Zdravím, mohl by se někdo zkušenější podělit o zkušenosti v 1.ročníku na FIS VŠE? Jaká je obtížnost matematiky atd. Dá se to projít i když nejseš nějak nadanej matikář, nebo to jsou jatka? DíkyEmail: duncareseznamcz
Zdravím, mohl by se někdo zkušenější podělit o zkušenosti v 1.ročníku na FIS VŠE? Jaká je obtížnost matematiky atd. Dá se to projít i když nejseš nějak nadanej matikář, nebo to jsou jatka? Díky