Prague College


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 24.06.2010 14:56:48, Klikibe, zhlédnuto: 6371x, reakcí celkem: 33Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekProsím, máte někdo zkušenost se studiem na Prague College, Polská 10, Praha? Hledám jakékoliv informace typu: pověst školy, spokojenost se studiem, úroveň pedagogů, forma studia, úroveň a uplatnění absolventů. Dcera hledá školu, tohle jí zaujalo, jen nevím, zda to, jak se prezentují sami, není jen nafouklá bublina za velké prachy.
Předem děkuji za každý příspěvek.

Email: klikibe1emailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.07.2010 19:35:20, Jakub) Nato ze Prague College byla zalozena jenom pred 6. lety, je to skola ze skvelou perspektivou. Se studiem jsem spokojenej, neucime se jenom teorii ale hlavne nabirame prakticke skusenosti, a to je nejdulezitejsi - skola nas pripravuje na realni praci. Je to britska skola, takze i forma studia je zalozena na britskych metodach, ktere zatim beru vcelku pozitivne.
    reagovat zde
    Email: jakub.gerhardtgmailcom, Web: http://www.behance.net/JGerhardt
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.08.2012 23:00:32, Fanda) Já tam chodim a s tou kvalitou tam moc spokojenej nejsem. Je tam pár učitelů který sou kvalitní, ale u dalších nechápu co tam dělaj. Ty předměty co tam učej poskládali podle toho kterýho učitele zrovna sehnali, je to tak ode všeho trochu a dohromady nic. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.11.2012 16:02:18, Robert) Naprosto zbytečná škola pro lidi co se nedokázali dostat jinam. Tam se člověk nic nenaučí reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.01.2014 10:54:41, T) Je to britská škola a tomu odpovídá styl výuky (kromě AJ pochopitelně) - takže hodně vlastní práce, vlastní uvažování. U IT jsem na konci semestru odevzdával 2 práce, každá v rozsahu 60 stran, od návrhu po konečnou analýzu a stále by bylo co zlepšovat.
      Spokojený jsem, ale je to dražší - stejně jako byste studovali v UK.. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.01.2014 17:04:47, Inkvizitor) Nesmysl, Prague College má "zajištěnou" britskou akreditaci přes Teeside university - podle žebříčků britských univerzit se jedná o jednu z nejhorších vysokých škol (např. zde: http://www.thecompleteuniversityguide.co.uk/league-tables/rankings )
        Z toho je jasné, jaká asi bude kvalita.. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2014 11:22:06, T.) Což je kvalitatvně pořád lepší než většina škol v ČR - vystudoval jsem VŠE (bc) a ČVUT FEL (ing), takže srovnání docela mám. A nemám potřebuju tu školu dělat kvůli titulu, protože ty už mám - mojí osobní motivací bylo pořádné zvládnutí AJ.
          Pokud chceš tvrdit, že je těžší studovat zemědělku či ekonomii v češtině než informatiku v AJ, posluž si. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2014 23:33:19, Inkvizitor) Omyl. Britské školy žijí z podstaty a chvost je mnohem horší než většina českých VŠ. Tzv. "managerské vedení" univerzit v praxi. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.10.2018 10:04:07, OffTimezitor) https://www.denik.cz/ze_sveta/karlova-univerzita-se-ve-svetovem-zebricku-vysokych-skol-opet-propadla-20170608.html reagovat zde
              Email: yan751024gmailcom
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2014 11:48:04, T) Dle ofic. listu The Guardian je Teesside 75/120, což bych určitě nehodnotil jako nejhorší, ale průměrná, obzvláštně vzhledem ke kritériím.
          reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.03.2014 17:31:05, Robert) Mno, jako UK to rozhodně není. Mluvím ze zkušenosti, byly tam učitelé kterým anglicky ani nebylo rozumět a to mám cae. Dál v diskuzi je srovnávána s Teeside University, což je průměrná škola, a ani toto srovnání moc dobře nesnese. Jak jsem zjistil, je to škola pro odpadní učitele a odpadní studenty. I kdyby systém výuky byl dobrý, což není, tak síla školy pořád závisí na lidech a to tam prostě chybí. Nevyhazujte peníze z okna a nenechte se lákat na tituly, důležitější jsou zkušenosti a dovednosti a ty lépe získáte na lepší české škole, jak jsem to udělal já, nebo britské ale v Británii, nebo když se do něčeho sami pustíte. Kdo málo umí, málo vás naučí. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2014 11:28:25, T.) BTW onen žebříček - London Metropolitan university má v UK vcelku dobrou pověst podle lidí, co v Londýně znám z firmy, takže těžko říct.
    Jinak k Prague College - zajištění akreditace je jedna věc, ale veškeré práce studentů se zasílají a hodnotí do UK.
    Jak říkám, pro mne ideální z oblasti jazyka a rozšíření teoretických znalostí o ty praktické. Rozhodně neříkám, že je to vhodné pro každého. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2014 23:35:04, Inkvizitor) Na low-end školách v GB lze studovat / bylo možno studovat i takové perly jako David Beckham Studies nebo Surf Science. Takže asi tolik ke "kvalitě zajištěné Anglií". reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2014 08:24:45, Robert) To není pravda že to hodnotí v uk. Hodnotí to ti samí joudové co tam učí. Navíc ty hnd programy zajišťuje nějaká naprosto neznámá organizace, která nemá s vysokoškolským vzděláváním nic společného. Do uk to možná pošlou pro archivaci. Některé svoje bývalé spolužáky jsem viděl projít s takovou ***ostí, že jsem se začal stydět za to že jsem tam chodil. Proto jsem tam taky chodit přestal. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2014 09:23:51, Gina) V UK se rozhodně hodnotí, protože prague college pouze zajišťuje výuku na Teeside v Praze a sama nehodnotí nic (ani žádné tituly nevydává) - studenti mají klasicky tutory a výsledné assignementy posílají do UK. Ono kdybys tam skutečně někdy studoval, tak bys věděl, že registrace probíhá také v UK a stáváš se studentem UK univerzity i s (těmi pár tady) výhodami.

