Ahoj mám zájem o studium Bezpečnostní a strategická studia na MU a tak by mě zajímali Vaše názory co máte zkušenosti s tímto oborem. Popřípadě jelikož je to dvouoborové studium pouze, který bych si měla vybrat ten druhý obor např. Politologie,... A také by mě zajímal počet studentů na tomto oboru a vztahy s profesory...Moc díky za jakékoliv info K.Email: bianca20seznamcz