AHOJ,velka prosba, ma nekdo nejakou zkusenost se SOUKROMOU Vysokou skolou veřejné zprávy a mezinarodnich vztahu v PRAZE??????????Chci zkusit Bc, ale hledam schvalne nejakou soukromou školu, hlavne nenarocnou jak na dochazku, tak na studium.DEEEEEEEkuji moooocEmail: samsung67seznamcz