Mam pokračovat ve studiu nebo ne?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 13.11.2011 13:30:46, studentka, zhlédnuto: 1756x, reakcí celkem: 2Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj.Přihlásila jsem se na dálkové studium a pracuji jednou za čtrnáct dní o víkendu,takže někdy mi to bude vycházet a někdy ne.Můžu zkusit si to s někým prohodit,ale kolegové a kolegyně nejsou tak vstřícní jak jsem myslela a mam z toho docela nervy furt někoho otravovat.:(..Zatím jsem byla ve škole jeden víkend a taky jsem si část přednášky nahrávala a to mi fakt hodně pomohlo.Ale bojím se,že se všechno budu učit jen z učebnic a neuslyším výklad. :(.(Už na střední se mi to špatně učilo, když jsem chyběla.) Nebo jestli bych mohla třeba přijít na nějakou přednášku v týdnu? To není ,že jednou nebo dvakrát vynecham,kvůli nemoci např.,ale celý tři roky bych vynechávala přednášky. Nevim jestli ta škola je pro lidi jako jsem já.:( jestli se to dá zvládnout bez výkladu.Chtěla bych to zkusit,ale jestli to pude poznam až v tom lednu,únoru a to už se bude muset zaplatit další splátka. Máte to taky někdo takhle složitější? Nějaké rady?
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.11.2011 08:18:35, Lucka) Hm, takhle, spis se zeptej konkretne studentu co tam studujou, je pravda, ze chybet na kazdou druhou prednasku je hodne...anebo tam je vyuka jak casto?? Protoze jestli treba jen 3x za semestr, tak se to da... Neznam presne detaily, jestli se treba probirana latka z denniho studia shoduje s latkou z dalkoveho studia, jestli ano, lze se domluvit s konkretnim vyucujicim predmetu, na ktery bys chtela chodit behem tydne (pokud teda zvladas lepe), abys misto vikendu chodila tam... ale pak si musis samozrejme zjistit, jake mate z toho vikendu treba ukoly nebo tak.
    Nebo je treba moznost domluvit se se spoluzaky , s nejakym konkretnim, jestli by ti prednasky nenahraval...ja treba taky studovala dalkove a nezvladala tam casto chodit (my meli vyuku v patek, coz bylo horsi), ale spoluzaci to nahravali (vyucujici musi s tim souhlasit) a pak nam to davali na Spoluzaci.cz. A dostudovala jsem :). Da se to, rozhodne to nevzdavej predem! Nebo je taky moznost se poohlednout po praci, kde nemusis pracovat o vikendech... vzdelani nevzdavej:) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.11.2011 14:04:51, studentka) Je to jednou za tři týdny,většinou,někdy za dva a pak třeba za měsíc,pátek i sobota.No už jsem se domluvila s kolegou,že pátky si se mnou bude prohazovat a soboty se budu snažit obvolat další pobočky,zatím mi to vychází,ono když jim to pak vrátim nebo nabídnu dva dny za jeden,tak jsou ochotnější,ale určitě se to někdy trefí,že nebudou moct,záleží jak často.Tahle práce je zas dobrá v tom,že se tam můžu učit,protože ve volném čase už se mi tolik nechce :). Už jsem si domluvila poslání nahrávky přednášky na které jsem nebyla,tak se to pokusím takle dělat a když někdo bude chybět můžu poskytnout svojí nahrávku.Jinak denní studium tam v tomhle oboru není.No mezitím jsem se bavila s bývalými spolužáky,ti chodí na denní studium,ale říkali že na přednášky moc nechodí,tak snad to taky zvládnu.Jenže oni za to nedávají tolik peněz.Na zkoušky bude termínů víc,takže by se měl nějaký strefit.Jen budu mít nevýhodu,že třeba nebudu mít čtyři pokusy ale jen dva,holt se budu muset víc snažit.Ale zas ostatní se třeba nemůžou učit v práci.Každopádně děkuji za povzbuzení.Ono to už ani nevypadá tak černě jako na začátku.:) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Lékařské potvrzení na přihlášce ke studiu - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. FIS VŠE - Matematické metody nebo Statistické metody nebo Statistika a ekonometrie? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  3. Ukončit nebo pokračovat - Ostatní
  4. Potvrzení přihlášky ke studiu- HTF UK - Informace o studiu
  5. POLICEJNÍ AKADEMIE- informace o studiu - Informace o studiu
  6. Zapsání ke studiu na více VŠ - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Práce letušky při studiu - Ostatní
  8. Předčasné ukončení studia a rozvaha o dalším studiu na jiné VŠ. - Ostatní
  9. Informace o studiu - Univerzita Karlova
  10. Ukončení studia-Úrad práce-Vrácení se ke studiu - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.