        Mluvím částečně z vlastní zkušenosti, protože studuju Teeside přímo v Middlesbrough. Pozor, netvrdím nic o kvalitách/nekvalitách pražšké pobočky, ale organizačně vím naprosto jistě, jak to funguje. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2014 14:38:30, Radka) Jinými slovy se jedná o podřadnou britskou školu, která se snaží nalákat hlupáky na ještě podřadnější "studium" na české pobočce. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.01.2014 19:49:51, Eva) Souhlasím s Inkvizitorem, druhá polovina škol v UK bude znatelně horších než lepší české školy. Ale pro losery je to to pravé ořechové. Ti tu budou žvanit nesmysly o tom, jak je ten styl výuky podobný skvělým školám v UK. :D Přitom tam vyučují jen joudové, co nesehnali lepší úvazek jinde. Je to prostě česká soukromá škola, která využívá marketingu(zázemí školy v uk:DD) na nalákání ***ců-klasika. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.01.2014 22:10:38, T) Doporučuju si zjistit, jak to je, než začneš psát takové nesmysly: česká je jedině právní forma, ale studenti se přihlašují i patří pod UK univerzitu, kde se známkují i veškeré projekty. Joudové? Zjisti si prosím tě něco o vyučujících.
      Nicméně je mi jasné, že člověk jako ty by na výuku v AJ a systém samostatných projektů prostě neměl. Btw, psal jsem i výše,mám porovnání s ČVUT FEL, kde se stačí naučit na zkoušky a neměl jsem problém. Tady musím několik týdnů dávat dohromady projekt. Kolik VŠ máš ty, že soudíš?
      reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2014 00:26:10, Denis) Dobře ty. Nikdo by na nic neměl, jen ty jsi borec. Tvůj problém je, že neumíš asi moc AJ..., ale to jsi mohl jít i na jazykovku. :D Nevím, co studuje slečna, ale já studuju ekonomickou analýzu na NF. Polovinu předmětů, tedy výuky mám v AJ, byl jsem na na výměn. pobytu v USA a myslím si, že tvůj problém bude asi v tom, že nemáš nadání na jazyky, pokud se poděláš z toho, že na tebe někdo kváká v cizím jazyce. Ale předně jde o tu úroven, můžeš to mít v AJ, ale může to být směšná parodie-to jsem tu taky kdysi někde četl, jak tu psala něco učitelka z UNYP. :D Na VŠFS máš taky výuku v AJ a je to parodie. :DD Prosím tě, učí vás stejně přinejlepším lidi, co učej na lepších veřejných školách, ale s minimálními nároky. Mě bavíš, kámo. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2014 08:30:47, Robert) Ty hnd programy se žádné vysoké školy netýkají. A o těch učitelích si určitě něco zjisti. Nějakou informaci která není sponzorována tou školou. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.04.2014 08:44:21, J) Nerozumím tomu, proč tu cokoli komentují lidé, kteří tam nestudovali. Já jsem vystudoval bakaláře na jedné z českých ekonomických škol, která se v žebříčcích českých ekonomických škol, kterým jistě tolik věříte, umísťuje pravidelně velmi dobře. Ne, opravdu si nemyslím, že kvalita školy se měří tím, kolik useless a outdated informací si nasoukám do hlavy. Jistě vás uklidňuje, když vyjádříte svůj ničím nepodložený názor na jinou cestu studia, než kterou jste si sami vybrali, nějak přece potřebujete ujišťovat sami sebe, že jste si zvolili správně. Ale mám pro vás špatnou zprávu, pravděpodobně jste si správně nezvolili. Vysoká škola by vás také měla nějakým způsobem motivovat, rozvíjet vás jako osobnost, a předvedené čecháčkovství opravdu není projevem vyrovnané osobnosti.

