Právo v podnikání


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.09.2010 09:25:36, Marcela, zhlédnuto: 4673x, reakcí celkem: 32Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, najdu zde někoho kdo studuje nebo studoval VSAP právo v podnikání? Ráda bych se dozvěděla, jak to na škole chodí a podobně. Díky moc za odpověď.

Email: ciezakovaseznamcz, ICQ: 239547535
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.01.2017 09:50:23, Pastor Nilson) Potřebujete půjčku platit své účty, nebo začít nový podnik? můžete mě kontaktovat nyní pro více informací. pastornilson552gmailcom
    reagovat zde
    Email: pastornilson552gmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.06.2011 08:35:33, Jirka) V Praze to bylo fajn, kritické reakce jsou tu na Brno, ale i ty se spíš týkají věcí okolo než kvality výuky jako takové. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.06.2011 08:03:36, Dan) Shrnu studium VŠAP v Brně jakožto vloni dostudujívší:

    1) Připojení na net ve škole - něco jako když chcete v prosinci mít v ČR 25°C. Prostě utopie.
    2) Učitelé - Radvan, Man, Fuchsa, Tvrdoň jako jediní za něco stáli, jinak odpad.
    3) Studijní oddělení - je tam na vybírání poplatků za opakování zkoušek a zápočtů a jak rádi jim učitelé vycházejí vstříc (například opakování souborné zkoušky, na tom se krásně rejžuje), vládne tam arogance, pí Bendová je nejneschopnější osoba VŠAP Brno, cítí se jako nejdůležitější, neustále zamračená, neochotná, když něco chcete po studijním oddělení, tak doporučuji nosit sebou obálku s 500Kč, jinak nic nevyřídíte.
    4) Rozvrh - není možné si jej upravit a že ho vymýšlí někdo "bez mozku" je patrno z toho, že jsou schopni vám naflákat celej den vkuse s 10minutovou přestávkou, takže si ani nezajdete na oběd.
    5) Stravování - automat na kafe, který nefunguje a končíme. Jídlo si koupíte jedině někde v okolí, na oběd jedině směr Olympia, neboť jinde je to fakt nejedlé.
    6) Uplatnění po vystudování - nula. Nikam vás již nepříjmou na pokračování studia, jedině do práce - státní správa, například PČR (kam vás vezmou i s maturitou). Pokud máte zájem studovat v Brně právo a nedostali jste se na MU, tak doporučuji celoživotní vzdělání MU, kde po 2 letech plnění zkoušek a zápočtů jste přijati do třetího ročníku, nebo po prvním ročníku a splnění přijímacích zkoušek vám MU všechny zkoušky uzná a jdete do druháku (jako například mám to štěstí já). Škola je to jako tisíc a jedna. (z vlastní zkušenosti)

    Závěrem bych opravdu chtěl všem, kteří uvažují nad studiem práva v Brně, doporučit, aby se VŠAP brno vyhnuli, pokud tedy nemáte zájem vystudovat nepoužitý obor v nepřátelském prostředí, kde se k vám chovají jako k odpadu a chtějí na vás jen vydělávat peníze. Pokud chcete poradit cokoli ohledně VŠAP nebo studia práv, klidně se obraťte na můj mail.

    Dan reagovat zde
    Email: erwaxseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.06.2011 20:47:18, Jirka) Sám jsem absolvent VŠAPu, a souhlasím s tou první částí, konkrétně že se studenti opravdu naučí věcí, co jen tak nezapomenou a použijí v další praxi. Z mého pohledu je to kvalitní škola. Ještě mám zkušenost z jedné veřejné a další soukromé školy, a z těch jsem byl daleko víc zklamán. Tu druhou tvář jak píše Lucka jsem nezaregistroval. Naopak VŠAP snad nikdy nezvedl školné a poplatky navíc jsou jenom za opakování zkoušek. Ty poplatky jsou navíc spíš symbolické, možná opakování státnic přijde dráž v případě kdy se píšou nové posudky na bakalářku, ale to dá vcelku rozum. Studijní oddělení je OK, na veřejných školách je to daleko horší.

    Jinak pro Lucku osobně: není moc fér neobjektivně hodnotit školu, kterou absolvovala celá řada studentů, a kteří z té školy mají dobrý pocit. Jestli si musela zaplatit víc kvůli nějakému opakování státnic není problém té instituce. Zpochybňovat kvality školy i absolventů kvůli nějaké osobní frustraci není na místě. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.06.2011 18:34:36, lucka) Když jsem na VSAP nastoupila, přišlo mi, že to není jen biflování nezáživných faktů, že kantoře hojně vykládají z praxe. Celý obsah učiva byl spíše zaměřený na praxi, to bylo fajn. Přednášky některé nezajímavé a naopak některé velmi záživné. Mnoho věcí, co jsem se zde naučila si opravdu pamatuji a věřím, že budu ještě dlouho využívat . Tento fakt mě překvapil,protože je bežné , že si student většinou natlačí do hlavy ,co nejvíc info na zkoušce vše odvykládá, zavře za sebou dveře a už nic neví. Toto bych brala jako pozitivní věc. Postupem času ovšem, jsem poznala i druhou tvář VSAP. Vše je tam o penězích, takové problémy, co dělali ohledně BP , státnic, zkoušek. zápočtů v posledním ročníků, to jsem vážně nečekala. Vzbudilo to nejen ve mě pocit , že musí z nás vymámit ještě poslední peníze, co mohou. Jinak celková neochota jak na studijním v Brně tak v Praze o tom se snad nedá ani mluvit. Celková úroveň školy špatná. Navenek se sice tváří, nebo se může jevit jako dobrá kvalitní škola,ale opak je pravdou!! Kantoři by přece měli jít morálním příkladem a ne se na studijním smát testům od studentů, pískat přes celou třídu na druhého, usnout při zkoušce apod.
    reagovat zde
    Email: lympyseznamcz


Podobné příspěvky:
  1. VŠE Podnikání a právo - Výběr vysoké školy
  2. VŠFS - Vysoká škola finanční a správní - Právo v podnikání - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  3. Právo v podnikání - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  4. Podnikání a právo na VŠE - Výběr vysoké školy
  5. PRÁVO V PODNIKÁNÍ - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  6. Právo na VŠKV nebo na VŠAP - Výběr vysoké školy
  7. Přijímačky nav. Právo a podnikání - nikdo nepřijat, co teď? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  8. Informace k oboru právo - Mezinárodní institut podnikatelství a práva
  9. ČZU-Podnikání a administrativa - Ostatní
  10. !!!!!!!!! Nultý ročník právo - Olomouc !!!!!!!!!!! - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 22.04.2024 09:07:32.