VŠEM nebo VŠFS?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 01.07.2013 22:33:43, Anet, zhlédnuto: 2643x, reakcí celkem: 34Reagovat na příspěvek
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti se studiem MBA na těchto školách. Jsem momentálně na Univerzitě Hradec Králové a ráda bych přestoupila na soukromou školu na kombinované studium se zaměřením na marketing. Vzhledem k tomu, že jsem byla na jeden semestr erasmus student, tak bych vyžadovala trošku západnější styl výuky, protože se to s českým stylem výuky nedá absolutně srovnat. Momentálně mi je sympatičtější spís VŠEM, ale pokud mě někdo chce vyvést z omylu, tak prosím do toho :)

Email: aneta.cermanovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2013 07:50:34, Inkvizitor) Pokud chceš bezcenné vzdělání, klidně si zůstaň na UHK - budeš to mít levnější. Skutečné MBA získáš jen na skutečné vysoké škole. V českých podmínkách má MBA smyslu tak nanejvýš na VŠE a na MÚVS ČVUT. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2013 08:20:37, T.) Říkat VŠE, aneb "nejtěžšímu gymplu v Praze" skutečná vysoká škola je dost mimo. Řada spolužáků, kterým nešla ani matematika ani jazyky, šla právě na VŠE a mezitím stihli pracovat. O kvalitě prací, které jsem tam musel procházet, nemá smysl ani psát. A k tématu lze zmínit, že řada učitelů z VŠE působí i o pár bloků vedle na VŠFS...

      Jinak k MBA, jestli chceš do vyššího managementu, tak si ho udělej v angličtině a ideálně mimo ČR. Pro zahraniční headhuntery, kteří vybírají uchazeče z 10 zemí, mezi našimi školami rozdíl není, stejně jako my nevíme, která škola je dobrá v Rumunsku.. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2013 09:07:01, Inkvizitor) Při všech výhradách ke skutečné obtížnosti studia na VŠE (avšak neznám gymnázium, kde by se učila např. Lagrandeova metoda multiplikátorů nebo analýza časových řad vybudovaná na teorii náhodných procesů - ale to jen tak mimochodem) je stále o několik tříd lepší než VŠFS, VŠEM nebo regionální "ekonomicko-managersko-podnikatelské" fakulty. Tomu odpovídají i statistiky platů a zaměstnanosti absolventů - a zejména po očištění o kombi studenty je ten rozdíl skutečně dramatický. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2013 09:10:03, Inkvizitor) * Lagrangeova, pochopitelně. Josephu Luisovi Lagrangeovi se omlouvám za komolení jména. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2013 10:30:42, T.) Tak s tím gymnáziem je to pochopitelně nadsázka, ale jak říkám, ze zkušeností vím, že náročné to rozhodně není a v ČR ten titul má větší váhu, než ze soukromých či regionálních veřejných vysokých škol.
          O platech upřímně nic nevím, máme ve firmě jen několik lidí (z 350) ze soukromých škol a jejich plat se nijak neliší, ale soudě podle věku si to udělali jen pro rozšíření již získaných praktických znalostí.

          U MBA se ale hodně hledí na původ, přičemž ten získaný za víkendové dojíždění do Čelákovic asi moc lidí neohromí. Znám případ, kdy člověk s MBA (z nějaké české "tiskárny") neuměl anglick. Proto je minimálně rozumné studovat v AJ :) reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2013 13:38:45, Inkvizitor) Platy má cenu sledovat především u absolventů prezenční formy, kteří nastoupili do několika let po maturitě. Důvod je ten, že prostou sumací všech absolventů se snadným školám připočítají i platy absolventů, kteří jsou již v nějaké firmě na solidní pozici a VŠ si dodělávají pouze kvůli hezčí vizitce.
            Vzhledem k mému vzdělání (lékař, PhD, nyní s nadřízeným vyjednávám, zda můžu kombinovaně studovat navazujícího magistra na MFF UK ev. na FAV ZČU) si také myslím, že obtížnost VŠE není dramatická - ale na rozdíl od jiných škol ji na základě zkušenosti se studenty pokládám za adekvátní oboru.
