ANATOMIE - pomůže mi někdo s testem na PC 30.6.2014?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 08.06.2014 13:48:33, Jirka, zhlédnuto: 639x, reakcí celkem: 11Reagovat na příspěvek
Hledám někoho kdo umí anatomii a pomohl by mi s testem na PC u zkoušky přes email nebo mobil - hlasový hovor (zavolal bych), třídní nám říkala, že nás moc hlídat nebude - hlavně ať to prý uděláme a kurz dokončíme. Na bližších podmínkách jak by to probíhalo, kdy, v kolik a odměně - ceně se určitě dohodneme pokud napíšeš.

Email: anatomie9seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.06.2014 23:05:20, Anatom) Doufám, že mi přijdeš pod ruku, ty šmejde. Poletíš od zkoušky rovnou před disciplinární komisi - a budu tvrdě požadovat vyloučení. Kolegům na ostatní fakulty rozesílám echo. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2014 06:34:22, klučík) BUBUBUBUBU bojim bojim, čůlám stjachy reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2014 21:54:51, Jirka) Klidně dávej:-) Nejsem student nějakeho zdravotnického oboru - to bych musel mít nejdřív maturitu a ne jen základu. Dělám rekvalifikační kurz na pomocneho ošetřovatele a budem tam mít anatomii. A mé jméno stejně není pravé reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2014 09:01:56, T.) A proč se to nenaučíš? Napadlo tě, že to možná můžeš potřebovat, pokud se chceš věnovat ošetřovatelství? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2014 22:02:43, Jirka) A ten test probíhá na PC, proto bych mohl přes e-mail. Nechcete mi pomoci? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2014 22:08:12, Jirka) Fakt bych potřeboval pomoc toho 30.června reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2014 08:32:06, ALKA) Aneb tolik k tomu, jak jen chytří lidé navštěvují medicínu.

    Osobně znám dva případy, kdy si student - první z Ruska a druhá z Vietnamu - zaplatil úspěch u příjimaček a ještě se tím chlubili. Mám ale pocit, že nedošli ani do druháku. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2014 14:22:42, Inkvizitor) Zcela evidentně jde o trolla nebo o studenta některého z těch "lepších" nelékařských oborů - např. mezi studenty fyzioterapie a ošetřovatelství je celkem dramatický rozdíl. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2014 14:55:38, T.) Proč myslíš, že jde o trolla? Já osobně si myslím, že jde bohužel o skutečného studenta - soudě podle (dle mého názoru) neostentativního způsobu prezentace. Nicméně pokud se někdo není schopen naučit "ani" anatomii, nemám obavu, že by se vůbec mohl přiblížit ke zdárnému ukončení školy.
        Na druhou stranu - kamarádka cizinka studovala na LF UK (v AJ), je z ní radioložka a nedala dohromady ani 6 hlavových nervů, přičemž o n. hypoglossus tvrdila, že zajišťuje citlivost jazyka. Snad jen chybka, ale docela mne to - jako člověka fascinovaného neurologií, který zná pomalu životopis J.Babinského - zarazilo.

        Čili nemyslím si, že je nereálné, aby někdo tento post myslel vážně. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2014 16:27:38, Inkvizitor) Troll nebo student (některých) nelékařských oborů, pozor na češtinu;-)
          Studenty lékařských oborů totiž na většině fakult čeká zkouškový test alespoň z části "obrázkový", praktická zkouška (totéž na pitevně) a nakonec ústní zkouška. Test je (nebo alespoň za mých poměrně nedávných medických let byl) to nejsnazší z celé zkoušky. Proto buď nějaký "sestroid" (vč. např. biomed. inženýra) nebo troll. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2014 14:24:08, Inkvizitor) Co děláš na zdravotnickém oboru, ty hňupe? Co vlastně vůbec děláš na vysoké škole, když na vysokou školu zcela zjevně nepatříš. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. pomoc s testem z matematiky - Ostatní
  2. pomuze mi nekdo srovnat si to? - Informace o studiu
  3. pomůže někdo s obtížným rozhodnutím!?? - Výběr vysoké školy
  4. Byl jste někdo na kurzu E-medik? - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. VÝMĚNA Najbrt: Veterinární anatomie - Ostatní
  6. Studuje tu nekdo zubni lekarstvi - Informace o studiu
  7. Nevíte jak je to s VŠE FIS a scio testem? - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. Pomoc s testem z chemie - Organika + výpočty - Zkoušky, zápočty, státnice
  9. Jdete někdo na Biochemii na UK v Praze? - Univerzita Karlova
  10. Vite nekdo jak probihaji opravne zkousky o prazdninach na SS? - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.