VŠE - rozhodnutí o přijetí


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 19.06.2010 18:50:40, Natt, zhlédnuto: 8433x, reakcí celkem: 59Reagovat na příspěvek
Chci se zeptat, kdy se dozvím, že jsem přijatá? Z webu vím jenom získaný počet bodů, ale bodová hranice, a tudíž rozhodnutí o přijetí, ještě nebylo zveřejněno. Nevíte, jak dlouho ještě budu nervózní?S15
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2010 19:29:13, Alča) Jsem ve stejné situaci jako ty :) Na jaký obor si dělala přijímací zkoušku? Já na mezinárodní obchod. Myslím si, že by výsledky měly být známy snad nejpozději v pondělí. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2010 19:36:48, elilinka) Ahojky,...já jsem dělala na podnikovku a já teda na netu měla hnedka napsaný počet bodů a pod tím Přijata na základě přijímacích zkoušek!! ale dopis mi teda taky ještě nepřišel..a to se chvástali, že prej je hned druhý den odesílají... S04 reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2010 19:54:36, Hanička) Právěže na podnikoh. všechno bylo hned, na FMV tady budeme čekat nevímjak dlouho :( myslíte, že to bude spíš až v pondělí nebo ještě o víkendu? reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2010 20:03:48, elilinka) tak to nevím..ale podle mě se teda o víkendu rozhodně nikde nic neděje..aspon takle to řikali na přijímačkách na PHF :) reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2010 20:07:57, Hanička) No a přesně to si myslím:) takže nejspíš až v PO. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2010 20:38:17, Natt) Já taky... Nás nechají napínat:) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2010 20:43:52, elilinka) No přeci proto, abyste pak o to víc měli radost až vám napíšou, že vás vzali !!! :-) je to vaše prioritní ta VŠE??:) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2010 10:44:30, Lucka) A kolik jste měli bodů? Nemám vůbec tušení, od kolika by tak mohli brát... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2010 12:56:31, Hanička) Tak to záleží, na jakej obor se hlásíš. Loni to na FMV bylo takhle:

        MO Mezinárodní obchod 206
        MS Mezinárodní studia - diplomacie 261
        PP Podnikání a právo 192
        RC Cestovní ruch a regionální rozvoj 228
        PL Politologie 166
        PL Politologie jako alternativní obor* 203 reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 09:28:54, lilly) A myslíte, že výsledek mám pak hledat na úřední desce na webu?Jen aby to někam nezašili...S06 reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 09:40:37, Hanička) Normálně na http://isis.vse.cz - nebo v nové budově školy vpravo. x) reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 10:45:52, lilly) jo, body to jo, ale myslím tu celkovou hranici, jsou nějací pomalí, už to chci vědětS10 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2010 20:39:53, Lilly) Ahoj, mám úplně stejný problém - body vím, ale ta bodová hranice nikde. Doufám, že ji zveřejní do 22.6. - do tehdy je zápis na Národohospodářské, tak toho chci případně využít, že.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2010 22:47:51, Tom) Heh, tak ja mam 208, to bude cajk , jestli i tenhle rok 206 na MO :D , jestli ne, tak asi metropolitka :D :D reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 09:08:42, Elilinka) já teda nechci bejt za strašáka..ale ta hranice se rok od roku zvedá...ale jestli to bude pořád kolem 206 např. 208 ,210 tak máš stejně ooooooobrovskou šanci na odvolání :-);) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 08:56:26, Lenik) Mužu se vás zeptat - když se přihlásíte v Isisu v té sekci elektronická přihláška ke studiu a pak "vstoupit do systému e-přihlášek jako uživatel e-přihlášek", tak co pak máte v sekci dokumenty u maturitního vysvědčení? Protože já tam mám stále že od studijního oddělení nebylo stále potvrzeno přijetí :( Nechápu proč :( reagovat zde
    Email: Bublenkaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 09:07:18, Elilinka) Tak to je divný..mají v tom asi bordel..bejt tebou neváhala bych a zaslala jim tam kopii ještě jednou..mě se něco podobnýho stalo v Brně..u přijímaček si odeme nevzali výzo, jen se na něj koukli a něco si odškrtli na papírku a teď mi napsali, že sem nedodala příslušné dokumetny :-D taky jim to tam du honem zpětně ještě posílat :-)takže to honem tak yještě pošli a na nic nečekej :-) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 09:18:34, Lenik) Tak jsem ted pro jistotu volala na studijní oddělení a paní mi řekla, že se na to podívá a kdyžtak mi dá vědět.....za chvíli volala, že je vše OK, že se mam přihlašovat už jen pod tím rodným číslem. A zpráva pro všechny- během dopoledne by to měli zveřejnit vše ;) reagovat zde
