Němčina pro hospodářskou praxi


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 17.06.2010 18:36:06, Eva, zhlédnuto: 1979x, reakcí celkem: 19Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj všem, nenajde se tu někdo, kdo se dostal na obor Němčina pro hospodářskou praxi? Nebo kdo ji už studuje? Díky :)

Email: e.saturkovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2010 17:28:14, Lucka) Před 3 roky jsem tam tam dokončila bc, co bys chtěla vědět? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2010 12:08:52, Eva) Ahoj, tak hlavně jak moc je tenhle obor náročnej (co třeba dělalo největší potíže) a pak jaký máš uplatnění po škole. Nebo jsi pokračovala v dalším studiu? Díky za odpověď. Eva reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2010 16:54:00, Lucka) Náročnosti bych se moc neobávala, když se člověk učí, tak to jde úplně bez problémů. Nevybavuju si zkoušky, který by byly vyloženě nedatelný... Potom jsem šla na FF UK a tam je náročnost úplně o něčem jiným... tam se člověk učí jako šílenec a kolikrát to prostě nejde vůbec... UPCE je podlě mě hlavně pro lidi, kterým stačí bc ( a pracovat např. v nějaký čes.něm. firmě) a dál jít nechtějí. Kdo chce pokračovat dál, nebo se věnovat něčemu náročnějšímu, tak by měl asi volit školu jinou. Na druhou stranu, tenkrát většina spolužáků neměla problém sehnat práci... A pokud bys chtěla na 1-2 semestry vyjet do zahraničí, je na to UPCE taky dobrá... je poměrně snadný získat stipendium a při troše snahy se i s ročním výjezdem do zahraničí nemusí studium prodlužovat a vše jde stihnout za 3 roky. Vyjet pryč bych rozhodně doporučovala, byl to nejlepší rok mých studií a asi by to řekla většina lidí, co někde byli. Samozřejmě i UPCE má předměty a učitele, kteří za nic nestojí, ale na takový se narazí asi všude... Shrnula bych to asi takhle, pokud ti stačí bc, jdi na UPCE, pokud ne, hledala bych jinde... reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2010 18:36:06, Eva) Díky moc :) tak uvidíme jak to všechno dopadne. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2011 12:47:42, Lenka) ahojda, vůbec nemůžu najít žádné studenty, co studují či dostudovali v pardubicích obor německý jazyk pro hospodářskou praxi... moc by mi pomohlo, kdybyste se někdo ozval, řekl mi, jak moc je toto studium obtížné, jak to chodí,... myslím, že v němčině nijak neexceluji, ale baví mě... prosím moc kdo může, poskytněte mi informace...děkuji , přeji hezý den....
    Lenka
    :) reagovat zde
    Email: lenja11seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.03.2017 13:35:47, Chris) Já to studoval 8 měsíců, ale přestalo mě to bavit a řekl jsem si že se zaměřím na němčinu trochu jinak http://www.mojenemcina.cz/ reagovat zde
    Web: http://www.prekladysro.cz/nemcina
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.09.2017 15:32:22, Adelka) Děcka jestli mohu doporučit, tak určo www.asteria.cz
    reagovat zde
    Email: adel.kseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.09.2017 08:28:41, Veronika) Jo, tak já jsem chodila rok do asterie, a připravili mě na FCE, které jsem uspěšně složila, takže za mě super
    reagovat zde
    Email: adcomentacz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.09.2017 18:04:00, Gitka) A kde je ta Asteria? nic mi to neříká :( reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.10.2017 19:57:38, Kate) Mohla bys mi říct prosím, na kolik tě ta příprava v asterii vyšla? Taky mám v plánu si udělat fce reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.10.2017 20:58:58, Gege) My máme ve škole angličtinu hodně, hodně slabou. Chtěla bych si udělat zkoušky FCE, ale budu muset si najít nějakou jazykovku no
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.10.2017 14:43:52, Ella) Je to teda www.asteria.cz jo? Mrknu večer doma
    reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.10.2017 20:53:54, Rendys) No, tak to vyzkoušej a uvidíš. Holky tu psali, že www.asteria.cz je fajne
      reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.10.2017 20:30:48, jituna) Ano, paní lektorka učila a nyní zas učí naši dcerku. Ve škole je styl vyuku špatný a my chceme, aby dcerka angličtinu ovladála dobře
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.11.2017 19:55:46, Banny) Super, asterii mi doporučovala už kamoška
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.11.2017 17:17:30, Ketka) Napíši tam a vyzjistím možnosti této jazykovky
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.11.2017 10:40:11, Dana) Jak dlouho chodíte do jazykové školy a vidíte výsledky?
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.11.2017 21:24:34, Lenička) A máte porovnání i s jinou jazykovkou?
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.11.2017 12:00:17, Jana) No tak pokud je ta cena kolem 300kč za hodinu, tak je to velmi příznivé.
    reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Někdo kdo se dostal do prváku na obor Angličtina pro hospodářskou praxi ? - Univerzita Pardubice
  2. UPCE - angličtina pro hospodářskou praxi - Informace o studiu
  3. Němčina pro školskou praxi - Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
  4. Pardubice - Nj pro hospodářskou praxi - Ostatní
  5. Cizí jazyky pro komerční praxi v kombinaci angličtina - němčina - Výběr vysoké školy
  6. Navazující Mgr. na Cizí jazyky pro komerční praxi - Západočeská univerzita v Plzni
  7. Němčina na slu-opf - Ostatní
  8. FF Nizozemština pro hospodářskou praxi - Masarykova univerzita
  9. Německý jazyk pro odbornou praxi - Informace o studiu
  10. Německý jazyk pro manažerskou praxi - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.