            S MBA samozřejmě souhlasím - diplom z Univerzity u vidlí a snopu nemá valné ceny ani u "běžného" studia, natož u něčeho, co je vnímáno jako "prestižní managerské vzdělání". Angičtina je pak u anglosaského titulu samozřejmostí, na kterou imho na ČVUT i VŠE dbají. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2013 12:25:50, Janek) A jaký práce sis konkrétně procházel, prosím tě? To by mě teda vážně zajímalo. Aneb není jich zrovna málo, co získaly třeba i nějaké mezinárodní ocenění.
        A kam jsi šel ty? Takový (jistě) geniální student s vysokým míněním sám o sobě, to bych viděl teda minimálně na Harvard... No nic, až spadneš nohama zase pevně na zem, tak dej vědět.
        Řada spolužáků..., jako víš co, jasně, někdo takový se tam dostat mohl, ale to ještě neznamená, že i vystudoval, u nás lidi v hojném počtu ukončovali třeba kvůli té matematice (odhadem tak polovina jen kvůli ní).
        Jasně Mezitím všichni pracujou :D To jsou zase báchorky :D Jediný, co většina mých kámošů stíhá, jsou sem tam občas nějaký ty brigády na pár hodin tejdně, ale určitě se nedá pracovat full time (ty cvika by sis tak ani neposkládal a imho ani u toho nějak víc pracovat příliš nezvládal-není to taková ***, doporučuju vyzkoušet).
        Jedinou výjimkou, kterou znám, jsou lidi z FM, kde je víc kombi studia než na fakultách VŠE v Praze. Ale údajně to nemají nijak zvýhodněné. (jako že by na ně byly oproti prezenčnímu nějaké menší nároky) Ještě je asi pár míst na FPH na navazujícím stupni vyčleněno pro distanční studium, ale tam ty lidi toho magistra pak dělaj de facto pokaždý tři roky.

        Hele, ted si tak ještě říkám, to slovní spojení..."musel procházet", napiš mi (prosím) na mejl své jméno, já si tě docela rád proklepnu, co jsi vlastně zač a jestli jsi Vše neviděl jen z okna autobusu (k čemuž se přikláním). malyslune89seznamcz Dík:) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2013 13:42:12, Inkvizitor) Tak takové celkem známé Hodnocení nákupního centra dnes již Ing. Zápotocké dělá VŠE vyloženě ostudu http://static.keymaster.cz/hodnoceni_nakupniho_centra.pdf S05

          reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2013 13:58:43, Janek) Ano, s tím souhlasím, to je ta známá mizerná práce z FMV.
            Ale ta je dobře známá mezi všemi studenty VŠE.
            Asi i proto se lidi z FFÚ a NF často studentům z FPH a FMV kvůli tomuto prohřešku šklebí.
            Ono by nebylo záhodno zmínit ani studijní průměry, které ukazují na dosti rozdílnou náročnost fakult/oborů. Např. na NF byl průměrný průměr mého ročníku (jsem nástup r. 2008) 2,7 u oboru ekonomie. Nejlepší průměr byl 1,61, první decil byl do průměru 2,1,..., medián byl 2,5.
            Na FMV mělo průměr do 2,0 cca 80 % lidí.
            To snad hovoří za vše.
            Ale na FMV se ted "vyměnil" děkan, který hodlá přiostřit. Aneb jeho ostra slova "žádný *** na FMV už studovat nikdy nebude"
            Jako je to ***ý, že takovou sračku na FMV nechali projít, co k tomu tak říct, asi pořádný selhání lidskýho faktoru.
