Studium na Metropolitni univerzite Praha


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 13.02.2009 15:46:05, Marqi, zhlédnuto: 2470x, reakcí celkem: 12Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, uvazuju, ze si podam na tuto vejsku prihlasku, protoze me zaujaly jejich obory. Nemate tady nekdo nejakou zkusenost, at uz pozitivni ci negativni??? Preci jenom bych chtela za skolne, ktere neni uplne male, dostat kvalitu. Uz je tu tolik soukromych vysokych skol, ze je tezke se orientovat, ktera je dobra a ktera ne... Navic kde ma clovek shanet nejake reference?! Na webu nebo dni otevrenych dni vam vzdy reknou jen samou chvalu a pak se clovek divi...S08 Diky za kazdy info :-)))
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.02.2009 16:20:21, xx) Musíš hodně kvičet, roztahovat nohy a pak se snadno díky této školy dostaneš do Novy, jako jedna moderátorka z této školy. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.02.2009 16:56:09, Marqi) Ahoj, jednak nevim o kom je rec a jednak jak to souvisi se studiem na teto skole??? Myslis si, ze na statnich skolach nestuduji medialne znami lide??? Moje kamaradka studuje VSE a na chodbe uz nekolikrat potkala Karla Voriska z Novy a nejakou miss ci vicemiss z tech dvou soutezich krasy... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.02.2009 21:54:19, eva) ahoj taky uvazuju o MUP sice jako o nouzovce kdyby mi nevyšla veřejná,hlásila bych se na obor mezinárodní vztahy nebo veřejná správa,ale více mě lákají mezinárodní vztahy.A o škole- je druhá nejstarší soukromá u nás v ČR, hned po UJAK. A to že si někdo myslí, že když je soukromá(platí se školné) tak je to hračka, tak já s tím rozhodně nesouhlasím. Můj bratr ji nyní studuje,vlastně už nestuduje soukromou, vyhodili ho totiž.
        A o tom, že se na veřejné neplatí školné je v tom, že ministerstvo školství dotuje veřejné vysoké školy ale soukromé ne,proto mají soukromé školné.Kdyby veřejné každého vysokoškoláka nedotovaly(ministerstvo na každého z vás dává VŠ peníze) měli by stejně jako soukromé VŠ zavedené školné. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2009 08:09:24, steve) No teda...ty jsi to teda objasnila. Díky, že jsi mě obohatila o tuto informační perlu reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2009 17:15:01, anca) nevim co pro ti ni mas,kazdy ma nejaky nazor a ja kdybych na to mela,tak bych o tom taky uvazovala reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2009 21:26:58, janca) ahoj Marqi, a mezi jakymi skolami se rozhodujes? Studovala jsem bakalare na VSE a pak jsem kvuli praci presla na kombinovane magisterske studium na MUP a nestacila jsem se divit. Zadne boje o terminy zkousek, strach z toho, zda zkousejici nebude nahodou zastancem jineho nazoroveho proudu nez muj prednasejici a da mi to pri zkousce radne sezrat (kdo delal ekonomku, vi, o jake katedre je rec) nebo prohlaseni studijni referentky, ze dnes uz nejsou uredni hodiny a ze mam prijit ve stredu (navstivila jsem ji v pondeli) apod. Nikdy jsem se nesetkala s arogatnim jednanim profesoru nebo jinych zamestnancu. Vsichni byli vstricni (taky jak by ne, kdyz je vlastne clovek jejich zakaznikem). Clovek nemel pocit, ze je jen nejaka polozka ve skolni databazi. Pokud ale cekas, ze zaplatis skolne a titul ti spadne do kapsy, tak tam radsi ani nechod. Pozadavky mi neprisly nijak nizsi nez na ekonomce a taky jsem to na vlastni kuzi zazila a nejake zkousky delala na dvakrat. :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2009 07:49:00, Astra) Ahoj, na MUPu studuji první semestr (nastupuji druhý). Mám obor Veřejná správa a musím říct, že i já mám velmi pozitivní názor na chování personálu, studijního oddělení a vyučujících. Jasně, najde se sem tam vyjímka, ale dá se to zvládnout. Po zkušenostech ze státních škol už bych neměnila. Takže vřele doporučuji.
    Pravdou ale je, že i když si to platíš, tak studium není jednoduché. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.05.2009 00:00:26, Šimon) Zdravím pěkně.
    Mám takový skromný dotaz. Nemáte někdo zkušenost se studiem oboru "Průmyslové vlastnictví"? Především se mi jedná o porovnání náročnosti denní a kombinované formy. Budu však rád za jakoukoli osobní zkušenost.
    Předem díky za reakci. reagovat zde
    ICQ: 215534642
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.05.2009 12:49:01, Danča) no průmyslové vlastnictví je krásný obor ale je to řekla bych úzce vymezený obor, pokud chceš pouze pracovat v něm.Co se týká denní nebo kombinované formy, záleží na tobě-pokud chceš pracovat alespoň v příbuzném oboru a mít tím vlastně praxi + něco si vydělat.Nebo se jen učit a žít tzv. "vysokoškolský život". Hodně záleží na tobě.I když je asi snadnější na učení denní forma, člověk má tzv.více volného času na učení,ale zase zhlediska praxe-každý potencionální zaměstnavatel bude rád, když budeš mít příp.1-3 roky praxi, než přijít bez praxe. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2009 14:29:00, Iwa) Máte někdo zkušenost s prezenčním studiem na MUP při práci? Konkrétně mne zajímá obor IRES či mezinárodní vztahy. Díky všem.;) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.01.2011 00:49:31, Petra) Ahoj, s polovičním úvazkem se to dá zvládnout, ale moc času na nic jiného ti nezbyde... U většiny přednášek a seminářů se vyžaduje účast (podpisy) a aktivní účast na hodině je někdy až 40% známky. Na magisterském IRESu pak máš alespoň 100 stran čtení z přednášku na přednášku, který se dost často vyžadujou, prezentace, pop quizzy a eseje. Zase na druhou stranu je pravda, že učitelé jsou strašně vstřícný a kdykoli máš problém, tak si na tebe čas udělají, stejně tak na studijním. Jinak půlka učitelů je z Karlovky- Bureš, Hnízdo, Romancov... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.07.2009 17:06:18, Jiri Palicka) Hej beru zpet, ted sem se dival na pozadavky MUP a nerekl bych ze je to nejak jednodusi...) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Metropolitní Univerzita Praha - Náročnost, kolektiv atp - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  2. VŠMVV Praha - Informace o studiu
  3. Metropolitní univerzita Praha - Ostatní
  4. Metropolitní univerita... Studium 2 oborů (MVES A MO)?? - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  5. Ambis vs. Metropolitní univerzita Praha - Vysoká škola regionálního rozvoje a Bankovní institut - AMBIS, a.s.
  6. Metropolitní univerzita Praha - Informace o studiu
  7. Policejní akademie Praha - Policejní akademie České republiky
  8. MUP PRAHA - Informace o studiu
  9. Metropolitní univerzita Praha - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  10. Zkušenosti se studiem na této univerzitě a těchto oborů - Univerzita Hradec Králové

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.