48, lucka08) super, díky moc! a bylo vše v pohodě? žádné výpadky apod. :D? reagovat zde
    Email: luci49seznamcz

Podobné příspěvky:
  1. ústní zkouška na Pedf UK - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. cevro institut - Informace o studiu
  3. MBA na Business Institut a nebo Central European Management Institute - Výběr vysoké školy
  4. Zkouška z Fyziologie zvířat - Zkoušky, zápočty, státnice
  5. Bakalářská zkouška - Zkoušky, zápočty, státnice
  6. čzu - institut tropů a subtropů - Ostatní
  7. Zkouska z AJ - Masarykova univerzita
  8. Vysoká škola realitní - Institut Franka Dysona - Výběr vysoké školy
  9. Brno international business school - Ostatní
  10. Písemná maturitní zkouška v září na FPH - Vysoká škola ekonomická v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.