Uplatnění s Bc.práva


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 29.07.2008 10:55:57, Radka, zhlédnuto: 1667x, reakcí celkem: 21Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky, máte s tímto někdo zkušenosti?Myslím konkrétně z praxe...na jaké jste skončili pozici apod.

  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 12:13:09, nika) ahoj, to by mě taky zajímalo, v jakém si městě na právu? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 12:51:36, Radka) V Plzni.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 13:12:50, Lenča) Radka: Ahoj, jsem zdejší absolvent, myslím, že můžeš dělat někde na magistrátech nebo tak. Ostatně i v advokacii, jako jakás takás pomocná síla, protože jisté znalosti člověk z práva má. Ono nejsi úplně právník, jsi sice na FPR - ale nemáš absolvováno 5 let v konkrétním oboru "právo". Máš 3 roky na veřejce, že? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 13:23:52, Radka) to Lenča -jj,a právě se rozhoduju, jestli si budu případně dělat něco dál, nebo ne..Chci si tedka něco vydělat,pak možná uvidím..i když je fakt, že si můžu odvyknout učení a pak to bude těžší..S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 13:44:47, Lenča) Radko, to ti vůbec nedoporučuji. Ze svého okolí vím, že jak člověk nějakou školu přeruší nebo se nevrhne do dalšího, navazujícího studia hned, už se k tomu buď hodně těžce vrací nebo spíš vůbec (spíš tedy tahle varianta). Jedna známá takhle ve 3. přerušila práva (což je dá se říci obdobný případ) a už se k tomu nevrátila. Z vlastí zkušenosti zase vím, že jsem měla hodně velký problém se zpět dostat do učení, když jsem po SŠ rok pracovala a na VŠ šla až po tom roce. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 13:48:29, Lenča) Radka: A co se týče vydělávání penízků to zvládneš i přitom. Alespoň částečný úvazek určitě. Veřejka nebyla tak těžká, ne? Jsme vlastně ve stejné situaci, pokud máš bc. už absolvovaného, já se teď vrhám na mgr.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 13:56:22, Radka) Bohužel to budu muset risknout, rodiče mi už další studium spolufinancoavat nechtějí, z brigád jsem si nic moc nenašetřila,takže musím jít pracovat..Bráchovi studium platí, i když moc dobrý student není, ale holce podle nich stačí maturita a i to Bc je víc než dost..takže si na to další studium budu muset vydělat sama.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 13:59:46, Radka) Tak veřejka fakt nebyla těžká,chodila jsem hodně na brigády, jenže jsem moc nešetřila..S15 Absolvovala jsem letos.No a naši rozhodli, že už je s mým studiem konec.Což samozřejmě nerespektuju, ale musím tedy vydělávat, a asi na plný úvazek,to je líp placený.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 13:59:58, Lenča) Radka: Neboj, to bude v pohodě. Veřejka není tak těžký obor, pokud by to bylo něco náročnějšího asi bych se obávala, ale tohle jde myslím v pohodě.:). Ty už máš po Bc. nebo ještě Bc. studuješ? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 14:01:57, Lenča) Radka: Tak to jsme absolvovali spolu:). Kde se chystáš pokračovat? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 14:10:56, Radka) Tak to je náhoda :)
    Myslím, že bych to zkusila kde to půjde,ještě nejsem konkrétně rozhodnutá.
    A Ty ? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 14:20:19, Lenča) Radka: Jojo, celkem dobrá náhoda:). No v Plzni se to bohužel nikde dělat nedá (tedy pokud pomíjím tu nově otevřenou soukromou školu (má zde pobočku Metropolitní univerzita Praha, kde se navazující veřejka dělat dá, ale za neskutečné peníze). Pak je šance myslím na VŠE a PEF v Praze. Na právnické prakticky nikde po celé republice, co jsem se tak dívala, tak všechny právnické mají většinou v tomto oboru jen bakaláře. Jdu na PEF. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 14:27:34, Radka) Tak to mě PEF zas moc tolik neláká.Je to možná dost úlet, ale uvažovala o tom se zkusit hlásit na PF UK do magisterskýho oboru Právo..Zbývá jen najít v Praze tu práci,a zvládnout přijímačky..S06 (tedy nejspíš jít na NSZ). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 14:31:02, Lenča) Radka: Ale přihlásit se na obor "právo" můžeš i tady v Plzni;). Mám to taky tak, jakoby v záloze:). Podáš si jen žádost. I když já už ji dávala v průběhu studia, ale myslím, že u tebe by to šlo i teď. Nastoupila bys, počítám tak, do nějakýho třeťáku, zkoušky by ti uznaly. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 14:41:46, Radka) Já ale ted bydlím s kámoškou v Praze, takže jsem ráda, že jsem z Plzně pryč..věděla jsem, že by to šlo i takhle, ale prostě jsem se chtěla dostat do většího města,než je Plzen ;)
    Sice pochybuju, že by mi tady něco uznali,ale to mi tak moc neva.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 14:43:39, Lenča) Radka: V Plzni se lidem co přejdou z Prahy leccos uznává, tak proč by to nešlo naopak:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 14:49:27, Radka) Slyšela jsem, že v Praze jsou na tohle poněkud "alergičtí"- když jim tam přijde někdo z jiné školy ..takže nevím - uvidím, až se přesvědčím :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 14:53:02, Irča) Praha málokdy uznává zkoušky z "provinčních" škol. Zkoumá se většinou: způsob zakončení (musí být stejný), sylaby (a to je kámen úrazu, na periferii se toho většinou probírá méně), a vyučujících (když to odborník z oboru, tak můžou mít námitky). Trojky se neuznávají nikdy! Já s tím mám zkušenosti. Na UK mi leccos neuznali. Stejné zkušenosti má i kolegyně. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 14:56:08, Lenča) Radka: No já nevím, ale hodně jsem se v Plzni setkávala s lidmi, co pořád běhali na studijní s tím a tím a to bylo pořád "Na tohle nejdu, to mám uznané z Prahy, tohle taky...i to":). No uvidíš:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 14:58:56, Irča) Přesně, opačným směrem se to uznává (tak jsem bláhově šla do Prahy). Musela jsem si kvůli tomu prodloužit studium, abych nejdříve dodělala zkoušky, které mi neuznali. Ale musím říci, že v Praze to bylo mnohem těžší:/, takže pak jsem pochopila... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2008 15:04:09, Radka) Taky znám pár lidí, co přišli z Prahy do Plzně, a leccos jim uznali, ale opačně to právě nehrozí..
    Trojky žádné nemám,naštěstí :D
    ale celkem počítám s tím, že si to studium prodloužím... reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Kvalifikace k seveřanům - Uplatnění ve Skandinávii - Ostatní
  2. Pripravne kurzy na vysokou na práva - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. Uplatnění v chemicko-biologických oborech - Výběr vysoké školy
  4. Uplatnění po vystudování UTB-fakulta logistiky a krizového řízení - Výběr vysoké školy
  5. uplatnění - Ostatní
  6. Příprava na práva - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. práva v Plzni - Ostatní
  8. Práva na UPOL nebo MUNI? - Výběr vysoké školy
  9. příjmačky práva uk - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. uplatnění biologie Přf UK - Univerzita Karlova

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.