            To pak vrhá nepříliš dobré světlo na celou VŠE, a přitom např. současné práce na oboru ekonomie, ekonomická analýza jsou naprosto výborné. (myslím ty obhájené, těch neobhájených je tak cca 30-40 % co semestr) reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2013 14:03:33, Janek) ekonomické analýze reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2013 14:05:50, Inkvizitor) VŠE má v tomhle nevýhodu, že je poměrně často (podobně jako např. VŠCHT nebo ČZU) vnímána jako jeden blok. Přitom konkrétně u škol je celkem užitečné hodnotit kvality podle toho nejhoršího, co jeden takový "blok" ještě dokáže vypustit jako úspěšné.
              reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2013 12:41:28, Janek) Mimoto..."ze zkušeností vím"..., tak to má opravdu velkou vypovídací hodnotu, když to není tvá vlastní zkušenost... Se mnou bylo kupříkladu v prváku, ještě i snad ve druháku docela dost lidí, kteří občas vyprávěli lidem okolo, jak je to studium vcelku v pohodě, imho ve třetáku už většina z nich neměla poukázky a ze školy vyletěli... Ten kreditovej systém je zrádnej. Mnoho "chytrolínů" se kupříkladu snaží vyhýbat stěžejním předmětům studia do co nejvyššího ročníku-aneb berou si volitelné a lehčí povinné předměty...no a když dojde na lámání chleba = na ty pravé oříšky, tak školu většinou opouští.

    Ano, z VŠE několik učitelů působí i na VŠEM, VŠFS..., stejně jako např. několik učitelů z UK působí na UJAKu, ale o čem tato informace vlastně vypovídá? Má vůbec nějakou hodnotu?
    Odpovím za Vás-nemá. :)
    Když se dotyčný nepodřídí trendu "nevyhodit půlku třídy, dát to víceméně všem", je následně vedením odejit. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2013 12:44:47, Janek) *snad i v druháku reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2013 13:21:09, Eva) T. : Asi to chce prvně chápat věci v trochu širším kontextu. Spojení "nejtěžší gympl v Praze" vzniklo již před značně dávnýmii časy a jeho autoři pocházeli z ČVUT.
    1) obtížnost VŠE se posunula za posledních deset let směrem nahoru
    2) obtížnost ČVUT, respektive tech. fakult obecně musela jít trochu dolů, především díky kvalitě nabíraných studentů

    Studuji na FSV UK politologii (na fakultě to je středně obtížný obor) a na VŠE ekonomii. A opravdu nevím, co by v tom případě musela být například ona FSV UK, pakliže by VŠE byla gympl.
    Stejně jako nevím, co by pak musela být taková ČZU, kam velká část neúspěšných studentů z VŠE zamíří.
    Nechci se přít, ale soudit školu na základě nějakého dávného spojení, to mi přijde přinejmenším dosti hloupé.
    Stejně jako například říkat, že na pajdáku je nejtěžší věcí otevřít vchodové dveře. Za tohle by tě asi většina studentů kombinace francouzština a čeština na Pedf UK utloukla.

    Doba se změnila, kdyby nic jiného, tak tu jsou nově i regionální a soukromé školy, které jsou v drtivém procentu případů bezesporu nesrovnatelně lehčí než veřejné školy ve velkých městech.
    Mějte se fajn a pořád se nehádejte, kdo chce vzdělání, půjde na školu s tradicí a zázemím, kdo chce titul, půjde na nějakou školu s "a.s. , s.r.o." a podobně v názvu. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2013 13:49:59, Inkvizitor) A na MFF se říká: "Kalkulačka, který spadne do bláta, udělá ČVUT" ;)
      Tohle patří do jisté míry k tradici a vztah s realitou z hlediska obtížnosti tu pořád je. Stejně tak jsou "ověřenou tradicí" i tahy neúspěšných studentů v rámci ČVUT: FJFI=>FEL, FEL a FSi=>FD i mimo ČVUT směrem na VŠE a ČZU. Znám spoustu lidí, ale znám jen jednoho člověka, který po neúspěšných dvou letech na VŠE (FIS) namířil na ČVUT (FEL) - vydržel semestr.
      reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2013 14:17:18, Eva) To mě pobavilo. Tak do bláta, jo? :D To musím říct mámě! :D
        FEL ČVUT bude určitě těžší než FIS. Ale zase na FISU je ta informatika s ekonomickým zaměřením, nebo nevím, jak přesně to popsat.
        Je jasné, že např. 1. LF UK nebo MFF UK budou náročnější než nějaká VŠE, o tom snad nikdo nepochybuje. Jen mi přijde hloupé, když tu někdo vytahuje něco o nějakém gymplu.
