UJAK má další skvělou absolventku - korupčnici Nagyovou


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 23.06.2013 11:58:47, Mína, zhlédnuto: 544x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekTak to je opravdu k popukání, jaké UJAK produkuje absolventy. Třeba paní "Mgr." Nagyovou, obviněnou z korupce a zneužití vojenské kontrarozvědky. Její spolužáci tvrdí, že do školy vůbec nechodila :).
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2013 12:28:01, Ondra) Překvapuje to tady někoho? :) reagovat zde
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2013 12:42:22, Edvard) Nagyová a její DP:


  " Že premiérova pravá ruka Jana Nagyová získala titul za práci částečně vyhotovenou metodou Ctrl-C, Ctrl-V, není vlastně žádné překvapení.

  Studovala totiž obor sociální a masová komunikace na Univerzitě J. A. Komenského. Tedy na soukromé vysoké škole z pražského Žižkova, jež se opsanými a slabými pracemi prominentů už zviditelnila. Například v případě bývalé šéfky kabinetu ministra školství Jany Machálkové nebo starosty Prahy 11 Dalibora Mlejnského z ODS.

  Škola, jež si pyšně dala do názvu jméno "učitele národů", si další odhalenou plagiátorskou závěrečnou prací ničí svou pověst. Lépe řečeno - jen ji potvrzuje."


  Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/podivejte-se-na-diplomovou-praci-premierovy-prave-ruky-jany-nagyove-1jg-/domaci.aspx?c=A120224_17 38151_domaci_jw reagovat zde
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2013 21:50:02, novinkyyyyy) Nagyová je původně prodavačka, výuční list získala v Sokolově. Pak šla makat do podnikový kantýny, kde makala tak,že šla přes mrtvoly a dolezla na "post" šéfky kantýny.
  A nezapomínejte, že její dcerunka Nikola má soukromou VŠ obchodní Praha a mamulka ji prý vůbec nepomohla k lukrativní pozici v ČEZu :D:D reagovat zde
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2013 22:11:10, Dana) No je mi z toho na blití, když to tak vše čtu. Doufám, že všechny nekompetentní lidi brzo vypráskaj.
  Tyhle hvězdy, holky z UJAKu, VŠO, VŠFS, VŠEM a spol vlastně ani nemaj jinou šanci, než se k pozici pro***, jak vidíte...,Nagyová občas podrží Nečasovi a má lukrativní funkci.

  reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2013 22:39:52, tomas) Hurá, jdu si vykoledovat kritiku.-)
   To, že je Nagyová zkorumpovaná mrcha (alespoň podle informací z masmédií) nerozporuju. UJAK rád nemám. Ale vůbec nepochybuju o tom, že je nagyová inteligentní a rozhodně schopná vystudovat celkem jakoukoli VŠ. *** s IQ 80 by v politice nepřežil ani minutu.
   Chcete zkusit spočítat, kolik korupčníků absolvovalo VŠE, UK nebo jakoukoli jinou školu?

   Pokud vystudovala způsobem ctrl+c, je to vlastně úplně jedno. Potřebuje titul ke své profesi? Ani omylem. Dokonce si troufám říct, že průměrnej absolvent ujaku bude mít vyšší plat a schopnosti než průměrnej student státních škol (ne že by to bylo díky ujaku)- prostě protože někde na soukromou školu vzít musel, a pokud nevykrad banku, o jeho schopnostech to jednoduše svědčí.

   Důvod, proč vůbec studovat školy typu ujak je jedinej. Tahle společnost je tak stupidně zaměřená, že starší business generace má pocit, že pokud nemáte na vizitce ing, jste méněcenej. O schopnosti a znalosti tu přece nejde, ne?

