Percentil


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 13.01.2010 17:51:22, M., zhlédnuto: 8056x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky!

Prosím Vás, nevíte náhodou někdo jaký je potřeba minimální percentil na přijetí na obor Veřejná správa a regionální politika?

Děkuju za odpověď.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.02.2010 10:18:03, Krystian) Já-to-chápu-tak,že-budou -přijati-všichni-ti-co-mají-percentil-větší-jak -25 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2010 09:23:09, Radek) Ahojky.
    http://opf.slu.cz/uchazeci/podminky_prijimriz.php
    To je taková ta nutná podmínka (víc než 25). Zároveň musíš být ale 1.-750. z pořadí uchazečů. Pak tě může děkan přijmout bez přij. zkoušky. Mě na tom jenom není jasné, kdy je uzávěrka tadytoho. Jasně, dáš přihlášku a je termín do kdy. Někdo požádá o přijetí bez přijím. zkoušky a řekne - měl jsem v testu OSP Scio ten a ten percentil (teď na konci roku nebo v lednu již byly zkoušky). Oni by mohli nějaké lidi přijmout, jenže: co když se po květnových OSP přihlásí ještě hromada lidí že chtějí být přijati v rámci OSP?, a jak se budou posuzovat lidi, kteří vykonají normální zkoušku (Test studijních předpokladů) - jako zvláštní hromádka?. Mělo by to být někde popsáno - kolik lidí max. budou brát z toho OSP (a kolik tedy vezmou z normálního TSP) a ke kterému termínu musí být podána žádost o prominutí přij. zkoušky a vše doloženo (logicky by to mělo být před konáním normálního TSP. Zkus se zeptat na studijním oddělení fakulty.. Protelefonovat se tam, nebo mailem, ale spíš ten telefon ať víš na čem seš. Přeju zdar. Já kdybych se nedozvěděl odpovědi na tyto otázky, tak bych asi udělal to (pokud máš v plánu beztak zkusit národ. srovn.zkoušky OSP, že bych to napsal na fakultu že to budeš požadovat (přijetí na zákl. OSP) a že splnění percentilu 25 doložíš tehdy a tehdy, pak jim dodáš výsledek, ale zároveň bych se být tebou připravil na ten TSP co pořádá fakulta. Když ti nepřijde do té doby jednoznačný papír že jsi přijat(a), tak bych šel na TSP. Přeju zdar reagovat zde
    Email: radek.lexavejskacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2010 09:32:00, Radek) Tak jsem si tu info ještě jednou přečetl ... termín doložení výsl. OSP je 21.5.2010 což je před konáním TSP. To je ok. To pořadí 1.-750. se asi myslí pořadí v rámci NSZ scio těch co to psali a hlásí se na Bc. tu fakultu.. To ale nevím zda ti Scio řekne, fakultě vyjede seznam, takže v poho. Nevím ale jak je to s kapacitou jednotlivých oborů (co když se třeba bude hlásit 650 lidí na jeden obor a na ostatní skoro nikdo - vezmou je všechny?.. a zbyde pak nějaké místo na TSPáky?). Answer is blowin in the wind ;-) reagovat zde
    Email: radek.lexavejskacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2010 19:34:27, M.) Moc děkuju za odpovědi a za snahu. Akorát jsme se tedy asi moc nepochopili. Těch 25 percentil patří asi k fakultě v Karviné, že ano? Já mám, ale zájem o fakultu veřejných politik v Opavě - obor Veřejná správa a reg. politika. Tam by mě zajímal percentil. Protože u OSP jsem moc nezazářila, a tak bych chtěla vědět, jestli mám alespoň malou jiskřičku naděje na přijetí nebo už nemusím ani doufat. NSZ už podruhé zkoušet nechci, takže se snažím najít obor, na který by mě vzali i s poněkud bídnějším výsledkem, ale který by mě bavil. :-) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2010 11:54:49, Radek) Aha.. Jo, myslel jsem OPF. nová fakulta.. předtím byl obor pod Filozoficko přírodovědnou fakultou. Otev. Veřejná správa a regionální politika Bakal. stud. Bc. PS 3 Čeština 60 541/131 10.05.2014

      Otev. Veřejná správa a regionální politika Bakal. stud. Bc. KS 3 Čeština 130 394/179 10.05.2014
      Těžko říct zda to bude stačit.. mohla by ses zeptat na studijním oddělení kolik se na obor hlásí lidí (ale to až po uzavření přihlášek). Na prezenční studium budou brát asi 60 lidí, na kombinované 130. Loni brali na prezenční asi každého čtvrtého. Podle oka bych řekl že by bylo fajn mít percentil 75.. Ale možná mohlo stačit i 65, to těžko říct.. Nevím zda byl loni na tenhle obor také test OSP, ale každý rok může být jiný, vč. zájmu uchazečů..

