Psychologie


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 07.01.2009 14:26:32, Pavlína, zhlédnuto: 1240x, reakcí celkem: 14Reagovat na příspěvek
Ahoj chci se zeptat, ráda bych studovala psychologii, ale na střední jsme neměli dva roky biologii, takže ji vlastně vůbec neumím. Dají se někde dělat přijímací zkoušky jen z Psychologie nebo NSZ bez biologie nevíte? Prosím poraďte. Jsem v tom tady na netu ztracená. Díky moc Pavlína

Email: pavlincacentrumcz, ICQ: 239676378
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.01.2009 15:26:33, Radka) Takhle zpaměti si myslím, že na FSS MU v Brně. Ale nejsem si jistá, tak si to radši ověř, mně samotné se to teďka nechce hledat... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.01.2009 08:52:41, Anna) U přijímaček se dá biologii z části vyhnout. Psychologie na FF UK doteď měla na výběr jestli chceš dělat test ze ZSV nebo BIO. V Brně je bio přímo zahrnuta do testu a stejně jako v Olomouci se jí vyhnout nelze. Na Fss se bio vyhnes, mají jen Scia. Další fakulty, kde lze psycho studovat nejspíše také biologii nemají povinnou. Nicméně i v psychologii se může objevit dost otázek souvisejících s biologií člověkam, zvláště pak otázky neurofyziologické. A jak někdo už správně podotkl, při studiu budeš mít o mnoho jednodušší, pokud se teď bio budeš učit - čekají tě zkoušky z anatomie, neurofyziologie, neuropsychologie,... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.01.2009 09:11:10, Pavlína) Na Fss s těma sciama to je v tady v Praze nebo v Brně?? Jinak biologii bych se klidně i nějak začala učit, ale mám obavy, že to nestihnu. Nevíte jakou literaturu si k tomu mám pořídit? Co se komu osvědčilo nebo tak? Nějaký tip na přípravu k přijímačkám?? Díky moc reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.01.2009 14:55:24, Radka) FSS je v Brně, v Praze je FSV :-). Doučit se středoškolské učivo by podle mě neměl být problém... nebo se přihlaš na nějaký přípravný kurz, ne? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.01.2009 12:59:37, yume) Kdyz se podivas na stranky tech fakult, vzdy tam maji doporucenou literaturu k prijimackam.. V pripade, ze maji prijimacky i z biologie, tak jsou tam uvedene i knihy z biologie. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.01.2009 13:07:57, lin) čau, studuju psychologii na FSS v Brně, příjmačky byly jenom Scia, v prváku je pak povinný předmět Fyziologie, ale to se dá zvládnout, jinak psychologii na FSS můžeš studovat dvouoborově i jednooborově, já mám dvouobor se žurnalistikou a je to docela v pohodě, baví mě to tam reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.01.2009 10:47:24, Pavlína) To je hrozně prima. A kolik je třeba percentil?? Myslim ze scia na tu Psychologii?? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.01.2009 22:59:33, lin) Scia se dělají OSP a ZSV, pro můj ročník byl minimální percentil 180 dohromady reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.01.2009 23:19:17, lin) ale záleží, na jaký se hlásíš obor/kombinaci, ta hranice jsou různé. Den otevřených dveří na FSS je 23. ledna
        http://www.fss.muni.cz/cz/site/studium/denotevrenych%20dveri reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.02.2009 16:05:51, Del) Tomu nerozumim, Brno má přece svoje Testy studijních předpokladů a scia neuznává..A ted jsou tam na psyndu docela náročný přijímačky, tak jak je možný, že za Tebe se nedělali? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.01.2009 20:50:48, Anna) Můžu doporučit Šmarda:Biologie pro psychology a pedagogy. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.02.2009 00:47:32, Ken) V Brně je to přeci tak, že na FF jsou celouniverzitní TSP a na FSS se píší Scia, protože psychologie se studuje na 2 fakultách! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.04.2009 20:16:58, Jirka) Prezentace pro přípravu na maturu a přímačky z biologie: http://biologiegjvj.wz.cz/ reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.08.2009 10:42:17, Kasia) Pozdě, ale přece, info o školách, kde se dá studovat psychologie, o TSP, Scio...: www.psychologienafss.wz.cz :) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Medicína, psychologie? - Ostatní
  2. psychologie dálkově - Ostatní
  3. Psychologie dálkově ??? - Výběr vysoké školy
  4. PSYCHOLOGIE - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. Studium psychologie v Olomouci - Informace o studiu
  6. Příjímačky ke studiu psychologie - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. MU Brno - Psychologie (KS) - zkušenosti, poznatky atd? - Masarykova univerzita
  8. Materiály k přípravě na VŠ - PRÁVA/PSYCHOLOGIE/NSZ - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Psychologie - kombinovaně - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Psychologie dálkově - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.