   A jestli máte pocit, že vám titul ze soukromý školy tohohle typu pomůže ve shánění prvního zaměstnání, pokud nemáte v CV praxi, zkuste se zeptat jakýhokoli personalisty. reagovat zde
   Email: tomasseznamcz
   • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2013 08:17:33, Ondra) Vyloženě kritizovat tě asi nebude nikdo, ale opoměl jsi na pár důležitých věcí...
    1. Kde na soukromou školu studenti vzali? Ze 70% jim školu platí rodiče (těm po škole) a zbytek si na to
    bere půjčky. Tak jaké schopnosti, prosím tě? U pracujících a tedy těch - co chtějí jen diplom platí často školu
    zaměstnavatel pod podmínkou, že u něj bude dále pracovat nebo z fin. rezerv. Takže zase nic...
    2. To, že někdo vystudoval ctrl+c a ctrl+v jedno není. Devalvuje to vzdělání obecně a na veřejné škole by jí to
    v takovém rozsahu nikdy neprošlo
    3. To nejsou státní školy, ale veřejné. Udělej si v tom jasno.
    reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2013 07:26:04, Tomas) Omlouvam se za diakritiku, pisu z ipadu. Vzdelani obecne je devalvovano ne kvuli absolventum soukromych skol bez znalosti ve skole ziskanych, ale spolecnosti, ktera hodnoti existenci titulu vic nez schopnosti. Jsem presvedcenej, ze skoly ekonomickeho zamereni proste nejsou pro praci v business sfere nutne, ale hodne lidi to zak stale jeste chape. Obchod, marketing, PR, event management, backoffice a hromada dalsich pseudoekonomickych profesi proste ekonomku nepotrebuje.

     Troufam si rict, ze 80% studentu jakychkoli skol financuji rodice. Ale jsem presvedcen, ze u soukromych je to procento nizsi, stejne jako je vyrazne vyssi vekovy prumer studentu.

     Je pravda, ze mezi statni a verejnou vysokou skolou je rozdil, omlouvam se. Nicmene zrizovatel verejnych vysokych skol je stat, takze verim, ze diskutujici smysl pochopili.

     Pokud jde o mou verbalni inteligenci (viz prispevek nize), asi je opravdu nizka. Stale totiz nevidim implikaci mezi tim, ze jeden absolvent ujaku zneuzil sve pravomoci a tim, ze ujak stoji jako skola za houby. Nepopiram ani jedno z tvrzeni, jenom neni mozne takto generalizovat. reagovat zde
     Email: Tomasseznamcz
     • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2013 07:39:04, Inkvizitor) Jen velmi stručně:
      1. Zrovna v "byznysu" se už několik let hledí na to, z jaké školy zejm. absolvent vzešel. No a pokud nejde o pozici tzv. sexkretářky nebo pěšáka typu pojišťovací agent nebo realitní makléř, pro kterého je akademický titul jen okrasou, jsou absolventi soukromých VŠ až na třetí koleji. Omlouvat existenci soukromých VŠ požadavky "v byznysu" je značně zpozdilé.

      2. O nepříliš vysoké verbální zdatnosti svědčí i to, že vidiš implikaci "jeden absolvent zneužil pravomoci /dokonce jemu nepříslušející - pozn. Inkvizitora/ => UJAK stojí za houby". Ve skutečnosti nejde o žádnou implikaci ale o neúplnou indukci, tedy jeden ze základních nástrojů zobecnění. To tvrzení /po úpravě do průhledné formulace/ je "další absolvent dostudovavší za pochybných okolností si přivlastnil jemu nepříslušející pravomoci a ty zneužil |= roste jistota, že UJAK stojí za houby". reagovat zde
   • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2013 16:14:00, Tina) Tvoje schopnosti kriticky přemýšlet jsou na bodu mrazu.
    Řekla bych, tomasi, že máš velice nízkou verbální inteligenci, nic osobního.
    :-) reagovat zde

Podobné příspěvky:
 1. UJAK - Andragogika - doktorské studium - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
 2. FIT/FEL + další / fyzika - ale hlavně jaký program? - Výběr vysoké školy
 3. recenze ujak - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
 4. Magisterské navazující studium na Ujak. - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
 5. Další možnosti studia na VŠ - Ostatní
 6. Přihláška UJAK - Ostatní
 7. Magisterské studium - VŠFS nebo UJAK? Obor marketingová komunikace/mediální komunikace - Výběr vysoké školy
 8. UJAK - Ostatní
 9. UJAK - Ostatní
 10. ujak - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

 1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
 2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
 3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
 4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
 5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
 6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
 7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
 8. Je zakázáno používat vulgární slova.
 9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
 10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
 11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

 1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
 2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
 3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 22.07.2024 08:14:44.