ŠAVŠ


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 27.11.2010 21:38:46, Arminius, zhlédnuto: 4414x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekČau lidi,
chtěl bych vás poprosit o nějaké informace ohledně ŠAVŠ (Škoda Auto Vysoká škola). Chtěl bych tam příští rok nastoupit do programu Podniková ekonomika a finanční management. Myslíte si, že je tato škola kvalitní? Jak je studium náročné (nejlépe k jaké vysoké škole by jste náročnost přirovnali)? Zajímají mne automobily, automobilový průmysl, kapitálové trhy, investování atd...tzn.tahle škola (a konkrétně tenhle program) je pro mne jako stvořená. Bojím se ale o celkovou úroveň vzdělání a výuky. O této škole je na diskuzních fórech napsáno jen velmi velmi málo. Jinak nevíte jaká je pravděpodobnost přijetí do motivačního programu? Podmínky splňuji vcelku bez problému, ale nevím, kolik nás tam takových bude a podle čeho se to pak vybírá.
Díky moc

Email: DarShacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.11.2010 11:37:51, jan) ahoj,

    na Skodovacke VS studovalo a studuje par kamaradu... a skoda ma velmi dobrou uroven. Za prve velmi dobre materialni zazemi.... super budova, atd.

    Vyuku komplet zajistuji pedagogove z Technicke univerzity v Liberci, prip. VSE Praha apod.

    Naroky na studenta velmi vysoke, bakalare maji na 3, 5 roku... vsichni to delaji 4 roky nakonec. Ucitele z TUL jim tam davaji fakt zabrat, nechteji dat titul nekomu, kdo si za to "plati"...

    A kazdy kdo tam dostudoval, tak sel na navazujici radeji do Liberce primo na Ekonomickou fakultu a bylo to mnohem schůdnější než v Boleslavi...

    Honza reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.11.2010 12:38:56, Arminius) Zdarec,
      díky moc za informace. To jsem přesně chtěl slyšet, vysoká úroveň mi ani v nejmenším nevadí :) obával jsem se právě toho jak píšeš...že dávají titul tomu, kdo si to platí...
      Rozhoduju se mezi Masarykovou univerzitou obor Finance, Mendelovou univerzitou stejný obor a právě škodovkou. Nejradši bych šel do škodovky kvůli (doufám) nejpraktičtější výuce, celkovému zaměření a praxi. Nechci se nazpaměť učit tunu blbostí, který mně k ničemu nebudou...takhle to je asi všude, ale chci to co nejvíce omezit...no uvidíme jak to dopdne
      každopádně ještě jednou dík
      Michal reagovat zde
      Email: DarShacentrumcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.12.2011 19:08:54, Dellanie) Ahoj, 4.rokem studuji Ekonomické Lyceum a také bych měla zájem o savs - podniková ekonomika a finanční management tato škola mě velice zaujala studijním programem a především povinou praxí v rozsahu jednoho semestru , chtěla jsem se zeptat, jestli jsi do této školy nastoupil a jestli ano jak jsi spokojeny, je zde výuka kvalitní....? děkuji za odpověď reagovat zde
        Email: dellanieemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.03.2020 15:12:09, Marian F.) Můžu se zeptat, zda má někdo zkušenost s programem Study&Work na ŠAVŠ? Mám na mysli časovou náročnost, celkovou charakteristiku práce a ohled na studenta. Získání praxe během studia a v oboru, o který se zajímám zní dobře. Díky:) reagovat zde
    Email: marian.faraseznamcz

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.