Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli někdo máte zkušenosti s oborem Rostliné lékařství? A do jakého průměru bych se tam měla dosta, příjímačky tam nejsou....Email: ellishkacentrumcz
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli někdo máte zkušenosti s oborem Rostliné lékařství? A do jakého průměru bych se tam měla dosta, příjímačky tam nejsou....