Teda spíš mi jde o to, jestli je vůbec nutné ty známky tam doplňovat, když už jsem rok ze střední školy? Díky ;-)Email: Marketka.gseznamcz
Teda spíš mi jde o to, jestli je vůbec nutné ty známky tam doplňovat, když už jsem rok ze střední školy? Díky ;-)