        Ta náročnost je přeci limitována taky tím oborem, který studuju. Snad nikdo nečeká, že informatika na MFF UK bude lehčí než ekonomie na NF VŠE. (NF uvádím proto, že je považována jako za jednu z nejtěžších fakult VŠE v současnosti)
        Ale to neznamená, že je ta škola gympl, proboha! :D
        Co by pak měly říkat štramandy na Katolický, Husitský či Evangelický teologický fakultě UK...či Fakultě tělesný výchovy a sportu. Co je pak toto za školy (myslím náročností)? Mám kámošku na Husitský a je to podle ní hooodně lehká veřejná škola, i když od studentů UK dostávaj prej pěkně sežrat, že by je nejradši všechny zrušili, protože jim kazí jméno a pověst.
        reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2013 13:44:41, Mickey) Čus, na Všem chodím, na západnější styl výuky zapomen, tady nejsi na západě. Ale je jasný, že chceš z tý mizerný UHK do většího města za lepší školou, mám na FIM UHK bratrance a UHK podle jeho slov vystuduje i cvičená opice.
    VŠEM je jiná, tady nic nedostaneš zadarmo jako na VŠFS. Je pravda že testy na kompech byly na dvě věci, protože ve skupině na FB máme všechny odpovědi, takže to udělal každej, ale nově se má zase přejít na ústní zkoušení, takže se snad zase začne trochu vyhazovat.
    Na Všfs zapomen, na testech můžou podvádět jak se jim zlíbí, takovou školu by snad nikdo nechtěl. Nekontrolujou u zkoušek ani totožnost, takže to jejich zjednodušený mikro a makro dá každej, kdo si připlatí u lepšího spolužáka.
    Jako Všem taky není svatá, není to tak náročná škola, spíš ta byrokracie kdyby nebyla, pořád nové poplatky azměny v pravidlech, ale to je tím, že chceme být lepší než ostatní soukromé školy.
    Dřív testy udělal každej, byly to vzorovky přesně z knížky, ale ted už to snad bude lepší a studium těžší, to je důvod, proč k nám jít. :-) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2013 13:51:51, Inkvizitor) Takže jsi chtěl napsat, že zatímco UHK vystuduje i cvičená opice, na VŠEM může být i po lobotomii? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2013 14:38:06, Mickey) Ne, UHK je prostě strašně lehká škola. VŠEM těžká taky zas tak není, ale tak lehká jako UHK asi ne. UHK, UJEP, VŠTEČB, VŠPJ, TUL, UTB a nevím co dalšího. Co to je za školy? Polovina studentů těchto provinčních školek pro opice by na VŠEM, škole ve velkém městě, vyletěla už v prvním ročníku. UJEp a VŠTEČB udělá každej cikána po lobotomii mozku, to je známá věc. Uhk na tom ale není o nic lépe. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2013 14:56:41, Rádik) Ahojky, doporučuju Všfs. Je to skvělá škola, sama uvidíš. Vstřícnost profesorů, zkoušky všechny v pohodě zvládnutelné, marketing tam studuju taky a vybrala sis fakt dobře, je to ten nejlehčí obor na škole. :-) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2013 16:00:22, Inkvizitor) Píší si pokladní v supermarketech na jmenovky akademické tituly? Nevíš? Tak až s tím budeš mít zkušenosti, nezapomeň poreferovat. Tzv. pohodové studium oboru, po jehož absolventech již dávno není poptávka typu "bereme všechno", je totiž nejleší cestou pod most. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2014 17:48:15, Option) S TOUTO MYŠLENKOU JEDNOZNAČNĚ NESOUHLASÍM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já na VŠFS studuji Marketing a nepracuji za pokladnou. Získal jsem slušně placenou pozici v Reklamce. POPRAVDĚ ANI NEVÍM O NIKOM, KDO BY V NAŠEM ROČNÍKU NA NĚJAKÉ PODŘADNÉ POZICI PRACOVAL. BUĎ DĚLAJÍ V OBORU A NEBO MAJÍ SLUŠNÉ POZICE V JINÝCH OBORECH ČI RODINNÝCH FIRMÁCH, A NEBO JEN STUDUJÍ NA COŽ PŘI PREZENČNÍM STUDIU MAJÍ PLNÝ NÁROK. