zkušenosti absolventa

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.03.2009 01:46:35, JFa, zhlédnuto: 6618x, reakcí celkem: 33Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,
mohu potvrdit, že univerzita VŠEM není z nejlehčích a kdo si myslí, že soukromá škola je zadarmo, tak není. Z cca 90 lidí v prváku jsme dokončili ze 3 skupin celkem 27 osob bakaláře. Na druhou stranu kvalita přednášek je z 80% vyšší průměr kvality, někdy dokonce opravdu překvapí zkušenost lektorů z praxe. Kdo si navykne na celkem nesmyslnou administrativu a věčné vyplňování formulářů pro formuláře na studijním oddělení, může být na tuto školu i přesto hrdý. Já jsem se rozhodl zkusit i navazující Ing. studium a zatím tedy jen zjišťuji, že náročnost oproti bakaláři je ještě tak 3x vyšší. No, good luck! Hlavně neopisujte a neopomeňte administrativní zápisy. Vyhodili by Vás i týden před obhajobou. Chce to disciplínu. S05

Email: jaroslav.fabianseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.03.2009 21:40:27, jj) COŽE???? No to je tedy sííla, jestli je to skutečně tak... Soukromým školám školám je vytýkáno, že projdou všichni, možná, kdyby tuto "úmrtnost" oficiálně zveřejnili, bylo by to ku prospěchu pověsti. Taky zde studuji, mám prvák za sebou, ale přehled moc o tomhle nemám...Tak dík za info, je to inspirující S08:D reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.03.2009 12:36:26, v1e2r3c4a5) ahoj podala jsem si přihlášku na tuhle školu a docela mě to překvapuje co tady píšete.. to vypadá, že je ještě těžší než státní škola... a můžu se zeptat co studujete?? já jsem si podala přihlášku na prezenční formu podniková ekonomika. reagovat zde
      Email: V.cechovaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2009 13:42:29, renata) Teď jde o to , co se dá považovat za úmrtnost - mnoho lidí na prezenčním studiu to bere jako přestupní stanici než se dostanou na veřejnou. A na kombinovaném mnoho lidí přecení síly , protože si myslí , že na soukromé dostanou titul "zadarmo" a sami v prváku odcházejí.
      A myslím , že kdyby soukromé udávaly umrtnost jak je popsáno v příspěvku , tak se k nim bude hlásit podstatně míň lidí.( Každý nesleduje pouze kvalitu - možná ke své škodě , ale to je jejich věc) Potřebují získat studenty - pořád je lepší , když jim zaplatí alespoň za rok než nic.
      Soukromé školy nejsou tak zavrženíhodné , jak se tady často prezentuje - určitě záleží jak na jednotlivé škole , tak na studentovi, co od studia očekává a co pro sebe ze studia získá. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2009 12:25:29, Lea) To je hodně individuální, třeba já studuju jednu veřejnou VŠ a ještě jsem si k tomu dala VŠEM a nějak extra těžké mi to nepřijde, ta veřejná je těžší (práva), navíc se dá v pohodě stíhat oboje. Takže jak říkám, náročnost přijde každému trochu jiná, je to stejné jako když např. vezmete dítě z učňáku a dáte ho na gympl, bude mu to připadat nehorázně těžké. Když dáte gymnazistu na učňák, bude mu to připadat lehké...prostě záleží jaký ten jednotlivec je, jak hodně je ochoten se učit, kolik je škole ochotný věnovat času atd. Když se někdo nebude celý semestr učit a podívá se na to den před zkouškou, bude mu připadat, že toho je hodně a je to těžké, když někdo bude poctivě chodit na výuku a aspoň občas si to přečte, tak mu to těžké připadat nebude. To je moje zkušenost s VŠEM. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.04.2009 21:19:41, jj) víš, ono jde hlavně o to, že je tendence porovnávat neporovnatelné obory, těžko srovnávat ekonomii (a to na jakékoli škole) s klasickýma právama, technikou, medinou, studiem např. čínštiny apod. Tohle je prostě "jenom" ekonomie. Učí na této škole většina lidí z VŠE, řekla bych, že úroveň výuky je podobná, tam je studium denní (komb.téměř myslím neumožňují), tady je zas většinou komb. Spolužáci, co jsou na VŠE např. říkají, že VŠE je "lepší gympl" a maj tam pohodu. Takže kdo je skutečná "bedna", asi jde na nějaký víc specifický obor. Tak si myslím, že nemá cenu se hádat, co je lepší škola a co horší, on to časem trh vytříbí. A fakt je ten, že nebýt soukromých škol, tak ekonomii dálkově není moc šance studovat. Jasně že i na VŠEM asi záleží, jak komu jaké předměty sednou....Teda to je elaborát :D:D...trochu smířlivosti lidi v tom hodnocení.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.04.2009 10:39:09, karel) všem neni univerzita, jen na okraj :) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.04.2009 22:47:28, student) Máte pravdu, zatím není, teprve se připravuje na akreditaci PhD. programu, předpokládám, že se jí stane v roce 2010-2012. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.05.2009 17:22:21, karel) to se da tezko predvidat, muj osobni nazor je ze ji nedostane, nebot jsou silne tlaky proto aby SVS nemely Phd akreditaci, byt vedeni vsem ma dlouhe prsty, tak zatim by nepochybne nebyla schopna zajistit takovy program na dostatecne urovni tak jak to pozaduje akreditacni komise, nektere svs maji mnohem lepsi predpoklady a to phd zatim take nemaji (bylo jim zamitnuto) v ekonomickem smeru zatim zadna svs,(mup se neda pocitat...ten to ma trochu jine a ujak je pedagogicke phd)
        resenim by ale byla spoluprace s nejakou zahranicni univerzitou, ktera by ji dany program akreditovala a absolventi by dostavali diplom te zahranicni univerzity