        Email: Bublenkaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 09:16:15, lilly) hmm, a já to ani nemůžu zkontrolovat - už dávno jsem někam založila to heslo:( reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 09:43:15, Hanička) Dávala jsem si přihlášku na FPH a FMV, u FPH (kde již bylo zveřejněno rozhodnutí o přijetí) mám napsáno, že vysvědčení přijato, u FMV ne. Je možný, že to tam nahážou až pak s výsledkama, ne? x) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 09:31:52, Elilinka) Paní nepříjemná??:D no jéje..já když tam volala poprvé kůlu zápisu, že tam nemůžu a jak je to s plnou mocí tak mě tam seřvala tak, že sem se z toho uplně orosila...ale oni většinou na těch studijních moc příjemný nejsou..takže pravidlo: chodit tam co nejméně... :D reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 09:36:45, lilly) no to jsem teda ráda, fakt, taky budu potřebovat plnou moc... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 09:39:21, Elilinka) Tak třeba jsem byla mezi prvníma tak na to ještě nebyla zvyklá, tak si to na mě vychutnala...tobě třeba už nic neřekne..ale takle: já teda se dostala na Podniko..takže já volala paní na Podniko..jestli ty budeš volat na FMV tak to může bejt o něčem jiným :-)) navíc třea zrovna neměla den nebo tak :-) každopádně stou plnou mocí asi nadšení moc nejsou, nám to říkali už i u přijímaček...jenže zas na druhou stranu nechápu proč ty zápisy dali letos tak brzy... reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 09:50:29, Lenik) ...nebo naopak tak pozdě :( FMV má až 26.8. a teprve až pak je možnost zažádat o koleje, takže to moc nechápu, jak pak prváci na FMV mužou mít rovnocenné šance na získání koleje, když z ostatních fakult se výsledek rozhodnutí o kolejích dozví už 18.8....nechápu. reagovat zde
          Email: Bublenkaseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 09:58:49, Elilinka) Jo ahaaaa....tak to sem nevěděla že FMV to má až takle...já co sem slyšela tak zatim je to dycky hnedka z kraje července letos..teda aspoň na ty školy na které jsem se hlásila jáá..nicméně kůli těm kolejím..píšou, že je jedno kdy podáš žádost, klidně i když ji podáš v tom nejposlednějším termínu,tak na to neberou ohled...to ubytování sestavujou od místa bydliště, takže kolik dostaneš bodů za km tak pak podle toho máš přednost na kolej :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 13:34:36, Tomáš) Koukam,ze docela umi drzet slovo,kdyz reknou,ze to tam bude dopoledne :) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 14:19:40, Tomáš) Tak posledni zpravy jsou takovy,ze se na tom usilovne pracuje,ale cas presne nevi :( reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 14:35:27, Alča) ach jo :( ty si teda dávaj na čas... dělala jsem i přijímačky na fakultu podnikohospodářskou a financí a účetnictví a výsledky jsem u obou věděla do druhýho dne... Zrovna u FMV, která je pro mě ta hlavní, to musí trvat tak hrozně dlouho :(
        A ty koleje, jak tady už někdo psal, tam to maj taky nějak divně vyřešený... Nechápu, proč nemůžou mít všechny fakulty stejnou dobu podávání přihlášek... reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 15:48:27, Tomáš) A na jakej jdes obor? reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 16:10:06, Lenik) Ja si prave na VŠE dala přihlášku pouze na MO a ze všech přihlášek na VŠ je MO pro mě taky ten hlavní...a docela dost na to spoléhám, protože jsem jinak dneska měla mít zápis do Brna na ekonomku, ale nejela jsem tam, o to víc to už chci vědět :D Bodově to vychází asi dobře, ale tak přeci jen - když to tam má člověk přímo napsané, že je přijat, tak si je jistější :) reagovat zde
          Email: Bublenkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 16:07:41, Hanička) Ahoj, takže výsledky už jsou, ale řekněte mi, jak jste to řešili s tím vysvědčením? Jsem si jistá, že ho vybírali u přijímaček (FMV), ale teď píšou, že nemůžou rozhodnout jestli mě přijmou, když jsem jim neposlala vysvědčení. WTF? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 16:12:32, Lenik) Tak to jsem z toho opravdu magor, protože jsem tam dneska dopoledne právě kvuli vysvědčení volala, protože jsem ho odevzdala a v ISISu jsem to stále neměla potvrzené. A na studijním mi řekli, že je vše OK. Nechápu :( reagovat zde
      Email: Bublenkaseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 16:18:06, Tomáš) To mame vsichni tak klid,to oni jeste zmeni. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 16:19:36, Hanička) Dobrý, já právě chtěla vědět, jestli to tam máte všichni nebo se jim jenom moje vysvědčení nelíbilo, žjo. x)) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 16:22:27, Alča) Já jdu taky na Mezinárodní obchod. Ale s tim vysvědčenim to mají fakt nějaký zmatený... taky mi to tam píše, že jsem přijatá, ale nedodala jsem jim vysvědčení...:( fakt v tom maj bordel. A co vy? Vzali vás všechny? reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 16:33:05, Lenik) Tak už malá změna, když se přihlásim do ISISu přes e-přihlášky, tak už mam vysvědčení potvrzené a je to i ve výsledkách přijímací zkoušky, huráá :D Takže už je vše v pořádku :) reagovat zde