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2014 19:13:28, L.) Když použiješ CapsLock, tak to bude jistě pravda, že? reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2014 18:37:40, Option) Jistě, ale už to tady nemůžu vidět. VŠFS studuji a rozhodně to není takovej kanál, jak si všichni myslí. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2013 15:24:24, Miloouš) Z VŠEM jsem po první trimestru utekl mílovými kroky. Naprostá arogance př vyučování - např. neslyšíte, tak si dojděte na ušní na třídu zhruba 80 lidií, stejné problémy s měněním pravidel hry apod. Co bylo naprosto tragické bylo prostředí, je fakt, že to bylo ještě v době kdy vyučovali v hotelu Krystal, ale už jen to je dostatečně vypovídající. Jednoznačně VŠEM nebrat. Nakonec jsem šel do VŠFS. Sice co semestr, tak narazím na zbytečný předmět s podivným výkladem či učitelem, ale pořád je to stokrát lepší než VŠEM. Pokud bych šel studovat hned po maturitě, šel bych na VŠE, ještě lépe bych se snažil dostat na školu mimo ČR. Jako distanční studium je VŠFS ideální, dle mého jako jediná soukromá univerzita má budoucnost a je o ní dostatečně slyšet. Navíc na ni učí z valné části kvalitní profesoři. Samozřejmě můžu jmenovat jména tragédů jako Mihola, V.ladimír Novák apod. Snad jen ta cena a někdy zbytečný předmět, či hodinama poddotovaný předmět. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2014 17:37:24, Jednoznačně VŠFS) Pokud se budete chtít opravdu něco naučit a chcete si platit za kvalitní vzdělání, tak jednoznačně volte VŠFS. Bohužel na tu školu hází špínu na všech fórech lidé, kteří tu školu viděli pouze z tramvaje :D viz. Inkvizitor (Ten je snad zaplacený, aby tu školu haněl všude). Na škole je jeden z nejlepších oborů Marketingová komunikace a Řízení podniku. Kdo si troufne na složité obory, tak může zvolit IT (UČÍ HO ZDE PROFESOŘI Z UK, ČVUT). Dále se dá studovat v AJ MBA obory, které jsou naprosto srovnatelné s UNYP. Na VŠFS si cením nejvíce přístupu profesorů. Nejste pro ně jen číslo a nejste jim lhostejní, jako na veřejných Vysokých školách. Dá se s nimi i spřátelit a rozhodně nevyhazují od zkoušek jen proto, aby topili a dělali příkoří. Co se týká úrovně při zkouškách, tak povídačky o deseti stránkové sjetině jsou blábol. Na vše je nutné si koupit učebnice a učit se buď z nich nebo ze skrypt. Kdo se učí pouze z oněch sjetin, tak dost riskuje a ne vždy se to vyplatí. Kdo by řekl, že je to nešvar pouze soukromek, tak se zase mýlí. Na VŠE, ČZU, ČVUT... najdete rovněž stránky s těmito sjetinami. Já osobně mám ze všeho zatím Ačka, na zkoušky se učím v průměru tři dny až týden. Velkou výhodou je, že spoustu učebnic napsali profesoři VŠFS a jsou srozumitelné. Prvák je trošku záhul. Zvlášť pokud je v oboru matematika. Dále jde zejména o Mikroekonomii a Makroekonomii, kterou se člověk musí naučit z knížek, jinak letí. Další kachna, která se na netu objevuje, je nízká inteligence posluchačů. Spousta lidí co příjdou na VŠFS má gymply a obchodky. Nejedná se o lidi z účňáků ;). Velkým přínosem, jsou hlavně informace použitelné v praxi a sociální kapitál získaný během studia.

      Škola mě rozhodně baví a pokud jde o marketing, tak u lidí podporuje hlavně kreativitu, takže ji doporučuji.

