Přípravné kurzy na medicínu


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 16.08.2010 12:00:49, Andrea, zhlédnuto: 3267x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s přípravnými kurzy na medicínu? Je to k něčemu, pomohlo vám to při příjimacích zkouškách nebo jsou to jenom vyhozené peníze?
Předem děkuju za odpovědi.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.01.2014 11:26:25, Smartstudent) Ahoj, hodně informací nalezneš na www.smartstudent.cz reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.01.2014 18:31:29, Liduš) Ahoj, absolvovala jsem kurzy od Sokrates, které byly uplně na nic - ve třeťáku. Fakt to bylo uplně o ničem. A minulý rok jsem byla v kurzu na 2LF, který byl super. kromě toho jsem měla zaplacené ty testy na Quizletu, které tady někdo nabízí. Dostala jsem se na Muni, 3LF a 2LF. :) Hodně štěstí! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.09.2016 14:46:18, Petra) Ahoj, já jsem navštěvovala v maturitním ročníku kurzy od LF MU, bohužel byly tyto kurzy vedeny formou přednášky pro 300 lidí, když jsem se potřebovala zeptat na něco konkrétního, tak to úplně nešlo. Nebyl zde prostor pro otázky a modelové příklady s námi také nikdo nepočítal. Před přijímacími zkouškami jsem si prošla prezentace z kurzu, ale k přijetí to bohužel nestačilo.

    Další rok jsem se rozhodla pro jiný kurz, tentokrát pro mě byl nejdůležitějším kritériem osobní přístup a počítání modelových příkladů. Měla jsem štěstí na skvělé lektory (studenty medicíny), kteří tématu rozuměli a vždy byli ochotní se ke složitějším věcem vrátit a dovysvětlit je. Příklady z modelových otázek s námi spočítali skoro všechny, prezentace jsme měli také k dispozici. Letos přijímačky vyšly skvěle a v září nastupuju na LF do Brna :)

    Pokud budeš vybírat nějaký kurz, tak je určitě nejlepší najít si takový, kde budou skupiny do 15 lidí a ideálně lektoři, kteří studují medicínu - ti totiž ví úplně nejlíp, jak se připravit. Každopádně počítej s tím, že i doma si k učení budeš muset sednout a dát do toho svůj čas, když si někdo kurz jen odsedí a doma nehne ani prstem, tak potom moc šancí nemá. Ale myslím si, že když ti někdo pomůže vypočítat příklady, motivuje tě a dá ti informace, co se konkrétně učit, tak to určitě smysl má, vzhledem k tomu, že se každý rok hlásí víc a víc lidí a konkurence je vysoká. :)

    Za sebe bych doporučila kurz od Bmedic, učí tam teď právě ti lektoři, díky kterým jsem letos zvládla přijímačky :) - www.bmedic.cz
    reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.09.2016 15:27:58, x) Jistě. A protože jsi to několikrát nakopírovalo(-a), nejde vůbec o reklamu vkládanou pachatelem, že? :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.12.2018 10:32:33, pavel65) Ahoj, za sebe mohu říct, že jsem chodil na kurzy přímo od lékařské fakulty a bylo to fakt ztráta času a peněz. Přednáší vám tam někdo, kdo vám jen něco čte z prezentace, modelovky se neprobírají vůbec, přitom jsou nejdůležitější no a vy pak musíte vše dohánět doma po nocích, protože ten kurz zabere taky čas. Napoprvé jsem se nedostal, 2. rok to už vyšlo ale protože jsem se drtil a byl zavřenej několik měsíců doma.. Letos jsem slyšel na fakultě od kámoše o kurzu Chci na medicínu , musím říct že po shlídnutí videa, recenzí od studentů a celkově jsem nabyl dojmu, že je škoda, že s tim nepřišli dřív, protože bych k nim šel, mají to takové ideální a nabušené všim, co by prostě kurz na medicínu mít měl - malé skupiny studentů, projedou se tam komplet modelovky a hlavně sympatičtí lektoři co studují na medicíně, takže ví o čem to je a ví prostě na co vás připravit. Těch pozitiv co tam vidím je víc ale každý si najde ty své nejdůležitější. Nemám osobně nikoho kdo by tam u nich byl ale skoro bych dal ruku do ohně za to že to bude nejlepší možná cesta jak se efektivně připravit. Kdyžtak www.chcinamedicinu.cz , za mě palec nahoru a mějte se famfárově, Pavel reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.08.2021 14:58:34, Lenka) Ahoj, já jsem se tento rok účastnila online přípravy od jak na vysokou a upřímně mi tato výuka vůbec nic nedala. Takže tento rok budu zkoušet jiný kurz. Nechci kritizovat jen píšu moji zkušenost, tyto kurzy pro mě byli velmi zmatené, některé učiva jsme vynechávali. reagovat zde
      Email: lanka.votapkovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.09.2021 20:18:55, Eliška) Ahoj, taky zrovna vybírám přípravný kurz. Od starších kamarádů jsem ale bohužel neslyšela, že by byli z nějakého kurzu vyloženě nadšení - byli od fakulty (1.lf), mudrstart a nalekarskou (tam je prý špatná chemie a v té se zrovna potřebuju zlepšit). Kvůli covidu chci radši online kurz, nejvíc se mi asi líbí Bmedic nebo Emedik (ten sleduju na ig a je i levnější), ale zatím jsem se ještě nerozhodla. Má někdo zkušenost? reagovat zde
    Email: novotna.eseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Přípravné kurzy TUTOR OSP + ZSV - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. Přípravné kurzy na jaknavysokiu.cz - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. Pripravne kurzy na vysokou na práva - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. přípravné kurzy - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. Přípravné kurzy chcinamedicinu.cz - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Přípravné kurzy na LF - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Přípravné kurzy z ekonomie na JČU EF, VŠE FM Hradec ... velké množství materiálů - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. Přípravné kurzy. - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Kurzy AMOS - Ostatní
  10. Jaknavysokou.cz - přípravné kurzy - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.