Dalkove studium


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 22.07.2010 14:59:37, Kat, zhlédnuto: 2994x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,
prihlasila jsem se na MUP dalkove a zacinam na podzim. Problem ale je ze nemam absolutne zadny zkusenosti s vysokou a uz vubec ne s dalkovym studiem a hlavne ani nikoho neznam, kdo by mi mohl poradit. Nejvetsi hacek je v tom, ze ziju dlouhodobe v zahranici a budu muset letat na prednasky, bohuzel pouze na vikend a vsechno to bude v casovem presu a nevim zda je mozne se dostat do knihovny i o vikendu a taky zda je mozne sledovat napriklad prednasky on-line atd. Internet bude v podstate jedinym studijnim materialem. Mohl by mi prosim nekdo poradit, co a jak funguje? Popripade kde sehnat v tomto pripade veskere studijni materialy. Predem moc a moc dekuji za rady.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.07.2010 19:41:35, Lukyn) ahoj, návštěva přednášek u většiny profesorů není povinná... veškerý materiál je většinou poskytován bud v elektronické podobě nebo je doporučena literatura ke studiu (zkušenost z jiné vys. školy)...pochopitelně je lepší na přednášky docházet... ale někdy to u dálkařů nevyjde... přednášky on-line - tak zatím jsem to nikde nezažil a nevím zda na mup bude něco takového k dispozici, ale asi ne..:O(( jinak na stránkách http://www.spoluzaci.cz/classroomScreen?classroomId=850560 je založena "třída"pro všechny budoucí studenty kombi studia na mupu - předpokládám, že tady dáme všichni"bojovníci" hlavy dohromady a společně studium nějak zvládneme... měj se reagovat zde
    Email: lumalunoseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.10.2010 16:28:45, Tina) Lukyn; ahojda, dik za odkaz na Spoluzaky, hadam ze se to bude v budoucnu hodit, jen si udelat email na seznamu a budu tam. Doufam ze se nas sejde co nejvic a budeme se moci vymenovat infa z prednasek/zkousek.

      Kat; taky zdravim, sem rada ze sem nasla nekoho kdo taky na prednasky doletava ze zahranici, co se tyce kihovny ve skole tak ta je otevrena i v sobotu a ruzne knizky si myslim muzes i zamluvit via email. Minule jsem si vsimla ze si par lidi prednasky nahravolo co je super napad, aspon zachytis vse a muzes si to zpetne poslechnout. Nemohli bysme vymyslet zpusob jak tyhle nahravky dat na stranky aby bylo mozno si je stahnout dle potreby (ses nemocna, nemuzes na prednasku atd.)?? reagovat zde
      Email: dkristi85yahoocouk
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.10.2010 09:02:20, Kat) Ahoj kristi,

        po dvouch prednaskach uz mi tak celkem svita, co a jak bude, takze uz je to vicemene jen otazka samostatneho studia. S tim letanim jsem to pravda trosku precenila, letenky jsou drazsi a drazsi, dovolena ubyva a i kdyz se muj sef tvari, ze me ve studiu podporuje, tak na nej vidim, ze moc nadseny neni. To vis, kdyz je cas v praci, tak ke kavicce studijni material, vebo vecne neco googlim na internetu, na doma si chci nechat jen to uceni a pripravu vetsinou v praci. A odkud vlastne letas? Jestli chces napis na email, rada bych pokecala se spriznenou dusi a treba i prijdeme na to, ze budeme spolu letat ze stejne destinace. kath.prominentyahoocom reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. MUP - dalkove studium ze zahranici - Informace o studiu
  2. Dálkové studium - obor pedagogiky... - Výběr vysoké školy
  3. 2013/2014 Marketingová komunikace, Bc., dálkové studium - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  4. Dálkové studium VŠ - výhody a nevýhody? - Výběr vysoké školy
  5. Studium grafiky a podobných oborů dálkově - Výběr vysoké školy
  6. Denní vs. dálkové (prezenční vs.kombinované) studium???? - Informace o studiu
  7. Dálkově psychologie - Ostatní
  8. dalkove studium v Brne - Informace o studiu
  9. VŠ dálkově - humanitní směr, jazyky - poraďte prosím - Výběr vysoké školy
  10. Dálkově Ekf - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.