      PS. Mám srovnání s ČZU, na které mám vystudovaný již jeden obor. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2014 12:19:00, mata) Skrypt?!!! Tak to mluví za vše. Obrázek jsme si udělali. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2014 07:58:26, RSK) Na škole jstem studovat a nemohu souhlasit. Úroveň drtivé většiny studentů je naprosto tragická, obtížnost studia spíš minimální.
        Sociální kapitál? No to snad možná, pokud se s takovými individui chcete kamarádit a očekávat, že pro vás v budoucnu budou užiteční. Ale většina jsou omezenci ve značkovém oblečení, s taškami od "vitóna" a hubou plnou keců, jak je jim všechno jedno. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2015 15:59:16, Amelie.002) V žádném případě VŠEM ne. Studovala jsem tam tři roky bakaláře a byla to z mého pohledu nejlepší škola na světě, ale to jakým způsobem se za poslední dobu zachovala ke svým studentům, to nemá obdoby. Něco na téhle škole není správně. Za pouhé nedodržení docházkového systému jsme byli vyhozeni. Fakt šílený. Připravili nás o školné o budoucnost. Zachovali se naprosto arogantně a přestože nám dali "šanci" na odvolání a obhajobu, ale to nemělo vůbec žádný smysl. Nemáte nikde dovolání, nikoho nic nezajímá. reagovat zde
    Email: kapicka.002seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.10.2015 23:40:47, lukla) Je málo obraběčů z ČVUT first class nejvíc nejlepší a ostatní je lehké... Každému jde něco jiného. Někdo z MFF počítá Ludolfovo číslo a někdo z VŠEM vydělává a jezdí v Porsche. Je to o člověku... Je to boj...Chceš být vědec nebo v byznysu? Ideál obojího u nás moc není. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.10.2015 00:01:44, ****) "Někdo z MFF počítá Ludolfovo číslo a někdo z VŠEM vydělává a jezdí v Porsche."
      Moc dobře jsi to vystihl! Přesně tohle je majoritní náplní práce matematiků v dnešní době. Druhou část věty snad ani komentovat nebudu. Možná tě to překvapí, ale matematici ve finančních institucích (řízení rizik, pojistná matematika...) patří do vysoko příjmové skupiny. Jiná část matematiků se zase třeba orientuje na analýzu dat, data mining a inteligentní systémy, tedy pozice dnes ceněné zlatem. Kdo by ale naopak chtěl žvanivého pseudomanagera bez hard skills? Zvlášť když je s nimi trh doslova přesycen, čímž se otevírá možnost větší selekce a tedy i preferování absolventů kvalitnějších škol a oborů. Zklamu tě, ale jestli nějaký manažerský obor reálně zvyšuje šanci spadat do kategorie „řidičů Porsche“, tak to budou asi spíše absolventi třeba CEMS na VŠE. Takže chudým matematikům zdar… :D
      reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.10.2015 10:54:19, ZKA) Jenom doplňující poznámka - oni ti matematici na popisovaných pozicích rozhodně nebudou chudí a budou brát naprosto zaslouženě vysoký plat a jezdit v Porsche................ reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.10.2015 15:16:57, ****) Nerozumím, co se snažíš doplňovat, ale budiž... reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.10.2015 18:52:50, Komislav) Všichni jste kominíci, nuly, uvědomte si to. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. VŠEM versus VŠE - Ostatní
  2. VŠFS vs VŠEM - Ostatní
  3. Prezenční nebo kombinované studium na VŠEM a MBA pro absolventy? - Informace o studiu
  4. Upřímná recenze na VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  5. MUP nebo VŠFS???? - Výběr vysoké školy
  6. Zkušenosti na VŠEM- ANEB PROČ JSEM SI VYBRALA TUHLE ŠKOLU - Ostatní
  7. VŠFS nebo VŠO?? - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  8. VšFS - Marketingová komunikace - kombinovaná forma - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  9. Studium na VŠEM - rozhodně nedoporučuji !!!!!! - Ostatní
  10. Máte zkušenosti s VŠEM či BIVŠ?Prosím písněte sem. - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.