Na VŠFS právě studuji Marketingovou komunikaci a je to naprosto v pohodě. Se všemi lektory se dá bezvadně komunikovat a nikdy mne bezdůvodně netrápiliJá jsem tedy spokojená a určitě půjdu i na inženýrku, když už jsem se do toho dala
Email: katka.kacenkaemailcz