            Email: Bublenkaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 16:20:08, Hanička) A jak jinak, dostali jste se? x) a kam? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 16:20:42, Tomáš) Tak ja jsem na MO ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 16:25:12, Alča) čau spolužáci :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 16:29:21, Lenik) Docela by mě zajímaly bodové hranice, co vím, tak na ostatních fakultách to zveřejnili hned zároven s rozhodnutím.S15 reagovat zde
    Email: Bublenkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 16:36:13, Tomáš) Změněno na: přijat na základě příjimací zkoušky reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 16:37:22, Hanička) též. jde se pít XD reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 16:38:46, Lenik) Taky taky :D:)
      Jinak jsem psala i na správu kolejí, jak to je s těmi žádostmi, jestli mají studenti FMV vubec nějakou šanci, když mají zápis až tak dlouho, a prý si nechávají nějakou rezervu právě pro studenty FMV...tak snad bude ta rezerva dostatečně velká S15 reagovat zde
      Email: Bublenkaseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 16:45:23, Tomáš) Ja na kolej kaslu rovnou a jdeme asi ve dvou na byt :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 21:29:13, NelaK.) Ahoj, nemohly byste prosim poradit, ktery obor je lepsi?? Podnikova ekonomika a management nebo Mezinarodni obchod??? Dostala jsem se na oba a nemuzem se rozhodnout, myslite ze by byla nejako moznost je studovat zaroven?? teda pokud se na VSE delaji rozvrhy sami studenti??!!S15S15 reagovat zde
    Email: nela.kemailcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 21:48:31, Alča) Ahoj, já sem se dostala na stejné obory jako ty. Vyberu si určitě Mezinárodní obchod, myslím si, že je to prestižnější a asi by mě to i víc bavilo. Hodně mi pomohlo v rozhodování, když jsem se podívala na studijní plány jednotlivých oborů. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2010 07:56:56, Looca) Zaroven si to urcite ne.davej, protoze je to zbytecne:) Hodne predmetu je podobnych (ci stejnych-velka cast je totiz celoskolsky povinna...) a pokud Ti na tom oboru nebude libit, tak muzes na navazujici bud prestoupit anebo si dat vedlejsi specializaci z jine fakulty. Jeden bakalarsky titul je akorat a nikdo se Te nebude ptat z jake je to fakulty;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2010 09:22:12, Pájík) můj brácha ma vystudovanou VŠE a to informatiku a statistiku...nyní je manažerem v jedné firmě a říká, že z Podnikovky je uplatnění lepší..sestra zas dělá personalistku v jedné pražské firmě a taky říký, že berou více lidí s podnikovkou než s MO...ale pokud půjdeš na MO a chceš pracovat v multinárodních společnostech a opravdu se tim mezinar. obchodem zabývat,jezdit do zahraničí atd,tak je to zas pro tebe ale to pravé :-) ale pozor...FMV neprestižnější fakulta, na MO je nejlehčí se dostat, ale nejtěžší ho vystudovat!! tím nenabádám abyste někdo šli na podnikovku, děte si za tím co vás baví.... :-) já aspon nebudu mit na FPH tolik konkurence :-D reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2010 00:44:46, NelaK.) Dik moc za rady. Pro Pajika: Konkurencí jsme Ti všichni byli u příjimaček, teď už budeš bojovat jen sám se sebou (pokud si to pochopil jak to myslím)!! Ať se daří ! reagovat zde
      Email: nela.kemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2010 20:59:44, Tomáš) Je nejaka ta skupina na fb? :) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2010 21:53:58, Hanička) Není, založ x) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2010 23:23:19, Tomáš) http://www.facebook.com/profile.php?id=1330740860#!/pages/University-of-EconomicsInternational-trade -Class-of-2013/114005341978785
        mas ji mit :D reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Přijetí na PEF - Finance - Mendelova univerzita v Brně
  2. Bodova hranice pro prijeti na PEF CZU Bc. studium - Česká zemědělská univerzita v Praze
  3. Přijetí - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  4. Šance na přijetí na JU - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. Přijetí po odvolání - Česká zemědělská univerzita v Praze
  6. VŠE - přijetí??? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  7. Rozhodnutí o odvolání - Univerzita Palackého v Olomouci
  8. bodová hranice na přijetí do navazujícího na podniko - Vysoká škola ekonomická v Praze
  9. Navržení na přijetí - Univerzita Palackého v Olomouci
  10. Koleje VŠE-FMV, jak dlouho potrvá rozhodnutí o přidělení? - Vysoká škola ekonomická v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.