Obor-Služby letecké dopravy v cestovním ruchu


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 06.01.2013 20:38:32, Lucie, zhlédnuto: 1395x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, mohl by mi někdo poradit jak je to se psaním testů a s počtem pokusů v tomto oboru na VŠO?? :)

Email: luciepodrouzkovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.05.2013 21:46:23, katka) Ahoj, v tomto oboru mas pokusy 3 a testy se pisou pisemne a prostrednictvim skolniho systemu se na ne prihlasujes, kdyz profesor zada termin a cas.. vybiras si, pokud jich vypise vic.. musis si ale davat pozor ne vsichni jsou ochotni..
    Kdyby nekdo v rijnu nastupoval na tento obor mam veskere materialy a knizky, muzeme se domluvit na prijatelne cene:-) menclova.kgmailcom reagovat zde
    Email: menclova.kgmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.06.2014 14:34:04, Lucie) Můžu se zeptat jak spokojená si na této škole byla? A jaký ti přišel tento obor? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.06.2014 17:12:39, Eva) Co se oboru týče nevím, jsem na cestovním ruchu, ale se školou jsem celkově nespokojená. Je to jeden obrovský bordel, nic zde nefunguje tak, jak má. Někteří kantoři jsou fajn, někteří jsou neochotní až běda ( vypsat termín na zkoušku je velký problém ) a nedá se nimi nijak domluvit. Školní emaily si ze zásady nečtou a v konzultačních hodinách jsou jen p předešlé emailové domluvě...Člověk si sice může stěžovat a vedení se snaží stížnosti řešit, ale na neochotu kantorů to vliv až tak nemá. Naštěstí těch opravdu problémových kantorů je minimum, ale studium dokáží velmi znepříjemnit. To samé platí o studentech, je tu až moc lemplů, kteří vše opíšou, neučí se a ještě se rozčilují, když dostanou za 4...naštěstí velká část z nich odpadla už v prváku :) Zarážející je výuka jazyků - v prváku neprobíhá žádné rozdělení dle úrovně studentů, takže v jedné skupině jsou ti, kteří měli jen maturitu ( což není problém, anglicky sama moc neumím a maturitu jsem měla za 1 ) a ti, kteří žili nějaký čas v zahraničí a anglicky umí velice dobře. Ani pro jedny to není dobré - ti co už fakt umí se dost brzdí a ti, co neumí tolik nezvládají a nerozvíjí se. Navíc v prváku měli všichni rodilé mluvčí, takže půlka studentů absolutně nezvládala. Ve druháku nám dali české učitele, kdy někteří umí anglicky o dost hůř než samotní studenti. V tomhle vidím zásadní problém. Celkově bych to shrnula tak, že za ty peníze to nestojí, kvalita by mohla být vyšší. Ale to bude asi na všech soukromých školách. reagovat zde
        Email: nyinseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.06.2014 18:19:10, Lucie) Moc děkuju za informace :) Co jsem tak četla na internetu, tak si na tuto školu většina lidí stěžuje, i když třeba můj kamarád tam studuje letový provoz a je moc spokojený.. No ještě uvidím, služby letecké dopravy mě lákají, ale trochu se obávám té matiky a statistiky. Žádný lempl ale nejsem, studium bych neflákala. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. VSO Praha-Služby letecké dopravy v cestovním ruchu - Ostatní
  2. CR nebo letecké služby v CR pro absolventy VOŠ? - Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.
  3. Psychologie v cestovním ruchu - Ostatní
  4. VŠO praha letecké služby-matika - Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.
  5. VŠ cestovního ruchu nebo psychologie - Výběr vysoké školy
  6. VŠTE České Budějovice obor Technologie dopravy a přepravy (Kombinované studium) - Informace o studiu
  7. FIS - Informační média a služby - Vysoká škola ekonomická v Praze
  8. ekonomika cesrtovního ruchu v Karviné - Ostatní
  9. VŠTE ČB, Technologie a řízení dopravy - Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
  10. Management cestovního ruchu - Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.