VŠE odvolání


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 01.09.2006 14:22:29, Aneta, zhlédnuto: 1804x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj všem, není tu náhodou někdo,kdo jde na VŠE na odvolání? Měla jsem jít na upce, jenže rozhodla jsem se pro Prahu. Problém je v tom, že zápis mám až 19.9, takže naprosto nic netušim o rozvrhu a tak. V doporučeném dopise společně s přijetím bylo akorát info o zápise a imatrikulaci, jina nic. Počítají se mnou vůbec? A jak můžu být imatrikulovaná, když ještě nejsem zapsaná? Zápis mám totiž týž den až po imatrikulaci. A halvně jsem taky prošvihla termíny, dokdy se žádá o kolej a nejspíš ze mě bude bezdomovec. Kdykoliv někam zavolám, jednou mi řeknou, že si mám zažádat, pak zas když jim řeknu, že jsem to poslala, tak mi oznámili, že to žádný vliv nemá a že mě MOŽNÁ ubytují v listopadu, kdy se něco uvolní! Kua, hlavně že za vzdálenost bych měla maximum bodů. Tohle fakt naštve... Nevíte někdo co s tím vším???:(

Email: amarillaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.09.2006 16:24:49, petra) tak za prve,myslim si, ze jsi rozhodne udelala spravnou volbu, ze jdes na vse, ja jdu taky ted do prvaku..pardubky jsou min kvalitni, vzhledem tomu, ze jdes do prvaku, tak mas zapsane predmety, ktere jsou v prvaku povinne na vsech fakultach, takze se o to nemusis starat, ted jde o to, ze si musis vybrat 2 jazyky/ jeden, z kteryho jsi delala prijimacky a druhy jaky chces/ a zaregistrovat si je a 8.9. je automaticky zapis predmetu, kde te to bud vyhodi ze seznamu,kvuli nadbytecne kapacite, anebo ti je zapise, to sse musis jen modlit........zapis je jen takova formalitka, dostanes tam akorat index a stravenky na obed.no, s tema kolejeema, koukala jsem nan net, a treba na jarove maj jeste volny mista, zkus se kouknout na suz.vse.cz, tam by melo byt podrobnejsi info....jinak hodne stesti ve studiu...S15:) reagovat zde
    Email: petra.sipkovaseznamcz, ICQ: 227591204
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2006 08:55:28, Aneta) No jo, jenže jak si mám zaregistrovat jazyky??? Já ještě nemám ani přihlašovací jméno nic, to všechno se dozvim až 19. A jak že mě to bud vyhodí kvůli nadvbytečné kapacitě?? Nechápu... reagovat zde
    Email: amarillaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2006 09:56:18, Radek) Ahoj. Předměty se zapisují přes aplikaci (klienta) která je ke stažení na stránkách http://nb.vse.cz/regzap - je tam také harmonogram. Jestli s tebou počítají myslím dobře zjistíš na tom, zda se budeš moci do aplikace přihlásit - je to přes zadání rodného čísla (zkus 12.9. v 8 ráno). S tím zápisem jazyků budeš teď muset počkat do 22.9. v 8h ráno, kdy si prváci mohou zapisovat všechny předměty (myslím že už budou dost rozebrané, ale třeba tam ještě něco bude - prváci kteří si je zaregistrovali koncem srpna je v zápisu totiž mají už v 1.kole (tj. 12.9.). Na imatrikulaci bych být tebou stejně šel, kvůli možným podávaným informacím, na zápisu ti dají uživ.jm. a heslo do sítě a na mail. To s tou kapacitou je pravda, ale myslím že většině prváků udělali rozvrh (bez jazyků) na pevno a nic z toho jim tedy nevyhodí-snad i tobě. Zdar reagovat zde
    Email: radek.lexavejskacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2006 10:02:44, Radek) Jinak, můžeš komunikovat a ptát se třeba na studijním oddělení tvé fakulty (možná najdeš na jejich stránkách i mailovou adresu, nebo v záhlaví dopisu o přijetí (?).:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2006 10:44:40, Aneta) Díky moc všem, kteří reagovali!! Včera jsem se tam dovolala a referentka přímo pro můj abecední úsek mi řekla, že na imatrikulaci budu skládat slib, index obdžím při zápise a ohledně kolejí se mi to taky vyřešilo, poslala jsem tam meil několika lidem a konečně mi ten člověk odepsal, že ubytovasná budu. Velmi zajímavé ale je, že ten samý mi po telefonu sdělil, že místo nemaj. Bude to asi dost dobrá haluz :-D reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. VETERINA ODVOLÁNÍ - Ostatní
  2. Do kolika dní musí VŠ reagovat na zaslané odvolání - Ostatní
  3. Odvolání 2 - Ostatní
  4. Přijetí po odvolání - Česká zemědělská univerzita v Praze
  5. Odvolání PEF 2014 - Česká zemědělská univerzita v Praze
  6. Odvolání - Ostatní
  7. Odvolání, koleje, FB skupina - Policejní akademie České republiky
  8. Odvolání z KOLEJE - Ostatní
  9. Podání odvolání na Farmacii v Brně - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Odvolání na PEF ČZU - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.