Studoval jsem, ale přestoupil jsem jinam


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 19.01.2009 09:54:28, Petr.K, zhlédnuto: 6770x, reakcí celkem: 13Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,

škola je na první pohled v pohodě, ale jakmile začneš studovat, tak Tě čeká pár překvapení. Lektoři jen opakují text ze skript, nikoho nezajímají Tvoje názory a za všechno platíš poplatky navíc. Takže já jsem přešel jinam.
Ale třeba to Ty budeš mít v pohodě.

Petr

Email: koutny-petrseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2009 15:31:45, xxx) Lol trpíš samomluvou? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2009 15:33:41, Petr.K) :) Sorry, to byla reakce na ten předchozí dotaz :) reagovat zde
    Email: koutny-petrseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2009 20:33:49, XX) V pohodě Péťo :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.11.2009 13:55:06, Klára Novotná) Nemám stejnou zkušenost. Je fakt, že jsem byla také zpočátku v šoku, ale učitelé jsou super.
    KláraS11 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.02.2011 14:14:44, Pavla Lebedová) Pokud mohu poradit, tak je lepší včas odejít na jinou školu. V žádném případě po absolvování zkoušky Bc. nepokračovat. Na škole začala působit doc. Svátková, která musela odejít z VŠE a začala prohlašovat, že přišla zvýšit úroveň BIVŠ. Daří se jí to skvěle, 80% studentů opakovaně neuspělo u ústní zkoušky Daňové systémy. Přitom byly vyhlášeny termíny s malou kapacitou, takže se nebylo na opravu kam přihlásit a další opravný termín dala na květen, pár dnů před přihlášením se ke státnicím. Avšak jen přečtená písemná příprava by stačila u jiných zkoušejících na známku 1 - 2. Z naší skupiny kamarádů, která má 31 členů, 29 neprošlo. Někteří se rozhodli ukončit studium, někteří přerušit do doby, kdy budou moci zkoušku vykonat u někoho jiného, většina z nás se díky jedinému předmětu v posledním ročníku Mgr. studia nedostaneme ke stánicím. Nevíme co budeme dělat dál.

    Přitom studium po zvládnutí matematiky, statistiky ( trochu oříšek, ale díky doučování OK ) bylo fajn, možnost denního, kombinovaného i individuálního studia. Vyučující vycházeli vstříc, takže vzvládly i holky těhotné a na mateřské dovolené. :) Hezké nové a reprezentativní prostory, ale riskovat tolik času, finančních prostředů za školné a snažit se projít přes doc. Svátkovou... Vidět u ostatních ty nervy, pláč, stres a nemohoucnost jít dál, příliš velký zásah do kariéry, osobního života. Bůh je jen jeden a určitě se nejmenuje doc. Svátková. reagovat zde
    Email: pohodovyseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2011 17:28:12, Winchester) Dneska jsem udělal zkoušku z daní od Svátkové - mám to za 3. Připravoval jsem se 20 hodin. Ale studuju obor informačních technologií, tak možná, že tam jsou požadavky nižší. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2011 10:30:31, Dave) Ahoj,

      studuješ navazující studium Informační technologie?

      Pokud ANO, mohl bys tu napsat nějaké info o studiu (náročnost, přístup učitelů, kvalita výuky)?
      Uvažuji o navazujícím IT studiu na BIVS.

      Nehledám školu, kde budu dostávat zkoušky zadarmo, ale zase nemám zájem o házení klacků pod nohy.

      Díky reagovat zde
      Email: dave-7seznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.08.2011 13:56:08, Tom) Také by mě zajímaly nějaké zkušenosti s IT oborem na BIVŠ. Nastupuji od října a už mám zaplacený i první semestr ovšem až nyní po přečtení pár diskuzí mám docela obavy. Také nechci školu, kterou dá úplně každý tydýt, ale jak bylo řečeno, o klacky pod nohy také nestojím..

        Pokud byste někdo měl nějaké materiály k předmětu SW inženýrství a statistika a pravděpodobnost a neměli byste problém s tím je poskytnout, tak vám za to budu velmi zavázán. reagovat zde
        Email: hotmotocentrumcz, ICQ: 331844359
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2016 23:40:43, Jitka) Ahojky já bych ráda nabídla své zkušenosti. Studuji na BIVŠ už druhám rokem a je to dobrá škola. Je přiměřeně náročná, asi jako všude, některé zkoušky jsou lehčí, u jiných se člověk zapotí. Z vyučujícíh jsou dobřá například doktorka Wroblowská, která je na katedře podnikání a oceňování, nebo Kolman z financí a ekonmie, atd. Nejvíc se mi líbí, že kdykoliv poradí, pomůžou, mohu přijít na konzultace kdykoliv. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.06.2016 08:05:38, Bystrozor) Vzhledem k tomu, že v zásadě totéž se tu objevilo pod různými jmény v rozmezí několika minut opakovaně, lze pokládat za jisté, že jsi duševně nepříliš zdatný zaměstnanec PR oddělení. Guerilla marketing se hodí na falešné léky na podporu erekce, pokud někdo používá takové techniky na propagaci "vysoké" školy, je celkem jasné, jak je na tom příslušná instituce s kvalitou... reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.03.2012 21:46:07, Kalič) můžeš mi něco víc napsat k oboru informační technologie? Kdyby jsi mohl, vybral by sis tuto školu a předmět znovu? reagovat zde
      Email: elektrokliknicz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.05.2011 21:47:51, Honza) Text ze skript opakuji i na statnich skolach, treba na UK na pravech se nesetkas s nicim jinym S13 a nazory holt musis promitnout do svejch praci a umet je podlozit...tak to chodi vsude, ne jen na soukromejch... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.10.2011 01:46:20, student) Pokud chce někdo studovat bankovnictví, tak v ČR je nejlepší vysoká škola v tomto oboru Masarykova univerzita. Je pravda, že vlastní bankovnictví se učí až v magisterském stupni, avšak se jedná o velmi kvalitní kombinanci teorie a praxe.:) reagovat zde
    Email: seznamseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Musím platit poplatky za studium, když jsem již neúspěšně studoval? - Informace o studiu
  2. Nesplneni letniho semestru, kdyz jsem prijaty na jinou vs - Informace o studiu
  3. Zkušenosti na VŠEM- ANEB PROČ JSEM SI VYBRALA TUHLE ŠKOLU - Ostatní
  4. Kdy mi přijde dopis z všcht po zim.semestru když jsem nesplnila kredity?a co se soc+zdrav? - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
  5. ODVOLÁNÍ - neudělal jsem 2 Zk - Ostatní
  6. Vybral jsem špatnou VŠ - České vysoké učení technické v Praze
  7. Jak poznám kolikátá jsem v pořadí pod čarou na čzu ? - Ostatní
  8. status studenta, když jsem společník s.r.o. ?? - Studentské výhody
  9. Jsem VŠE prvák:-) - Vysoká škola ekonomická v Praze
  10. Když jsem se nedostal na VŠ... - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.