        kazdopadne kdyby se nejake soukrome vs podarilo tu akreditaci ziskat tak byl to byl velky skok a posun v oblasti privatniho vzdelavani u nas
        reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2009 20:11:03, jj) jo, to by taky bylo asi řešení, i takto by se VŠEM mohla vyprofilovat, řekl jsi to správně, vedení má dlouhé prsty, protože to není nikdo jiný, než lidi, co jsou původně z VŠE. A to je pro tuto školu konkurenční výhoda...:D reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.08.2009 18:35:09, Sam) Možná o tom nevíte, ale VŠEM má jeden z nejlepších výzkumů a to nejen mezi soukromými, ale také i mezi státními školami, což lze považovat za úspěch. Zaměřuje se na konkurenceschopnost ČR http://www.vsem.cz/vyzkum-vyvoj.html tzn. že má velmi dobré předpoklady pro zavedení PhD., ale všechno nejde hned.
          Škola se stále vyvíjí, pořád se něco zdokonaluje, otvírají se nové obory, doplňuje se pedagogický sbor, který už teď je na profesionální úrovni, škola se také zaměřuje na mezinárodní spolupráci, chce vybudovat Double - degree program s francouzskou univerzitou. Dejte jim trochu času, žádná instituce během několika málo let, nemůže být na výsluní, chce to čas.:) reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.10.2009 20:58:23, jj) No, přeju jim to, základna vyučujících je kvalitní, bylo by fajn mít soukr.VŠ s dobrým jménem. Tak docela doufám, že se jim podaří časem vybudovat prestiž. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.03.2010 17:35:26, JanaFabe) Ahoj, nevim, jestli je Tvůj dotaz jeste aktualni ale moje zkusenost je otresna. Ted bohuzel nebudu mluvit o vyuce - ta je v pohode, ted se trochu zhosilo zkouseni, neni sranda nektere zkousky delat, ale da se. Co je ale strasne, je pristup skoly. Jestli cekas nejakou vstricnost za svoje penize (nemyslim ulejvani nebo zkousky zadarmo), ale treba prijemne studijni oddeleni, tak na to zapomen. Polovinu casu bych povazovala za sikanu, kdy Te prudi kvuli blbostem, zkousky jsou horsi nez na zakladce (div neprochazis rentgenem) a jeste jsou arogantni. Oni sami nemusi nic (vcas opravovat testy, davat studijni materialy, atd.), ale ty jsi peskovana za vse, i za to co nemuzes. Kamaradka dokonce dostala administrativni body (za 10 Te mohou vyloucit) za to, ze jim nefungoval system a nestihla se vcas zapsat!!! To uz je fakt nehoraznost. Nebo maji chyby v testech a jeste Ti davaji najevo, ze jsi ***, kdyz si nedomyslis, co tim mysleli. Uz nikdy bych tam nesla studovat a vetsina spoluzaku je bohuzel stejneho nazoru. Nekteri presli po pul roce jinam. reagovat zde
              Email: n.b.acentrumcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.10.2009 20:13:02, Pavel) Ehm, jenomže tento výzkum vydala právě VŠEM:D. Sorry, ale to není moc pravděpodobné. To si o sobě může napsat každý a pokud vím, tak v hodnocení ekonomek v ČR si ještě žádná soukromá škola ani neškrtla. A jestli nějaká soukromá škola dostane akreditaci na PhD. tak tam přihlásím i svýho psa:D reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.10.2009 22:25:50, Sam) http://europeum.fsv.cuni.cz/IFORUM-2236.html

