medicína v ostrave


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 03.05.2012 19:57:58, Nikol, zhlédnuto: 8384x, reakcí celkem: 44Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojte !
Som v treťom ročníku na gymnáziu, a už začínam uvažovať o výške :) Už veľmi dlho ma drží medicína. A v poslednej dobe uvažujem o Ostravskej univerzite Neviete mi niketo povedať aké to tam je? Či sa to oplatí, keďže je relatívne mladá A ako to je na medine s voľným časom. :D teda nie som nejaký flákač ale viacerí ma odhovárajú, že nebudem mať na nič čas, kopa učenia... (mne to nejako nevadí) Ale tak aby som si bola na čistom :)

Email: nile7230gmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.10.2023 18:36:08, Inkvizitor) Pedagogické vzdělání nemá na lékařských fakultách skoro nikdo. Pokud by to v Ostravě byla polovina akademických pracovníků, byl by to neuvěřitelný nadprůměr.
    Za to zhruba desetiletí existence tohoto vlákna se situace dost změnila. Co se týče teoretického základu, Ostrava se přece jen zlepšila, zatímco ostatní fakulty se zhoršily. Výsledek je ten, že už je prakticky jedno, kde v ČR člověk studuje medicínu, všude to má závažné nedostatky.
    Rád bych napsal, že se třeba v Brně moc nehoršíme, ale i tady je patrné, jak nám v některých částech studia ujíždí vlak. reagovat zde
    Web: https://youtu.be/1tDZl_wj8Fo?si=MRCP4yKIC12wsaGc
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.10.2023 15:39:44, Rosalia) Studovala jsem tam minuly rok, odesla jsem, ucitele hrozni, vedeni skorumpovane, arogance vsude, na studenty se tu uplne kasle. Krom toho ti pracovnici jsou nekvalifikovani, pulka z nich ani nema pedagogicke vzdelani. Mohla bych pokracovat do nekonecna. Bez radeji na upol nebo hradec. Odesla jsem a dobre jsem udelala. Nechapu jak vubec mohli dostat akreditaci. reagovat zde
    Email: rosalynxxgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.09.2016 10:56:05, Mlékař z Lysé hory) To je asi ovlivněné oborem. Za mě jednoznačně v normální i patologické fyziologii. Pokulhávají i v biochemii, ale to může být jen akcentací těch kapitol, které jsou méně zajímavé z klinického i z obecně biologického hlediska. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.08.2016 22:08:05, :)) Zajimalo by me, ve kterych predmetech maji studenti nejvetsi mezery. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.08.2016 19:58:12, Mlékař z Lysé hory) Ono není možné během výuky klinických předmětů dohánět to, co studenti nedostali během prvních let studia. A ani je není možné za to vyhodit, to bychom museli vyhodit prakticky všechny. Takže nadáváme vedení fakulty i teoretických pracovišť a doufáme, že s tím něco udělají. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Farmácia alebo medicína? Rady. - Výběr vysoké školy
  2. Experimentální biologie v Ostravě - Ostravská univerzita
  3. Speciální pedagogika nebo medicína? - Výběr vysoké školy
  4. Kde studovat informatiku v Ostravě - Univerzita Karlova
  5. ubytování v Ostravě - Ostatní
  6. Psychologie vs Medicína - Výběr vysoké školy
  7. Nabízím pronájem pokoje v Ostravě - Zábřehu - Ubytování a stravování
  8. privát v ostravě - Ubytování a stravování
  9. Hledám podnájem v Ostravě - Ubytování a stravování
  10. Medicína a fyzika - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 16.04.2024 23:05:58.