Můžete mi někdo sdělit jak je těžká fyzika v Mostě, když jsem ji na SŠ neměla?Jsou nutné nějaké základní znalosti ze SŠ - TÝKÁ SE I MATEMATIKY.....díky za jakékoli infoEmail: kKaja2000seznamcz
Můžete mi někdo sdělit jak je těžká fyzika v Mostě, když jsem ji na SŠ neměla?Jsou nutné nějaké základní znalosti ze SŠ - TÝKÁ SE I MATEMATIKY.....díky za jakékoli info