              :) reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.10.2009 16:28:40, Jule) Same, to ale není hodnocení ekonomek jako celku, ale jsou tam zařazené ekonomické fakulty a instituty které jsou hodnoceny POUZE podle počtu vědeckých publikací, citací a jejich vlivu.
                Takže to opravdu není žebříček dle celkové kvality školy, přečti si to celé. reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.10.2009 19:01:36, Sam) Jule, píšu, že škola má vynikající výzkum ve srovnání s dalšími školami. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.10.2009 14:15:40, Milan) Tak si pomalu začni shánět přihlášku pro svýho psa :D - http://www.mup.cz/cs/pha/doktorske-studijni-obory/475 reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.10.2009 16:35:37, Pavel) Metropolitní univerzita Praha - co to je? :D:D Sorry, ale tu školu neznám, ale jistě to je škola s tradicí, že? Svýho psa mám rád, mezi blbouny ho posílat nebudu:D reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.10.2009 16:46:22, Milan) Pavel: "A jestli nějaká soukromá škola dostane akreditaci na PhD. tak tam přihlásím i svýho psa." Ale pane tohle jste přece řekl sám nebo ne ? Takže do toho. Nejvíce mě baví lidi, kteří akorát kecaj a nemají žádné zkušenosti. Neřekl bych, kdyby jste tam studoval. To by jste byl zcela oprávněný něco kritizovat, ale takhle raději mlčte. Uděláte líp. S13 reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.09.2011 14:49:50, Pietro) Tak přihlaš svýho psa třeba na VŠFS nebo Metropolitní univerzitu Praha, ty jsou soukromé s doktorandským studiem. reagovat zde
                    Email: sebevrah007seznamcz
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.12.2010 20:53:40, Richard) Děláš dobře, i tvůj pes je určitě chytřejší než másla co si kupují tituly na soukromých školách. Každej koho znám ze soukromé VŠ neudělal na veřejnou školu ani přijímačky:D Ale pak studují nejvíc obtížnou školu pod sluncem:D reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.10.2009 16:47:18, l) Milane, přečti si předchozí příspěvky od Karla. Už o tom psal, Metropolitní univerzita Praha se nedá počítat.
                Viz toto:
                všem neni univerzita, jen na okraj » reagovat na tuto odpověď «
                (10.04.2009 22:47:28, student) Máte pravdu, zatím není, teprve se připravuje na akreditaci PhD. programu, předpokládám, že se jí stane v roce 2010-2012. » reagovat na tuto odpověď «
                (28.05.2009 17:22:21, karel) to se da tezko predvidat, muj osobni nazor je ze ji nedostane, nebot jsou silne tlaky proto aby SVS nemely Phd akreditaci, byt vedeni vsem ma dlouhe prsty, tak zatim by nepochybne nebyla schopna zajistit takovy program na dostatecne urovni tak jak to pozaduje akreditacni komise, nektere svs maji mnohem lepsi predpoklady a to phd zatim take nemaji (bylo jim zamitnuto) v ekonomickem smeru zatim zadna svs,(mup se neda pocitat...ten to ma trochu jine a ujak je pedagogicke phd)
                reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.10.2009 16:56:28, Milan) Ale o to tady přece vůbec nejde. Já jen reaguji na zprávu uživatele Pavel, který mluvil obecně o soukromých vš. reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.10.2009 17:05:33, l) ale o to vam přeci šlo. řešili jste akreditaci na PhD. V ekonomickém směru opravdu žádná svs nemá na PhD. akreditaci. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2010 14:56:16, jurec) Pokud vím tak soukromé školy už akreditaci na PhD. mají (např. metropolitní univerzita) tak to aby si začal trenovat tvůj pes násobilku, čtení, psaní..... :-):-):-) reagovat zde
              Email: jurecinmailcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2011 18:38:52, Andrea) Ahoj, já třeba chodím taky na soukromou vysokou školu MUP a u nás už kreditace na doktorský obor dávno je a myslím, že i jiné školy už mají doktorské studijní obory. reagovat zde
          Email: olkouseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.10.2009 16:59:01, studium) Z příspěvku zkušenosti absolventa od Jaroslava Fabiána: Mohu potvrdit, že univerzita VŠEM není z nejlehčích a kdo si myslí, že soukromá škola je zadarmo, tak není.

