filologie tul


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 11.07.2010 19:22:06, Lenka, zhlédnuto: 1112x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojda, je tu někdo, kdo letos nastupuje do Liberce na filologii?

Email: Lenka_Dseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.07.2010 20:08:42, Markéta) Ahoj, já ještě nejsem 100% rozhodnutá... mám na to asi týden abych si vybrala mezi tímhle a spec. pedagogikou (taky v Lib.), máš o tomhle oboru nějaký podrobnější info? ;) reagovat zde
    Email: Maky.jankuatlascz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.07.2010 16:24:44, Elis) Ahojky. Nechci radit ohledně výběru oboru. Jen pokud má správné informace, speciální pedagogika je v LB pouze kombinovaně (výuka pá+so, někdy čt) a filologie pouze denní. Takže pokud nevíš, jak se rozhodnout, přikláním se k tomu, projít se studijní plány obou oborů. Porovnat je, zjistit, co by jsi více chtěla, nebo co Tě zaujalo více.
      Další možností je studovat oba obory najednou. To je také možné. Hlavně máš výhodu jednoho města a i fakulty. Tím pádem by neměl být problém při uznávání předmětů (pokud jsou stejné, případně velmi podobné) a zároveň ani neztratíš čas kvůli přejíždění mezi městy (a to hlavně v případě, že by jsi byla přímo z LB, nebo na kolejích či privátě).
      Studium dvou škol přináší ale i trochu komplikace. Jestli chceš studovat jen pro statut studenta, tak dva obory nedoporučuji. Také se člověk musí více rozloučit o trochu více s volným časem (pokud není člověk geniální a nestačí se mu podívat se pouze na skripta a vše umět) a naučit se s časem hospodařit trochu více než při jednom studiu. Myslím, že oba obory mohou člověka různě obohatit, záleží na tom, jakým směrem se chceš orientovat. Mnoho úspěchu a pak by mě zajímalo, jaký je výsledek. reagovat zde
      Email: eliskasommerovaatlascz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.07.2010 23:44:38, Lenka) Ahojda, já ti asi moc neporadím, přijde mi to jako dva uplně odlišný obory. Každopádně, spekaři mají určitě záslužnější povolání, a jestli chceš do budoucna pracovat s dětmi - tak neváhej. Podle mě si spousta lidí myslí, že s filologiií můžeš jít leda tak učit, ale to není můj případ, s tím jsem na ten obor nešla. Pro mě má filologie - český jazyk a literatura mnohem větší spojitost s žurnalistikou, na kterou jsem se nedostala. Budou tam spíš předměty založený hodně na češtině, kdežto specka bude mít podle mě širší záběr - psychologie, sociologie, hudebka- koukni na studijní plány (http://www.fp.tul.cz/images/stories/TUL/studijni_plany/Studijni_plany_a_harmonogram_2009-2010.pdf). Každopádně se ozvi, jak si se rozhodla, kdybysme byly náhodou spolužačky (a i kdyby ne), tak můžem dát spicha na zápise:) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.07.2010 19:49:34, Markéta) Jé dík za ty stránky :D tak já to ještě proštuduju, proberu všechna pro a proti a dám vědět, ach to rozhodování S04 reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.08.2010 19:40:33, Lenka) Tak co, Markét, jak jsi se rozhodla? :) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. filologie na Univerzitě Palackého - Ostatní
  2. filologie na UK - Ostatní
  3. Translatologie UK x Filologie MUNI - Výběr vysoké školy
  4. Studium filologie FF OSU - Ostravská univerzita
  5. Přijímačky na FF čínská - japonská filologie - Univerzita Palackého v Olomouci
  6. Klasická filologie - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.