Nejaký kolega/kolegyňa? :)


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 10.01.2007 16:03:19, Silwia, zhlédnuto: 1806x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravim!
Len dneska som objavila túto stránkua je fakt super ;)
Len som sa chcela spýtať, či sem chodieva aj niekto z EPI.
Za odpoveď vopred ďakujem :)
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2011 21:59:31, Friend) Ahoj - chodí, co ty říkáš na EPI?
  reagovat zde
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.01.2011 23:07:12, Roger) No jasně :-) reagovat zde
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.12.2013 16:13:12, Karlíto) Ahoj, přikládám několik referencí, které od studentů EPI dostaly nejvíce liků, tak snad to někomu pomůže.

  Škola nabízí ekonomické obory finance a daně, management a marketing, tedy obory, který jí Akreditační komise zaákzala dále poskytovat, škola přesto nabírá další studenty do těchto oborů. Do semestru nabírá klidně i více než měsíc po zahájení výuky. Jsem přesvědčena o tom, že to není dobrá volba, hlavně když ted vím, že těmto školám jde jen o maximalizaci zisku. Ekonomických fakult je strašně moc. A tato je jedna z těch mnoha, kde se to prostě "šulí", hlavně že prachy. Absolventi pak dělají práci fin. poradců, kterou může dělat i člověk se základní školou. Když už sem musíte jít, tak zvolte obory s počítačema, ty maj prej lepší úroven a lidi se chytaj na slušnějších pozicí, protože to nikdo nechce studovat a ekonomika si to žádá.

  Evropský polytechnický institut není náročnou školou, kdo se bude snažit, nebude mít problém školu vystudovat.Škola nabízí vzdělání v oblasti managementu, ekonomie a v oblasti počítačů.
  reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.11.2014 13:01:23, Martin) Škola je podvod. Nabírají do oborů, které jsou pod americkou akreditací! Výsledkem je nejen titul BA, státní sféra ho v ČR neuznává, ale vzdělání mimo akreditované studijní programy, je vzděláním pouze celoživotním! Navíc není možná ani nostrifikace případného osvědčení, jelikož EPI není ani zahraniční školou, ani nemá akreditaci, ani díky pochybné akreditaci AAHEA se nestala součástí amerického vzdělávacího systému. Navíc obor Ekon. informatika akreditovaný MŠMT má akreditační platnost pouze do prosince 2015. reagovat zde
   Email: martinmartin86postcz
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2015 09:51:36, Tereza) Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak je to tedy s tou akreditací oborů? A jestli je tu někdo, kdo vystudoval obor marketing a mamagement? reagovat zde
  Email: S.terulqaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2015 11:17:06, Martin) Pro začátek si stačí do Google zadat Evropský polytechnický institut akreditace nebo diskuse a zjistíte, co za škola to je... Akreditaci oborů mají, ale americkou, kde výstupem je titul Ba, ač je to bakalářské studium, státní sféra ho v ČR neuznává! České akreditace jim sebrali, proto náhrada amerických, neplatných ve světě dokonce ani v USA! je otázkou, zda chce někdo investovat do soukromé školy 120 tis za neplatný titul. Mají český akred. obor Ek. informatiku, ale také omezený do pros. 2015, pokud neprojde, náhrada peněz není možná, ani český titul, ač studium započal v době, kdy byl... Další info na Minist. školství, tam Vám to potvrdí... reagovat zde
   Email: martinmartin86postcz

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

 1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
 2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
 3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
 4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
 5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
 6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
 7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
 8. Je zakázáno používat vulgární slova.
 9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
 10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
 11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

 1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
 2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
 3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 21.05.2024 23:03:26.