    Tak to je pravda, není to zadarmo, platí se tam školné:D A není to univerzita:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.04.2010 15:26:58, Petr) V posledním roce hodně přitvrdily zkoušky. Úplně se zbláznili. Pár radikálních pedagogů z téhle školy chce udělat elitní univerzitu tím, že sníží úspěšnost složení zkoušek na mizivé procento. Výsledek je ale takový, že současná vysoká náročnost testů výrazně převyšuje úroveň studijních materiálů a kvalitu výuky. Takže jestli si chcete platit školné a mít radikálnější podmínky a nižší úspěšnost než na státní škole, tak na VŠEM to můžete mít. Reklama na školu je postavená ve stylu bereme všechny - u nás máte šanci, ale ve finále s vámi potom zachází hůř než na zkostnatělé státní škole. V některých předmětech je úspěšnost zkoušek pod 10%. Zkrátka na téhle škole vůbec nemáte jistotu, že dostudujete. Nedoporučuji. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.05.2010 10:17:06, Petra) Myslím, že náročnost školy se nehodnotí podle počtu odejivších - třeba neměli čas, peníze na školný apod., náročnost z mého pohledu také není objektivním měřítkem kvality - já jsem zaměřená na češtinu a jazyky. Jít studovat bohemistiku, jsem vychechtaná. Ale spousta lidí neumí ani správně napsat čárku ve větě, a proto by s tím měli problémy, a proto by tvrdili, že je to velice náročné studium. Chce to spíš dokázat objektivně srovnat přístup kantorů, hloubku přednášené látky, požadavky na studenta ke zkoušce, než se jen sejít a říct: "ano, je to velice náročné." reagovat zde
    Email: gingerxxseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.10.2011 17:05:19, Anna) zdravím, nemáš ještě literaturu ze studia předchozích ročníků? Chtěla bych je od někoho koupit ale nemám kontakty.