    Nebudu tady vyvracet všechny ty ***osti, co tu padly, akorát bych byl ještě víc smutný z hlouposti některých mých spoluobčanů. Já jsem velmi rád, že jsem se rozhodl pro navazující studium na Prague College. Vůbec neřešte, že je to soukromá škola, jste zároveň studenti státní Teesside v UK, odkud máte titul a kde se hodnotí všechny vaše práce. Čekat můžete nižší workload než na českých vš, ale mnohem vyšší standardy na odevzdávané práce. Je vskutku osvěžující studovat někde, kde je odměňována inteligence místo biflování. Nakonec je ale každá škola tak kvalitní, jaký je váš přístup k ní. Proto se, prosím, nerozhodujte na základě podobných diskuzí, nebo skončíte podobně nešťastní jako většina zdejších pisálků. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2014 09:58:26, Olga) Poslední křeč PR oddělení, jak nalákat ještě pár důvěřivých ***ců před krachem? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2014 10:52:52, J) "Olgo", opravdu nejsem z jejich PR oddělení, ale od února jsem jejich studentem na navazujícím. Takže, jestli se chceš bavit konstruktivně, tak mi řekni, z jakých informací čerpáš, že jsi si vytvořila tak špatný obrázek? Ačkoli se domnívám, že se pravděpodobně budu stejně bavit s jedním člověkem, který tu negativně komentuje všechno ostatní pod jinými přezdívkami. Neumím si totiž představit, z jakého důvodu by lidé, kteří s tou školou nemají nic společného, trávili svůj čas tím, že ji budou hanit :) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.04.2014 14:27:17, Olga) "J", tvůj příspěvek absolutně nechápu, ta škola je ***, ať mě máš třeba klidně za E.T. mimozemšťana. PR oddělení soukromých škol jsou neuvěřitelně agresivní, čím dál více, asi předsmrtná křeč mnohých z těchto pochybných institucí. Nejsou zájemci o pochybné diplomy, co? S06 reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.04.2014 19:37:14, J) Vzdělání je business, a to nehledě na to, jestli je škola soukromá nebo státní, ale co má míra reklamy školy společného s její kvalitou? Nedokážu posoudit, co je z tvého pohledu neuvěřitelně agresivní, a ani mě to nezajímá, vysvětlím ti ale ten zásadní rozdíl mezi Prague College a českými soukromými školami. MSc in economics od Teesside je pro mě lepší, než co mi dokážou nabídnout české státní i soukromé ekonomky. O VŠEM a podobných českých soukromých školách jsem také slyšel svoje, ale ve chvíli, kdy studuješ Prague College, jsi zároveň studentem Teesside. Když studuješ VŠEM, jsi prostě studentem VŠEM a dostaneš titul od VŠEM. Někteří se to tu už snažili vysvětlit, takže absolutně nechápu tvou ignoranci. Proč komentuješ věci, kterým ani trochu nerozumíš? reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.05.2014 16:52:19, T) Ty jsi mi ale opravdu hloupá - PC není česká soukromá škola, ale nabízí studium na státní škole v UK s tím rozdílem, že výuka /nikoli hodnocení/ probíhá v ČR anglickými (nejen) lektory. Zápis, podmínky i status UK studenta se vztahuje ke škole v UK, nikoli zde - PC nevydává žádné tituly, což asi stále nemůžeš pochopit... reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.05.2014 16:45:30, Robert) To neni pravda. HND tituly nevydává žádná škola, ale organizace edexcel která vydává tituly především na podobných školách jako PC. Ten rok co ty největší ***i studujou ještě před tim než tam nastoupí, ten jakoby přípravný ročník, má naprosto nulový uznání. Jenom to bakalářský studium, tj. třetí, čtvrtý rok, je v rámci Teeside University. Znamená to že tři až čtyři roky na žádný britský vysoký škole nestuduješ. Je to prostě marketing a lež. Několik let studuješ na český soukromý škole pro ***ečky a pak tě zařadí na studium v detašovanym pracovišti průměrný vysoký školy.