      Jestli chceš čekat, tak zda to vyšlo budeš vědět až po posledním termínu OSP na konci května- a to už pak s tím nic neuděláš. Nevím kolik jsi měla percentil a zda ti to bude stačit. Jen můžu říct svůj odhad že na tenhle obor na téhle škole by se nemuselo hlásit tolik lidí, zvláště když ho schovali pod novou fakultu. Tradičně natřískané bývají ty humanitní obory typu práv, žurnalistiky, mezinárodních vztahů a tak.. třeba Právnické fakulty, FSS MU v Brně a tak - tam bych tipoval že mít percentily radši nad 90 na ty lukrativní obory. Na některých zapadlých oborech zase 40 či 50 v poho.. Já myslím že tohle bude něco mezi. A Scio ti asi tyhle průběžné info říkat nebude, protože oni na té nejistotě uchazečů právě vydělávají, lidi se chtějí zlepšit a zaplatí si další termín.
      reagovat zde
      Email: radek.lexavejskacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.12.2013 22:14:37, Silva) Tyhle dvě reference napsali studenti SU a od jejich kolegů se jim dostalo nejvíce souhlasných hlasů(liků), tak třeba to někomu pomůže v rozhodování, jestli do této školy jít. ;)

    SU OPF je strašná masovka, přijímá uchazeče v tisících a nikoho už několik let neodmítá (95-99 % přijatejch), vypisuje i 2. kolo (u ekonomických oborů jen soukromé školy). Zkoušky tu jsou směšné, předměty jsou totiž strašně povrchní, a tak většina studentů skoro nic nechápe, ale hlavně že dokážou driblovat míčem po tělocvičně. Pokud se nedostanete na lepší školu a příští rok se chcete hlásit znovu, radši sem ani nechodte, zbytečně si vyčerpáte 1 rok hrazenej od státu. Jako menší zlo bych doporučila aspon tu VŠB-TUO, berou tam na OSP, strašej je s percentilem 55, ale nakonec berou okolo 40 a na odvolání se tam dostanete i s dvacítkou...


    Obchodně podnikatelská fakulta má ze všech fakult SU úplně nejhorší jméno. Dostanou se sem všichni, což by nebylo na závadu, kdyby se jednalo o jaderný inženýrství, a ne o ekonomický obory. Studuju tu management a marketing, nezaměstnanost absolventů je strašně vysoká (20-30 %). Škola má jednu z nejhorších pověstí mezi veřejnými školami. Jedná se o absolutně nejhorší školu s ekonomickým zaměřením. Sehnat práci bude problém, SU je špatně zapsaná u zaměstnavatelů. Jdou sem ti, kteří se nikam jinam nedostali, ani na tu ***ou VŠB!! Předmětů máme za semestr hodně, ale jejich úroven je směšně nízká, dotkneme se vždy jen povrchu, takže špatně vymyšlený studijní plán. V dnešní velké konkurenci, kdy ek. obory nabízí všechny soukromé školy a spousta veřejných, je SU profesionální sebevražda.

    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.12.2018 18:27:28, misulka) Mám otázku, když už mám výsledky Scio testů. Kterým percentilem se mám řídit?? Průměrným nebo tím co jsem dostala za oba oddíly? reagovat zde
    Email: krecek.morseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Percentil- psychologie na UPOL - Univerzita Palackého v Olomouci
  2. Percentil Scio pro přijetí - Policejní akademie České republiky
  3. NF - VŠE percentil - Vysoká škola ekonomická v Praze
  4. Minimální percentil na ekonomickou fakultu -všb - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
  5. Percentil VŠE - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. PERCENTIL - UPCE FES RIM - Prosím o radu. - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. percentil 81? - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. Potřebný percentil na FaME UTB - Informace o studiu
  9. SCIO percentil - PROSÍM O VYSVĚTLENÍ !!!!! - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Jaký percentil mi bude stačit ? - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.