    Díky
    A. reagovat zde
    Email: anna.pibilovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.10.2011 20:02:44, gen.Knop) No, je pravdou že na sobě pracují. Já teď budu psát BP na téma "Návrh bezpečnostní sondy pro testování neznámé sítě" což je super, protože v mládí jsem techniku v Brně stornoval a ta ekonomika je spíše pro kancelářské :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.04.2012 10:15:27, Petr) Protože teď řada maturantů řeší, kam na soukromou VŠ. Chtěl bych varovat, abyste nechodili na VŠEM. Může se zdát na první pohled líbivé školné, ale věřte, že na konci studia budete oproti ostatním VŠ v minusu a hlavně, budete neustále rozdýchávat aroganci této školy.
    Student má řadu povinností (což je samozřejmě správné), problém ale je, že škola nemá vůči studentům povinnosti žádné. Student musí vše odevzdat v krátkém termínu, který se mnohdy změní v průběhu „hry“, stejně jako se mění podmínky studia, apod. Nikdo Vám nedá nikdy vědět, co přesně se změnilo, jen přijde strohý mail, že si máte přečíst to a to. Problém je, že Vás škola neustále zahlcuje spamy. Takže z 50ti přijatých e-mailů se vás týká jen jeden. A nikdo nemá samozřejmě čas pročítat 49 mailů, které jsou úplně mimo. Navíc stránky VŠEM jsou velmi rozsáhlé, nepřehledné, mění se neustále „cesty“ dokumentů, takže vyznat se v nich je opravdu nadlidský úkon. Dokonce ani studijní oddělení vám není schopné říct, co kde hledat. A když dáte vyhledávat podle slov, nikdy už na vyhledaném odkazu dokument nenajdete. To ale není nic proti termínům. Studijní oddělení má sice také termíny, do kdy by mělo reagovat, do kdy by mělo schválit téma seminárky, bakalářky, diplomky a dalších dokumentů. Ale realita je, že třeba projekt bakalářky, bez kterého se nehnete, má být schválen studijním (ještě není dán vedoucímu práce) do 14ti dnů, ale realita je, že přijde až za cca 2 měsíce. Pak se jim tam nelíbí formální úprava a student musí opravit a poslat zpět do 3 DNŮ. Když to nestihne (zrovna byl víkend), tak je nahraný. Závěrečné zkoušky mají být ohodnoceny do 14ti dnů, ale realita je dvojnásobek. Bohužel pak se student nestihne přihlásit na další termín, takže se dostane do skluzu se studiem. Dalším výborným podvodem na studenty je limit odhlášení ze zkoušky. Protože jsou termíny velmi rychle rozebrané, tak si studenti dělají plán a přihlásí se na různé termíny dopředu. A když poté potřebujete zrušit termín (klidně 2 měsíce dopředu) a odhlásíte se (10x), tak dostanete 5 bodů (za 10 vás mohou vyloučit) a nesmíte chodit na zkoušky! Takže se dostanete do skluzu a platíte a platíte. Velký hit jsou teď také prezentace seminárních prací. Ačkoli jste hodnoceni lektorem známkou 1, klidně vás několikrát vyhodí od prezentace z protichůdných důvodů. Na to existuje krásný argument: „na akademické půdě může mít komise jiný názor než předchozí komise“. Takže vy něco opravíte podle výtek jedné komise a příště vás vyhodí jiná komise za to, že jste to opravili. Krom toho, že na jiných školách žádná prezentace není (jděte tam), stačí poslat práci a ta je hodnocena, tak tady se necháte šikanovat a ještě za to platíte. Jedná se o velmi propracovaný systém VŠEM, kdy ačkoliv máte již všechny zkoušky i ohodnocené práce, musíte platit za prodloužení, kvůli opakovaným prezentacím. Tohle píšu za všechny moje spolužáky, kteří se shodují na tom, že už by na VŠEM nikdy studovat nešli a většina z nich bude po bakaláři pokračovat jinde. Ne kvůli tomu, že by byly těžké zkoušky, těžké studium, ale kvůli nekonečné šikaně a tahání peněz, a také kvůli nerovnoprávnosti, kdy dochází ke zvůli ze strany školy. Oni nemusí nic a vy jste za vše popotahováni. Protože ti chytří už dávno z VŠEM odešli, mohu doporučit VŠE – distanční studium, VŠFS nebo UJAK (ten má nejhorší jméno, ale studium je v pohodě).
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2016 09:43:29, Lana) Zdravím a předem se omlouvám,že to se vkládám.
    Vím,že to sem nepatří,ale na forech a diskuzích o tomhle tématu jsem se moc nedozvěděla a příjemní zrovna nebyli.

    Věřím,že se tu dočkám kladné odpovědi.

    Jde mi o jednu půjčku...nechci nic velkého.Jen malou částku.Chtěla bych poradit od někoho kdo má zkušenost s http://www.penizeprolididneska.cz/a/br2

    Nepůjčují miliony,ale to já nepotřebuji.Spíš by mě zajímalo jak to tam funguje.

    Předem děkuji za odpovědi a ještě jednou se omlouvám. reagovat zde
    Email: mrazkovam23seznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Zkušenosti na VŠEM- ANEB PROČ JSEM SI VYBRALA TUHLE ŠKOLU - Ostatní
  2. Zkušenosti se studiem - Ostatní
  3. VŠ dálkově po hooooooodně špatné zdravotní zkušenosti?????????:(((((((((( - Ostatní
  4. Druhá vysoká škola - soukromá/veřejná, názory+zkušenosti - Výběr vysoké školy
  5. VŠTE České Budějovice zkušenosti - Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
  6. VŠE nebo ČVUT, názory a zkušenosti? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  7. Podniko.-Finance-Mezinárodní obchod-ZČU,výhody a nevýhody? zkušenosti ?? - Výběr vysoké školy
  8. Prezenční studium s prácovní zkušeností - Ostatní
  9. Anglophone Studies na MUP - zkušenosti? - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  10. Matematika na VŠ - zkušenosti - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.