Dobrý den,30. 6. 2011 jsem dostala diplom k ukončení bakalářského studia. Je mi 23let a hlásím se do Ostravy na kombinované studium. Nevím co dělat. Zda zajít na úřad práce nebo je třeba se ještě někde přihlásit či co
Email: Z.CUPALOVAseznamcz
Dobrý den,