              Nechápu proč tady mluvíš o věcech o kterých nic nevíš. To tam pracuješ že to tak obhajuješ? Já vim že ta slovenka co komentovala na začátku pro ně kromě studia i pracovala. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.10.2015 12:21:08, Tina) Olga očividně nemá na soukromou školu peníze a nejspíš ani neumí anglicky. Toto je důvod proč tu všechny napadá. Závist prodavačky? reagovat zde
        Email: Kristtina.bgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.05.2014 20:43:45, Marek) Zdravím,
    měl bych dotaz na účastníky studia MSc Computing. Lze někde dohledat sylabusy jednotlivých předmětů? Případně co se v jednotlivých předmětech učí? Pokud správně rozumím, tak pro získání MSc. stačí absolvovat 6 předmětů, ale nikde není popsán (nenašel jsem) rozsah a hloubka vyučované látky.

    Předem díky za odpověď.


    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.11.2014 23:18:02, Bt) Nemám s tou školou dobré zkušenosti. Učí se tam spíše základy, které se člověk může naučit sám. Je to spíše pro lidi co chtějí mít titul a je jim jedno co umí. Myslím si, že i využívají lidí kteří o oboru nic neví a nemají představu o dnešních pracovních nárocích.
    Vlastní zkušenost s jejich výukou, chtěl jsem studovat programování, ale moc mi to za rok nedalo, tak jsem odešel. Mám také pochybnosti o profesních kvalitách některých učitelů. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.11.2014 16:05:50, Inkvizitor) A přitom je v Praze tolik veřejných vysokých škol, na kterých je možné studovat IT, případně IT+něco;-) reagovat zde
      Web: http://www.youtube.com/watch?v=WH7vDxz_GPw
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.11.2015 18:14:55, K) Souhlasím, a myslím že na spoustě veřejných škol u nás člověk dostane mnohem lepší vzdělaní. reagovat zde
        Email: zernebohyahoocom
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.10.2018 13:35:22, free tekkno trawča) Hej lidi já tam studuju je to v pohoďe nic moc nemusite fotr to plati sem tam se tam ukazete hulim trawu dal semtam i něco vostřejšiho pohodaaa vúbec tam na mě nemluvej a kdyš tak já se jim tlemim asi mluvjej anglicki fotr platí tak držej hubu a já na ňe házim bobeg reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.10.2018 14:58:37, Ivo) Ja som vyštudoval slovenskú vysokú školu a nemám sa čím chváliť. Samé bifľovanie, nič do života,odtrhnuté od reality, zastaralé vyučovacie metódy, skostnatelí vyučujúci, učia to, čo sa naučili pred 30 rokmi. Rád by som si vyskúšal hoci aj tú Prague college a nenahovárajme si, že škola pod záštitou anglickej VŠ je horšia ako tie v Čechách a na Slovensku. Bol som istý čas aj v zahraničí a nejako tam skoro všetko funguje lepšie ako u nás. Za Slovenskom je v rebríčku vzdelávania v Európe už iba Ukrajina, Rumunsko a Bulharsko. Vítam všetky pozitívne zmeny , nové moetódy , menej bifľovania a viac rozmýšľania a zastaralému školstvu prajem málo študentov. reagovat zde
          Email: ivanborscseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Unicorn college - Výběr vysoké školy
  2. New Your University in Prague - Informace o studiu
  3. Zkušenosti s Unicorn College - Unicorn Vysoká škola s.r.o.
  4. Newton College - Ostatní
  5. Státnice na NEWTON COLLEGE - Zkoušky, zápočty, státnice
  6. Newton College - Výběr vysoké školy
  7. International Prague University, o.p.s - Výběr vysoké školy
  8. Unicorn College - Ostatní
  9. studium na Akcent College - Akcent College
  10. VŠ Newton College vs. VŠ Hotelová škola Brno - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.